Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

halecim ben dua ediyorum senin için, Allah gönlüne göre versin inşallah.. şimdiden tebrik ederim, sağlıkla tamamına erdirsin Rabbım inşallah..

canlarım kandiliz mubarek olsun bu mubarek günde hamiş olmak isteyenler hamiş olsun doğum u yaklaşanlarada hayırlı kolay doğumlar diliyorum hepinizi çok özledim gaz problemimiz çok şükür hafifledi biraz grip oldu meleğim ama geçecek inş biz büyüdük baya yakında 4 aylık olacak yavrum hepinizi öpüyorum allaha emanet olun

ayy tunam ben küçük cadıyı yerim yaa allah nazardan korusun maşallah
canımm oyy geçmş olsun miniğine allah şifa versin. maşallah büyümüşsünüz günler çabuk geçiyor. tşk ederim allah hepimizin meleklerini korusun.

kızlar kandiliniz mubarek olsun bizde artık büyüdük bebeğim kıpır kıpır maşallah günler hiç geçmez derdim ama doğuma son 8 hafta kaldı tuna anne kız ne güzel poz vermişiniz maşallah canım .........
sağol tatlım 40 mevlüdümüzde çekilmiştik sizlerle paylaşayım dedim:) maşallah senin de az kaldı allah sağlıkla kavuştursun bebeğine.

kızlar merhaba annemlerdeydim ben kan man yaptırmadım off dr ve hastane korkusu var bende napıcam ya:( adet olmadım testler koyu eminim gebelik var hayırlısıyla ama korkuyorum
canım korkma ya allahın izniyle inş karnındadır meleğin. güzel haberi alınca bizleri de merakta bırakma.

selam canlarımm:):)ben hamileyim sanırım adetimden bir gün önce yani dün test yaptım evde pozitif çıktı bugün farklı markayla yaptım yine çift çizgi pazartesi kan testi yaptırıcam inşallah hamileyimdir dua edin kızlar:):)
ayy canımm valla çok sevndim hadi bakalım inş kan testinden güzel sonuçlar alırsın yeni hamiş numarasını sana rezerve yapıyorum:))

Zaman ne çabuk geçiyor. Rabbim bebek isteyen kardeşlerimize hayırlısağlıklı evlatlar versin. Hamilelere hayırlı, sağlıklı hamilelikler ve doğumu yaklaşanlara hayırlı, sağlıklı doğumlar nasip etsin.

eveet sonunda geldik yeni bir yıla ve şubat ayına... hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor, bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? Darısı tüm listeye...

Bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

DOĞUM YAPAN ARKADAŞLARIMIZ

Aman nazar değmesin

1.hurish................Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 Salı günü saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3600 gr ve 53 cm olarak normal doğumla doğmuştur.Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................OĞLAN

Çok şükür 07.10.2011 Cuma günü saat 18.50'de bebeğimiz 3330 gr olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

3.salkım......................
KIZ
Çok şükür 11.10.2011 Salı günü Asya bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

4.hazan_11.................
Antalya KIZ
Çok şükür 19.10.2011 Çarşamba günü saat 09.35'de Beray bebeğimiz 2300 gr ve 46 cm olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

5.aussie-angel..............
KIZ
Çok şükür 25.10.2011 Salı günü Güleda bebeğimiz 3500 gr olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

6.burju........................
KIZ
Çok şükür 18.11.2011 Cuma günü Minel Nur bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

7.çölmeleği................Mardin/Midyat 19 yaş KIZ
Çok şükür 21.11.2011 Pazartesi günü bebeğimiz 3000 gr ve 50 cm olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

8.sarı gelin.................KIZ
Çok şükür 30.11.2011 Çarşamba günü Neslişah bebeğimiz normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

9.sen-lin12121212................OĞLAN
Çok şükür 05.12.2011 Pazartesi günü saat 08.40'da Hatem bebeğimiz 2900 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

10.mavişimbebekistiyor..........İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış.OĞLAN
Çok şükür 12.12.2011 Pazartesi günü saat 10.00'da Toprak Meriç bebeğimiz 3900 gr ve 53 cm olarak sezeryanla doğmuştur.Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

