Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

oyyyy içim daraldı çok kötü oldmmmm ALLAHIM yardm et felaketteki mümin kardeşlerime..Kendimi hırpalıyorum yıpranıyorum bişe yapamıyorum duadan başka...

oyyyy tunaaaa maaşallah bu ne hal:)tü tü tü nazar değmesin.Bnm karnmda kocaman oldu ama malum koyamıyorum eş yasağndan:):)çok yakşmş cnm :)ya bu arada yarın ALLAHTAN bi mani çıkmazsa yolcluk yapıcam kendi arabamzla yapıcam ama umarm bi sakıncası olmaz sen ne dersin??dr'uma sormadm eşimde yavaş yavaş gidersek bişe olmaz dedi ama ben gene tecrübeye güvenmek istiyorum sıkıntı olmuyo değil mi??gerçi mersin buraya 4 saat sürüyo çok uzun değil

cnm maşallah kocaman olmuşsunuz sizde seyahat için en güzel dönemdesin cnm ayrıca çok uzun değilmiş yol yavaş gidin ve bol bol arada yürüyüş yap cnm yoksa şişlik olur.. ben hamileliğim boyunca 2 kere sayehat ettim allahın izniyle hiç bişicik olmadı cnmm allah emanet olun

kızlar ben 34. haftamın içindeym ve bu sefer dk.a gidişimde dktr dediki eşin yaşlanmış böle bi olayla karşılaşmış olan varmı bu nedemk yaaa:(:/ korkmaya başladm yardımcı olursanz sevinrmm

canım yaaa ne zamandır girmiyorum yazını yeni gördüm çok farklı bişi hiç duymadım umarım kötü bişi değildir cnmm içini ferah tut bende 34 haftalık oldum allahın izniyle sağlıkla doğulaım inş.

Slm kızlar nasılsınız ? nadir olsada giriyorum takip ediyorum ama çok fazla bişey yazmıyorum daha doğrusu yazamıyorum nedeni ellerimin şiş ve uyuşuk olması( biz bugün 36+1 olduk Allahıma şükürler olsun) çok zor hamile kaldım çok zorrrr ve stresli sorunlu bir hamilelik geçirdim her doktora gittiğimde bir sorun çıktı ben 1.5 aydır artık dr gitmiyordum gitmeyide düşünmüyordum ama eşimin ve ailemin zoruyla son olarak gitmeye karar verdim ve bugün gittim :) ve dr um bu akşam bebeği almamız gerektiğini söyledi nedeni ellerimin ayaklarımın ve yüzümün feci şekilde şişmesi ve hiper tansiyon bende hiç hazırlığımız olmadığı için tarihi yarına aldırdık anlıcağınız bebişim erken geliyor yinede Allahıma şükürler olsun bugünleri gördüm benden daha kötü şeyler yaşayanlar var Allahım onlara sağlık sıhat versin bebeği olmayanlara bebek versin düşük yapan arkadaşlarıma Allahım sabır versin Allahım hepimizin yardımcısı olsun sizden isteğim minicik doğacak olan bebeğim için dualarınız Allaha emanet olun Hoşçakalın :)

cnmmm sağlıkla gelsin bebeğin inşallah allah bi avazda kurtarsın cnmmm dualarımız seninleee

saol hemşom ALLAH razı olsun:)evet kuzum oğluşmla büyüyoruz artık canımı acıtmaya bile başladı sıpam hahaha.Ya bazen nereye kafasını koyuyosa nefesimi tıkıyo yalvarıyorum yer değiştir dye ama bizmki dinlemiyo :)kafası kolu bacağı heryerini ayrı hissetmek çok ayrı bi duygu ALLAHIm herkese göstersn sana da inşallah.Bazen kafası bi yere toplanıyo çok acaip yumruk oluşyo:)tmm cnm selam sölerim senden mersin'e.Gel seni de götüreyim ama sende muhtemelen bnm gibi kocişni yalnz bırakamayanlardansndır diye düşünüyorum.Bu arada bebiş nasl sen naslsn??sizde büyümşsnz maaşallah .ALLAHIM sağlıkla doğmalaarını nasip etsn inşallah
ahhh cnm nerde deyım ama annem burda mersını degıl ama annemı getırdım sonunda :) ama ayrılmamıza 1 hafta kaldı donuyor babam tek oldugu ıcın ara ara gıdıp gelcek ne yapalım ıı teyzesı artık hısseıyorum bende bazen dısardan bıle bellı oluyor bu cumartesı doktorumuzxa gıdecegız bakalım kerata ne yapıor amın cnm benım cumlemıze ınsss

cnm maşallah kocaman olmuşsunuz sizde seyahat için en güzel dönemdesin cnm ayrıca çok uzun değilmiş yol yavaş gidin ve bol bol arada yürüyüş yap cnm yoksa şişlik olur.. ben hamileliğim boyunca 2 kere sayehat ettim allahın izniyle hiç bişicik olmadı cnmm allah emanet olun
büyüdk teyzesi çok şükür :)sende doğum hazırlıkları başlamştır her türlü artık:)cnm inan yürüyüş yapmayı çok seviyorum evde de durmuyorum pek ama yorulunca bnm paşa da yoruluyo galiba ve hareketleri azalıyo.Bişe yapmadğm zaman epey hareketli ama yorgunluğa gelmiyo :)cnm doğumla ilgili ne düşünyosn sezeryan mı normal mi?

ayyy şekerim kıs bnm dilim şişmiş heralde hahaha hahaha gülparemmm anam sende kayboluyon arada heee hahaha.Bu arada ben yarn gene kaybolucam bayramdan snraya girebilirim heralde artıkın.Mersin'e gidicez ALLAH izin verrse.Gtmeden dolduraym sayfaları :):) oyy ben ağırlaştm iice dönemiyom yermde heee

oyyyy tunaaaa maaşallah bu ne hal:)tü tü tü nazar değmesin.Bnm karnmda kocaman oldu ama malum koyamıyorum eş yasağndan:):)çok yakşmş cnm :)ya bu arada yarın ALLAHTAN bi mani çıkmazsa yolcluk yapıcam kendi arabamzla yapıcam ama umarm bi sakıncası olmaz sen ne dersin??dr'uma sormadm eşimde yavaş yavaş gidersek bişe olmaz dedi ama ben gene tecrübeye güvenmek istiyorum sıkıntı olmuyo değil mi??gerçi mersin buraya 4 saat sürüyo çok uzun değil
canımm tşk ederiz baya büyüdük sorma yine 20 kiloyu bulucam gibi:) daha yeni kavuşmuştuk sana yaa tekrar gidiyormuşsun, hayırlısıyla gidin gelin canım, arabayla daha rahat tabi sık sık dinlenin ayakların şişmesin, yol yakınmış zaten AEO...

Geri