Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

aminn canımm ya alalh sana da güzeller güseli bi bebek nasip etsin bende şimdi çok korkuyorumm ameliyat oldumm ama tekrarlamasindan çok korkuyorumm işte bende 6 ayda bir tahlil yaptırmak zorundayimm artıkk kaderimde ne varssa onu yaşicammm ama allah kimsenin kucağini boş birakmasinn

Allah razı olsun canım Allah hepimize meleklerimizi göndersin:)korma sadece dikkatli ol canım çamaşırını sık değiş ve günllük pet tut.sürekli adaçayı iç tekraralanmasın diye Allah şifasını versin bizlerede ümmeti muhammedede:)

Canım inşallah eşin sağlığına kavuşur.Eksik kalırsa dualar yine okuruz Kimin duası kabul olur bilinmez.Müminin mümine olan duası kabul olur arkadaşlar bir tane iki tane illa 50 100 okumak zorunda değilsiniz içinizden ne geliyosa okadar okuyun link aşağıda dualarımızı eksik etmeyelim.https://www.meleklermekani.com/site...azanmak-isteyen-meleklerimizin-dikkatine.html

allah razı olsun bitanemmmm inşallahh göz yaşlarımı tutamıyorum rabbim duarımızı kabul allahım hepinizdem milyonlarca razı olsun bütün duarınızı kabul etsin kimeyi dermansız derde düşürmesin iyiki varsınız hepinize çok çok teşekür ediyorum yanımda olduğunuz için

vallahi bilmiyom inşallah öledir melodim benim ya 19 olacam yada 20sinde normal zamanlarım bunlardır inşallah canım yaaa

bu arada melodim evlilkte gurur olmaz bak yumurtlama günün bebeişin için yap herşeyi bizler nakadar inat yaparsak okadar yıpranırız üzülürüz ne olur sana yalvarıyom belki aranızda hiç bişi olmamaış sebepsiz ama bırakma şeytan aranıza vesvese koysun emin olki eşinin sana baktıkca içi gidiyordur emin ol senin üzülmene dayanamaz dayanamaz hadi bak yumurtluyom gıdgıdakk hahaha hadi inşallah yumurtan catlarda göbüşüne yerşelir ordada bir böle pamuk gibi bebeiş dünyaya gelir rabbim mevlam hakkımıza hayırlısını eylesin aminn

allah razı olsun bitanemmmm inşallahh göz yaşlarımı tutamıyorum rabbim duarımızı kabul allahım hepinizdem milyonlarca razı olsun bütün duarınızı kabul etsin kimeyi dermansız derde düşürmesin iyiki varsınız hepinize çok çok teşekür ediyorum yanımda olduğunuz için

nedemek hamiş ablam benim bizler birbirimiz desteklemek için varız sen kalbini ferah tut unutma mevlam yanındadır hem bak aglayıp bebeişimizi üzmeee hııı bak ablam kızarım ha sil göz yaşlarını öpüldün muck muckk

Allah razı olsun canım Allah hepimize meleklerimizi göndersin:)korma sadece dikkatli ol canım çamaşırını sık değiş ve günllük pet tut.sürekli adaçayı iç tekraralanmasın diye Allah şifasını versin bizlerede ümmeti muhammedede:)
öyle yapiyorumm hergün iç çamaşirimi değiştiriyorumm ve günlük ped tutuyorumm adaçayini duymamiştim onu da içeriimm hiç sevmem ama meleğim için yapmak zorundayiimmmmm :)

bu arada melodim evlilkte gurur olmaz bak yumurtlama günün bebeişin için yap herşeyi bizler nakadar inat yaparsak okadar yıpranırız üzülürüz ne olur sana yalvarıyom belki aranızda hiç bişi olmamaış sebepsiz ama bırakma şeytan aranıza vesvese koysun emin olki eşinin sana baktıkca içi gidiyordur emin ol senin üzülmene dayanamaz dayanamaz hadi bak yumurtluyom gıdgıdakk hahaha hadi inşallah yumurtan catlarda göbüşüne yerşelir ordada bir böle pamuk gibi bebeiş dünyaya gelir rabbim mevlam hakkımıza hayırlısını eylesin aminn
ayyyyyyhhhhhhhhhhhhhhh agzını öpeyım senın emi saol balım benım rabbım senınde yuzunu guldursun ınsallah

Geri