11.tunaa.......................
Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. KIZ
Çok şükür 13.12.2011 Salı günü saat 10.40'da Sena bebeğimiz 3250 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

12.mavikedi...............
Edirne 28 yaş İngilizce öğrt.
OĞLAN
Çok şükür 01.01.2012 Pazar günü saat 14.26'da Alp bebeğimiz 3600 gr ve 51 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

13.geliyobebiş..............
KIZ
Çok şükür 02.01.2012 Pazartesi günü saat 10.00'da Elif Irmak bebeğimiz 3500 gr ve 48 cm olarak sezeryanla doğmuştur.Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

14.elçin&su...............
OĞLAN
Çok şükür 03.01.2012 Salı günü saat 09.16'da Efe bebeğimiz 3400 gr ve 48 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

15.ayperi...................OĞLAN
Çok şükür 16.01.2012 Pazartesi günü saat 17.45'de Emir Taha bebeğimiz 3080 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur.Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

16.sheker_shey.........nisan hamişi
son adet 28 nisan Konya 38 haftalık hamiş OĞLAN
Çok şükür 19.01.2012 Perşembe günü saat 10.20'de Ahmet Burak bebeğimiz 2955 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur.Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

1.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 6 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 40haftalık hamiş OĞLAN
Arkadaşımız 6 Şubat Pazartesi günü doğuma girecek. Hayırlı ve sağlıklı bir doğumla Allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin.

2.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 39 haftalık hamiş OĞLAN

3.incetopuk..............................mayıs hamişi
son adet 30 mayıs 37 haftalık hamiş

4.beyonceee............................haziran hamişi
36 haftalık hamiş

5.alanur2012............................haziran hamişi
son adet 5 haziran 36 haftalık hamiş

6.gülparem..............................haziran hamişi son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 36 haftalık hamiş OĞLAN

7.esde..........................haziran hamişi
son adet 13 haziran 35 haftalık hamiş KIZ

8.fatma mutlu........................
haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 34 haftalık hamiş OĞLAN

9.sumsuk.........................haziran hamişi
son adet 17 haziran Konya 28 yaş 34 haftalık hamiş KIZ

10.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 34 haftalık hamiş OĞLAN

11.nihaan.....................temmuz hamişi
son adet 2 temmuz İstanbul 26 yaş Muhasebeci 32 haftalık hamiş KIZ

12.melodi_cn
...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 32 haftalık hamiş OĞLAN

13
.gülandan......................temmuz hamişi son adet 3 temmuz Uşak Ev hanımı 31 haftalık hamiş OĞLAN

14.deryanınmeleği..................temmuz hamişi
son adet 6 temmuz 26 yaş 31 haftalık hamiş OĞLAN

15.best_dream....................temmuz hamişi son adet 14 temmuz 30 haftalık hamiş OĞLAN

16.tektanemmm....................temmuz hamişi
son adet 25 temmuz 29 haftalık hamiş KIZ

17.geweze..................temmuz hamişi son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 28 haftalık hamiş KIZ

18.baharrrımmm................a
ğustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 26 haftalık hamiş KIZ

19.ecce....................ağustos hamişi
son adet 15 ağustos 26 haftalık hamiş KIZ

20.kurabiye79....................ağustos hamişi son adet 20 ağustos Konya 25 haftalık hamiş OĞLAN

21.sevde7..................ağustos hamişi son adet 24 ağustos 25 haftalık hamiş KIZ

22.darkangel80..................ağustos hamişi son adet 31 ağustos 24 haftalık hamiş KIZ

23.emral
.................eylül hamişi son adet 15 eylül 28 yaş 21 haftalık hamişKIZ

24.mumined...................eylül hamişi Konya-Akşehir 21 haftalık hamiş
OĞLAN Hamiş olduğunu yeni öğrendik tebrikler:)

25.
yaseminnnnnnn................ekim hamişi son adet 19 ekim Kütahya 22 yaş Ev hanımı 16 haftalık hamiş

26.beklenenbebiş................ekim hamişi son adet 21 ekim 20 yaş 16 haftalık hamiş

