Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ewt canım cok hemde cok inşallah hamişimdir bilmiyom artık sende cok yaşa bizden sonra sende gell yaseminim olurmu bizi yanlız bırakma site bir bir dökülecek hamilikten site yıkılacak kaldıramıcak anammm :deli :deli: delivar yakalın yakalamayın ben kacıyomm

Hayatım ben iki üç yıl önce pat diye bıraktım bir daha da elime almadım, arada sinirlenince aradım, kahve bira muhabbet eksik kaldı. arkadaşlarla odalarda sigara çay muhabbeti yapardık içmiyorum diye onlar bile ayaklarını kesti:) Herkesin sigara içtiği bir ortamda ben bıraktım zaten bir hesapladım ki on küsür yıldır kullanıyormuşum. O yüzden bırakmayı dene, kolay olsa bu kadar terapi merkezi, nikotin sakızı bandı vs satılır mı? Aklına yumurta kaliteni mahvettiği gelsin. İçine sine sine bırak:))

Canım siğarayı elime her alışımda inan pişmanlık duyuyorum bana verdiği tahribatında farkındayım ve bile bile içiyorum.Beni gerçekten okadar kendine bağladıki bu illet içmediğim o 2 gün içinde elim ayağım her şeyden kesildi çok tuhaflaştım:(ama inşallah tekrar bırakmayı düşünüyorum umarım en kısa zamanda tiksinirim canım sağol alakan için:kiss:
Lalezarım inşallah canım bende içmek istemiyorum eşim de şiddetle karşı hatta evliliğimdeki en büyük sorun diyebilirim.Akapunkturla bırakmayı düşünüyorum çünkü yalnız başıma bu illetten kurtulamıyacağımı anladım sağol canım temennilerin için:kiss:

..
00000ae.gif
..
00aa44.gif
..
000aaaggg.gif
..
00aa88.gif
..
0a0auaua.gif
çitosummmmm kıs gözlerm direk ikizlere gitti hayırdır inşallah,hayırdır inşallah hahaha hahaha hahaha

vala sigara kahve ve çay üçlüsünden nefret ettıgım kadar hıc bıseyden iğrenmıyorum kocaya bıle evın ıcınde sıgara ıcırtmıyorum bu sogukda afedersının poposu donarak sıgara ıctı garıbım ne yapım sevmıyom mide bulantısından geberıyom saten cayla pek aramyok sadece kahvaltıda 1 bardak nescafe normal kahve öğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ en ıgrendıgım sey uzak 3 bı arada hahahahaha bu arada gece bızde calısma var esıme mesaj attım yumurtalar acayıp agrı yapıyor bende anam kasıklarım patlayacak nerdeyse adet olack gıbıyım sankı neyse gelsınde salsın bızım futbolcuyu mu gelır doktormu gelır hemsıremı gelır bılmem artıkın ayyyyyyyyyyyy :):):):): gece gece bu ne sevınc bende ayy allahım

Geri