Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selam kızlar eve yeni geldim.nihayetinde doktora çıktım.kan testi verdi. hormonlarda bişey göremedi.benim prolaktin 2 ay önce 38 di.şimdi 26 olmus.normal dedi. adet görmek üzeresin dedi.bazen yumurtalıklar sorun yarata biliyo.adet söktürücü verdi (FARLUTAL).kullan adetin bittikten sonra gel adet düzenleyiçi yazarım dedi.ama dogrusu ben pek tatmin olmadım.utlrasona gerek duymadı.2 dakkada sonuca bagladı.baska bi doktora daha çıkmayı planlıyorum nasipse.sanırım kafama çok takdıgım için adet göremiyorum.insan hamilleliği kafasında çok sorguluyor ya .o yüzden olsa gerek...

selam kızlar eve yeni geldim.nihayetinde doktora çıktım.kan testi verdi. hormonlarda bişey göremedi.benim prolaktin 2 ay önce 38 di.şimdi 26 olmus.normal dedi. adet görmek üzeresin dedi.bazen yumurtalıklar sorun yarata biliyo.adet söktürücü verdi (FARLUTAL).kullan adetin bittikten sonra gel adet düzenleyiçi yazarım dedi.ama dogrusu ben pek tatmin olmadım.utlrasona gerek duymadı.2 dakkada sonuca bagladı.baska bi doktora daha çıkmayı planlıyorum nasipse.sanırım kafama çok takdıgım için adet göremiyorum.insan hamilleliği kafasında çok sorguluyor ya .o yüzden olsa gerek...

yasemincim birşey sorcam fazla kilon var mı kaç kilosun

hoşgeldin canım merakettim seni.kafanda soru işareti varsa ki haklısın hiç ultrasonla falan bakmamış verdiği ilacı şimdilik kullanma regl olmak üzeresin demiş hemde söktürücü vermiş bunasıl iş böyle?.doktorların bebek yok regl olucaksın al bu söktürücüyü kullan dedikleri ama bebeğin olduğu çok kişi duyduk sende biliyorsundur sen en iyisi başka bidoktora daha git dediğin gibi ama çok vakit kaybetme güzelim iyice emin olursun için daha rahat olur.

korkma yasemin kötü bişey olmaz sorun yoktur.iyi düşün.dualarım senınle

hamilelikten mi şüpheleniyosun canm

ay canım inaşşal bebeişin göbüüne tutunmuşturrr ayyy bitanem pozitiff düşün bitanem

ayyyyyyyyyyyy yaseminim aha elimi actım du dua ediyom

allahın sen yarın yaseminin gidecegi hasatnede onu sevindir yarabbim allahım ne olur yaseminim göbüşüne bebegini ver allahım amin

canımbenim sakın korkma belkide sana müjdeli haber verir:)aksi olursa da inşallah olmasın negerekiyosa yapılır enazından böyle hiçbirşey yapmadan beklemek daha kötü.sıkma canını yarın için duaet ben edicem:)

kıslar dualarınız için tesekküe ederim.sizlerin duaları olmasaydı bugün ayakta zor kalırdım.pek tatmin olmadım ama.şimdi adetim, bekleyecegim.
inşallahh bi tanemmm darısı sizlere diyesim geliyo umudun ...... çıkardım sanırım:)içim bi tuhaff ağrılarım var o yapıyo sanıyom.miğdem bulanıyo çıkarıyom bebeğim burda diyom.gögüslerim büyüdü süt kanallarındanmı diyom diyomda diyommmm:)umarım bu ayy beni yanıltmıyodur umarım burdadır umarımm artık gerçekten artık onla konuşurum.kan testi yaptırıp test yapıp yine dünya başıma yıkılmaz.bu sefer oldu çok şükür allahımmm deyip avaz avazzzzzzzzzzzz bağarmak istiyomm. 12 hamişim diyom az önce kendi kendime :)
insallah canim hamişsindir.dualarımız seninle...
yasemincim birşey sorcam fazla kilon var mı kaç kilosun
yok canım 1.68 boyum var 56 kiloyum.

hoşgeldin canım merakettim seni.kafanda soru işareti varsa ki haklısın hiç ultrasonla falan bakmamış verdiği ilacı şimdilik kullanma regl olmak üzeresin demiş hemde söktürücü vermiş bunasıl iş böyle?.doktorların bebek yok regl olucaksın al bu söktürücüyü kullan dedikleri ama bebeğin olduğu çok kişi duyduk sende biliyorsundur sen en iyisi başka bidoktora daha git dediğin gibi ama çok vakit kaybetme güzelim iyice emin olursun için daha rahat olur.
2 3 gün kullan olduktan sonra bırak dedi.bebek olsa da kan testinde çıkardı ama.bende bilemiyorun doğrusu ne doğru ne yanlış.hangi doktora güvenecegini insan sasırıyor...

Geri