27.desde................ekim hamişi son adet 24 ekim 16 haftalık hamiş

28.elif-ecrin................ekim hamişi
son adet 31 ekim 15 haftalık hamiş

29.bebekyüzlüm...............kasım hamişi
son adet 6 kasım Ankara Ev hanımı 14 haftalık hamiş

30.haziran13...................kasım hamişi İstanbul 35 yaş Mühendis 12 haftalık hamiş

31.aylinibrahim13..................kasım hamişi

32.ayparçası.................kasım hamişi
son adet 29 kasım 10 haftalık hamiş
33.koza.........................kasım hamişi son adet 29 kasım Antalya 33 yaş 10 haftalık hamiş 34.azra26....................kasım hamişi 10 haftalık hamiş

35.duygu_k....................aralık hamişi
son adet 22 aralık 7 haftalık hamiş
Yeni hamişimiz tebrikler:)

36.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim acaba?

beklenmeyen adet tarihlerimiz:)

gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-marjinya.................??? 5 ocak
-dilber yavuz..............??? Tekirdağ (lovely'nin ablası:))
-lavinyam..............??? 25 ocak
-mechul07.............??? 28 ocak Afyon 27 yaş Öğretmen
-asimelek.................??? 4 şubat
-hale77....................??? 5 şubat

-abadii
..................13 şubat
-bur-ay..................13 şubat
-ciel....................16 şubat
-essenn.................18 şubat
-naz_ars...............18 şubat
-uykucu şirine...............19 şubat
-defne defne............24 şubat İstanbul 27 yaş Satış danışmanı
-kardelen000................27 şubat

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-tuha..................? 39 yaş

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-pirenses..................?
-yesi.........................? 25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............? Ankara 28 yaş Memur
-sinemtugra......................?
-orjinal-catlaq..............? İstanbul
-çitos (beyza21)....................? Yozgat
-ada_16......................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

http://www.facebook.com/groups/112495362171305/?id=178548732232634&notif_t=group_activity

kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik 103 kişi olduk, yukarıdaki linke tıklayıp aramıza katılın herkesi bekleriz...

