Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

günaydın melekler bugün kalabalık burası =) lalezar ablam bize yakın haftalardaki herkesin oğluşu olcak bizimkilerde oğlan olmasın =)

günaydın kızlarrrr,eminim doğru düşünüyorsundur lalezar anneler en doğrusunu düşünür:)
risk olmamasınada çok sevindim ense kalınlığıda normal çıkmış çok şükür.

bugün hava kapalı ben bazen böyle günleri çoook seviyorum.benim ruh halimi yansıtıyo sanki. bende bu aralar birçok şeye kapalıyım:) hadi güzel bir haber verinde açılıyım yaa:)

kızlar selammmm ben geldim aslında döneli birkaç gün oldu ama ben çok hasta olduğum için giremedim.Grip oldum.Ayrıca bu ibiş 8. haftadan sonra kusturmaya başladı.yani yatıyorum.Ama bebeğimin iyi olduğunu hissediyorum.Ben böyle kusunca bile çok hoşuma gidiyor.Rabbime şükürler olsun.Allahım tüm isteyenlere versin inş.

geçen gün aynı şeyi bende yaptım seninde dediğin gibi insan dahada umutlanıyo.normalde üzülerek okuyacağım bazı yerleri sonunda hamile olduğunu bildiğim için tebessümle okudum.inanıyorumki birgün bizde öyle olucaz:)

inş. canım hepimizin tamam busefer kesin oldu dediğimiz aylar oluyo maalesef.gün gelicekki buay kesin yok olsa hissederim dediğimiz anlarda olucak.ekimde olur belki neden olmasın:)

ayy yerim kız ben seni.nasıl paniklemiş korkmuş kıyamam.allahım sanada ,oğluşunada,bütün canında can taşıyanlara sağlık versin güzelim benim:)

hadi gözünüz aydın paşanız olacakmış,sağlıklısı olsun canım ( e bide yakışıklı olsun biraz tabi bakarsın kızım olur ) :):)

haklı falan değil valla.tamam daha önce acele edip erken yaptırdığınız zaman foss çıkmış olabilir.ama busefer 7 gün olmuş ya borumu:) ölcez burda meraktan valla bizide düşünün canım aaaaa:)
valla bunu en çok isteyenlerden biride benim tatlım.bakıyorumda liste 34 de takıldı kaldı:) benimi bekliyo ne:) ama öyleyse eğer beklemesin ya benden öncekilere gitsin.

ablacım bi karar vermişsiniz bebeğiniz için hayırlısı olsun inşallah.
saol canım darısı başına inş kızında sen gibi bi fıstık olursa oğluşuma neden almayım ayol ama elini çabuk tut biraz yetiştir oğluma artıkda beşikkertmesi yapalım:lau:

kızlar selammmm ben geldim aslında döneli birkaç gün oldu ama ben çok hasta olduğum için giremedim.Grip oldum.Ayrıca bu ibiş 8. haftadan sonra kusturmaya başladı.yani yatıyorum.Ama bebeğimin iyi olduğunu hissediyorum.Ben böyle kusunca bile çok hoşuma gidiyor.Rabbime şükürler olsun.Allahım tüm isteyenlere versin inş.
hoşgeldin canım çok geçmiş olsun.sen iyi hissediyosun oda çok iyidir zaten:) hayatta en korktuğum şey mide bulantısı ve onun sonucunda istifra etmek:) midemi üşütsem yada besinden zehirlensem falan tutarım kendimi çoğunlukla korkarım istifra etmekten ama şimdi sizleri görünce düşünüyorumda insanın o şahane varlık içine düştüğü andan sonrası boş palavra.o ne derse o oluyo istifta etmek bile ondan dolayı olunca güzel oluyo baksana :):) bende artık istifra etmek istiyorummmmmmmhahaha

saol taze hamişim Rabbim hepimizin evlatlarını sağlıklı sıhhatli bi şekilde kucağımıza almayı nasip etsin inş

Geri