Merhaba dert ortaklarım :) , arkadaşlarım...biraz uzun yazabilirm ama ne olur beni anlayın şuanda duygularım karışık ve çok ağlamaklı bir durumdayım. buraya üye olduğumdan beri öğrendiğim bir çok şey var ama asıl aklımda kalan umut, heycan, bekleyiş ve hiç usanmadan her ay umutla minik mucizemizin gelmesi için çalışmaktı. meleğime kavuşmak için bende çok çaba harcadım. umutsuzluklarım ve kötü anılarım oldu. tabiki beni umutsuzluğa sürükleyen bir çok olay yaşadım. ama yılmadım tükenmedim Allahımda bunu gördü ve bana minik mucizemi tam 9 ay önce gönderdi. ona kavuşsam bile ona ulaşamayacağımı düşünüyordum meğer hiç bişey düşündüğüm gibi değilmiş. öyle hızlı akıyorduki zaman meleğime kavuştuktan sonra 12. haftası 20. haftası 30. haftası derken her haftasında farklı olaylarla karşı karşıya gelmek farklılıklarını hisetmekte pahabiçilemezdi. şimdi benim minik oğlum 40 haftalık kocaman bir abi oldu ve benim ona kavuşmama çok az kaldı. ARKADAŞLARIM hepimiz bizim için yazılan kaderi yaşıyoruz kimimiz mutlu kimimiz üzgün sonuçta öyle de olsa böylede olsa yaşıyoruz... kimimiz doğumlarını yaptı bebeklerine kavuştu kimimiz kavuşmak için gün sayıyor kimimiz ise hala kavuşmak için bekliyor. Allaha yalvarıyor. şimdi öyle içimden diyorumki Allahım bu duyguyu yaşamayan yaşamak isteyen herkese bir an önce taddırsın ve bir an önce meleklerine kavşmalarını sağlasın (AMİN) bugün günlerden 5 şubat ben meleğimi yarın kucağıma alacağım. Allahın izni ile. Zamanımız dolduğu için suni sancı ile meleğim dünyaya gözlerini açacak Allahım bir aksilik vermez inş. sizlerden bana bol bol dua etmenizi istiyorum. öyle korkuyorum öyle heycanlanıyorum ki aklım başşka hiç bişey düşünemez oldu. uzun uzun dalıyorum ne olucak ne bitecek bilmediğim için kuşkulu davranıyorum. aynı zamanda oğluma kavuşacağım içinde çok mutluyum. o daha dünyaya gelmeden onu bedenimde taşımaya başladığım andan itibaren çok sevmeye başladım. bir an önce gelsede görsem diye dua ediyordum işte geldi zaman ve ben oğluma 1 gün sonra kavuşacağım Allahın izni ile.
bu zor yolculuğun ardından oğlumu yanıma yatırdıklarında gözlerine bakacağım an, kokusunu içime çektiğim zaman, dünyanın en tatlı, en sevimli, en yakışıklı prensimi kucağıma alacağım zamanı sabırsızlıkla bekliyorum. ve o anı hiç bir ana değişmeyeceğimi düşünüyorum. başını sağa sola çevirip o minik ağzıyla meme aramasını heycanla bekliyorum. minnacık ellerini okşayıp, parmaklarıyla ellerimi hiç bırakmak istemiyormuş gibi sıkı sıkı tutacağı anı bekliyorum.minik oğlum sen bana Allahın gönderdiği müthiş bir hediyesin ve seni hiç bir şeye değişmeyeceğimi ve hayatım pahasına koruyacağıma yemin ediyorum. sen benimsin benim mucizemsin Allahın bana lutfettiği bir hediyesin. öyle gelki bana içim ısınsın. öyle gelki evimize güneş doğsun öyle gelki bize babanla aşkımızı tekrar tekrar hatırlayalımmm. sen bizim parçamız bizim yavrumuzsun annem. Allahım acını yaşatmasın. seni ben, baban ve tüm sevdiğimiz insanlar sabırsızlıkla bekliyoruzzz. aramıza katılmana çok az kaldı meleğim. geleceğin ana kadar kesen de rahat uyu ve büyü yarından itibaren benim kucağımda koynumda büyümeye devam edeceksin. seni çok seviyorum meleğim iyiki varsın Allahımıza ŞÜKÜRLER OLSUN BİNLERCE KEZ MİLYONLARCA KEZ Kİ SENİ BİZE BAĞIŞLADI. beni dinlediğiniz için teşekkür edrim dert ortaklarım iyiki varsınız iyiki tanımışım sizleride doğumdan sonra mutlaka haber veririrm kendinize çok ii bakın dualarınızı bekliyoruzzz. BÜYÜK GÜN 06.02.2012 :) :) BŞR YOLCULUĞUN SONU, YENİ BİR HAYATIN BAŞLANGICI. yarın inş sağlıkla gelir oğlum ve ben onun kulağına HOŞGELDİN BATIN URAS hoşgeldin annem hoşgeldin meleğim aramıza diye fısıldayabileyimmm...... Allaha emanet olun kızlar. HAKKINIZI HELAL EDİN HOŞÇAKALINNNNNNN

tuna yeni hamiş numarasına talibim canım kan testide pozitif çıkarsa listeye eklersin inşallah canım:) bu arada yeni fotoğrafınızda çok güzel anne kız maşallah size:):)
ciel teşekkür ederim canımm saol...
evet canım benim okudum çok sevndim. inş kan testinden de güzel haberler alacaksın o zaman hemen eklerim tabi:) bu arada fotomuz için de mevlüdümüzden bir hatıra tşkler:)

Merhaba dert ortaklarım :) , arkadaşlarım...biraz uzun yazabilirm ama ne olur beni anlayın şuanda duygularım karışık ve çok ağlamaklı bir durumdayım. buraya üye olduğumdan beri öğrendiğim bir çok şey var ama asıl aklımda kalan umut, heycan, bekleyiş ve hiç usanmadan her ay umutla minik mucizemizin gelmesi için çalışmaktı. meleğime kavuşmak için bende çok çaba harcadım. umutsuzluklarım ve kötü anılarım oldu. tabiki beni umutsuzluğa sürükleyen bir çok olay yaşadım. ama yılmadım tükenmedim Allahımda bunu gördü ve bana minik mucizemi tam 9 ay önce gönderdi. ona kavuşsam bile ona ulaşamayacağımı düşünüyordum meğer hiç bişey düşündüğüm gibi değilmiş. öyle hızlı akıyorduki zaman meleğime kavuştuktan sonra 12. haftası 20. haftası 30. haftası derken her haftasında farklı olaylarla karşı karşıya gelmek farklılıklarını hisetmekte pahabiçilemezdi. şimdi benim minik oğlum 40 haftalık kocaman bir abi oldu ve benim ona kavuşmama çok az kaldı. ARKADAŞLARIM hepimiz bizim için yazılan kaderi yaşıyoruz kimimiz mutlu kimimiz üzgün sonuçta öyle de olsa böylede olsa yaşıyoruz... kimimiz doğumlarını yaptı bebeklerine kavuştu kimimiz kavuşmak için gün sayıyor kimimiz ise hala kavuşmak için bekliyor. Allaha yalvarıyor. şimdi öyle içimden diyorumki Allahım bu duyguyu yaşamayan yaşamak isteyen herkese bir an önce taddırsın ve bir an önce meleklerine kavşmalarını sağlasın (AMİN) bugün günlerden 5 şubat ben meleğimi yarın kucağıma alacağım. Allahın izni ile. Zamanımız dolduğu için suni sancı ile meleğim dünyaya gözlerini açacak Allahım bir aksilik vermez inş. sizlerden bana bol bol dua etmenizi istiyorum. öyle korkuyorum öyle heycanlanıyorum ki aklım başşka hiç bişey düşünemez oldu. uzun uzun dalıyorum ne olucak ne bitecek bilmediğim için kuşkulu davranıyorum. aynı zamanda oğluma kavuşacağım içinde çok mutluyum. o daha dünyaya gelmeden onu bedenimde taşımaya başladığım andan itibaren çok sevmeye başladım. bir an önce gelsede görsem diye dua ediyordum işte geldi zaman ve ben oğluma 1 gün sonra kavuşacağım Allahın izni ile.
bu zor yolculuğun ardından oğlumu yanıma yatırdıklarında gözlerine bakacağım an, kokusunu içime çektiğim zaman, dünyanın en tatlı, en sevimli, en yakışıklı prensimi kucağıma alacağım zamanı sabırsızlıkla bekliyorum. ve o anı hiç bir ana değişmeyeceğimi düşünüyorum. başını sağa sola çevirip o minik ağzıyla meme aramasını heycanla bekliyorum. minnacık ellerini okşayıp, parmaklarıyla ellerimi hiç bırakmak istemiyormuş gibi sıkı sıkı tutacağı anı bekliyorum.minik oğlum sen bana Allahın gönderdiği müthiş bir hediyesin ve seni hiç bir şeye değişmeyeceğimi ve hayatım pahasına koruyacağıma yemin ediyorum. sen benimsin benim mucizemsin Allahın bana lutfettiği bir hediyesin. öyle gelki bana içim ısınsın. öyle gelki evimize güneş doğsun öyle gelki bize babanla aşkımızı tekrar tekrar hatırlayalımmm. sen bizim parçamız bizim yavrumuzsun annem. Allahım acını yaşatmasın. seni ben, baban ve tüm sevdiğimiz insanlar sabırsızlıkla bekliyoruzzz. aramıza katılmana çok az kaldı meleğim. geleceğin ana kadar kesen de rahat uyu ve büyü yarından itibaren benim kucağımda koynumda büyümeye devam edeceksin. seni çok seviyorum meleğim iyiki varsın Allahımıza ŞÜKÜRLER OLSUN BİNLERCE KEZ MİLYONLARCA KEZ Kİ SENİ BİZE BAĞIŞLADI. beni dinlediğiniz için teşekkür edrim dert ortaklarım iyiki varsınız iyiki tanımışım sizleride doğumdan sonra mutlaka haber veririrm kendinize çok ii bakın dualarınızı bekliyoruzzz. BÜYÜK GÜN 06.02.2012 :) :) BŞR YOLCULUĞUN SONU, YENİ BİR HAYATIN BAŞLANGICI. yarın inş sağlıkla gelir oğlum ve ben onun kulağına HOŞGELDİN BATIN URAS hoşgeldin annem hoşgeldin meleğim aramıza diye fısıldayabileyimmm...... Allaha emanet olun kızlar. HAKKINIZI HELAL EDİN HOŞÇAKALINNNNNNN
ayy canım esinim yaa inan ağlayarak yazıyorum bir insan anneliği anca bu kadar özlemle anlatabilir. bu gizemli yolculuğun inş yarın hayırlısıyla son bulacak. oğluşunu yazdığın gibi kollarına alıp koklayacaksın inş. allahım yardımcın olsun benim ve inanıyorum tüm kızların duaları seninle.

mrb canım yazını baştan sona çok duygulanarak okudum ve çok mutlu oldum emin ol dualarımız seninle Rabbim yardımcın olsun minik meleğini hayırlısıyla al kucağına ve o büyük hasret son bulsun inşallah Allah a emanet ol canım...

merhaba arkadaşlar bir süredir giremiyordum yeni hamile arkadaşlar varmıs hayırlı olsun inşallahhh. Bu arada ben ufak bir kanama geçirdim evde yatmam gerekti 10 gün kadar ama şimdi daha iyiyim çok şükür. Allah kimselere göstermesin. Dualarınızı eksik etmeyin.
canım çok geçmiş olsun dualarımız seninle tüm bebek bekleyenlerle.şimdi daha iyi olduğuna sevindim:)
sagol canım ..resmi kaldırdım sonra tekrar koyarım ..bebek sahibi olmak isteyenlere rabbim nasip etsin hamiş meleklerede hayırlı dogumlar inş.
salkımcım bebeğini göremedim neyazıkki ama eminim çoook tatlıdır allah onu size bağışlasın bir ömür boyu mutlu olun inşallah:)

Slm meleklerimmm.Hamileyken girmek kolay oluyodu bebek sende olduğu için de çıktıktan snra çok zor giriyor insan.:)fırsat buldukça uyumak dinlenmek istiyosn gerçi uyuyamıyosn ama olsn :):)ALLAHIM sıkıntılarını göstermesn ama insan annenin kıymetini daha iii anlıyor.Hep demezler mi zaten annelerimz ANNE olduktan snra değerimi anlarsın diye.RABBİM acılarını sıkıntılarını göstermesin evlatlarımızın evlat büyütmek çok zor hakkaten..Hamişler size tavsiyem bol bol uyuyun.Ben 30 dan snra uykuyu unuttum uyuyamıyodm bide erken doğum riskim vardı düşün düşün uyku girmiyodu şimdi o uyuyamadğm günlerde bile uyuyomşm diyorum:)
Sırada esincimle bembeyaz var RABBİM kolaylık versn ikisine de inşallah.Bembeyaz cnm bnm eşinle kötü olma bu aralar sende çok gerginsin kuzum haklsn ama insan kocasını atamaz da satamaz da valla.Son derece haklsıın ama yeni bi bebek gelicek dünyaya onun hatırına kötü olmayın.Görümcenle kayınvalidene de pes diyorum valla hatta bravo yani nasıl bi cesaret nasıl bi vicdan ??anammm bnm oğlan ağlıyo gene gelirim kızlar öptm epiciğinizi.Bu sıpa ağlamaya başladğnda sanki bi yerlerine kast ediyomşsn gibi bağırıyo aklımı çıkartıyo şimdi kibarken gideym hahaha hahaha
şekerimmm tatlımmmm:) nasılsın dicem ama eminimki çoook iyisindir oğluşunla beraber.kıyamam sana uykusuzmu bıraktı afacan seni ama uykusuz kalmak bile hoş geliyo dimi olsun diyosun feda olsun.annelik oyüzden çok kutsal zaten hiçbir karşılık beklemeden kendini,ömrünü önüne seriyosun ve feda olsun diyosun.harika duygulardır eminim tatlım benim rabbim herkese yaşatsın inşallah.fırsat buldukça uğra öptüm sizi:)

kızlar selam hızla büyüyoruz biz.Artık yatakta tek başıma zor dönüyorum.Allahım ne zormuş.Bide kar yağdı kimse gelemiyor yardımıma evde tıkılı kaldım.Ana oğul ev kuşu olduk.Bir kere aşı olmaya çıktık onda da ayağım kaydı düşüyordum allah korudu.Haftaya kontrolümüz var.Bakalım kaç kilo oldu.Doğum nasıl gözüküyor merak içindetyim.Korkuyorum ama bebeğim bana güç veriyor.Oda içerde zor biryerde kemikleri birbirine geçiyor ufacık vücuduyla annesinden çıkmak için tüm gücünü kullanıyor.Bunları düşününce korkma diyorum kendime.Rabbim tüm hamileleri sağlık ile kavuştursun bebişlerine.Yeni hamişleride tebrik ederim.Bebek isteyen herkese rabbim en hayırlı zamanda bu duyguyu tattırsın.Hepinizi öpüyorum meleklerim
canım benim rabbim dualarını kabuletsin.senin gibi bekleyenleride benim gibi bekleyenleride vakti saati geldiğinde hayırlısıyla mutlu sona erdirsin inşallah:)

kızlar hepinizin kandili mübarek olsun hergün dua günü ama bu gün daha çok edelim kapılar aralanmıştır biraz daha diye düşünüyorum. bugün benim son yumurtlama günüm Rabbim inşallah şu hayırlı günde dualarımızı duyar ve benim gibi tüm bebek isteyenlerin duasını kabul eder.
aminnnnnn nazcım aminnnn..
canlarım kandiliz mubarek olsun bu mubarek günde hamiş olmak isteyenler hamiş olsun doğum u yaklaşanlarada hayırlı kolay doğumlar diliyorum hepinizi çok özledim gaz problemimiz çok şükür hafifledi biraz grip oldu meleğim ama geçecek inş biz büyüdük baya yakında 4 aylık olacak yavrum hepinizi öpüyorum allaha emanet olun
ayşegülcüm canımmm.nerelerdesin sen ya özlemişim valla.demek 4 aylık oldunuz maşşallahh.allah daha nice 4 leri göstersin.çokta geçmiş olsun bebişime.dikkatedin kendinize kocamaaaan öptüm sizi:)
selam canlarımm:):)ben hamileyim sanırım adetimden bir gün önce yani dün test yaptım evde pozitif çıktı bugün farklı markayla yaptım yine çift çizgi pazartesi kan testi yaptırıcam inşallah hamileyimdir dua edin kızlar:):)
haleeeeeeeeee inanamıyorum gözlerime hamileyimmi yazıyoo:)çok sevindim canım benim çokkkk.gerçi hamileyim değil sanırım hamileyim yazmışsın ama çift çizgiyi görmüşsünya gerisi boş.biliyosun hep umuteder koşakoşa test alır koca bir tek çizgi görür hüzünlenirdik.ne mutlu sana canım inşallah kan testindede kocamaaaaan bir pozitif sonuç alırsın.yarını heyecanla beklicem:)

esincim canım rabbim sana kolay bir doğum nasip etsin ,bir avazda kurtarsın inşallah. annelik duygusunu, bebeğine kavuşma heyecanını , ondan sonra umutettiği hayatı ve onun için yapabileceklerini bir insan ancak bu cümlelerle ifadeedebilirdi ağzına ve yüreğine sağlık güzelim:) inan her hamile haberi aldığımda vede arkasından doğum haberi içimde fırtınalar kopuyo burnumun direği sızlıyo ve yavaşça yaş dökülüyo gözümden,sevinç gözyaşları...umut oluyosunuz çünkü bana hatırlıyorumki birzamanlar benim gibi evlat hasreti yaşıyordunuz sabrettiniz,duaettiniz,çook istediniz vede sonunda rabbim kavuşturdu.sizin böyle güzel haberlerinizi aldıkça dahada bir sabırla sıramı bekliyorum.iyiki varsınız iyiki tanıdım sizleri.yarın dualarımız seninle.allah yardımcın olsun tatlım.....

Geri