Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

beklenenbebşim :D nekadar güzel yazmışsın duygularını her satırın için teşekkürler....yasemin bende hep bunu düşünmüşümdür emin olabilirsin :D valla çok komiktirki bu böle :D aman işte film nede olsa bende kasım ayından beri deniyorum ama benim ilk ay tutmuşu düşük yaptım ben şimdi ilaç kullanıyorum bakalım hiç bir sorun yok ama doktorunda dediği gibi bakıcaz:D buarada kozacım sende nekadar ii ifade etmişsin duygularını valla mest ettin beni okurken duygularım depreşti:D çok tatlısın ya valla iyiki varsınız ... hadi bakalım güzel anne adayları çalışmayı bırakmayın 5. sıra kimin olacak merak ediyorum.... kim kapçak bakalım o koltuğu:D öptüm hepinnizi

mardin midyatta mısın sen.. Aaaa çok uzak. dizilerden biliyoruz oraları hep,inşallah gelicem ben bir gün oralara. Ay sen de ne güzel güneydoğu yemek tarifleri vardır hayatım...

inşş cnmm beklermm gellin hepiniz buralara gezdriym sizleri;:)eet çok uzak yha annemlerde ist da biraz zor oluyo ama ben buralıyım çoğu akrabam burda alışmaya çalışıyorummmm :))

CAnım sağol, sizler de iyi ki varsınız. Bence de doktorları dinleyelim, yeni maçlar önümüzde:)))

beklenenbebşim :D nekadar güzel yazmışsın duygularını her satırın için teşekkürler....yasemin bende hep bunu düşünmüşümdür emin olabilirsin :D valla çok komiktirki bu böle :D aman işte film nede olsa bende kasım ayından beri deniyorum ama benim ilk ay tutmuşu düşük yaptım ben şimdi ilaç kullanıyorum bakalım hiç bir sorun yok ama doktorunda dediği gibi bakıcaz:D buarada kozacım sende nekadar ii ifade etmişsin duygularını valla mest ettin beni okurken duygularım depreşti:D çok tatlısın ya valla iyiki varsınız ... hadi bakalım güzel anne adayları çalışmayı bırakmayın 5. sıra kimin olacak merak ediyorum.... kim kapçak bakalım o koltuğu:D öptüm hepinnizi

Ya aslında işin sırrında basit dengeler de var; olmayınca o da olmuyordur ama yine de 20 lerle 30 larda doğurganlık aynı olmuyor. Stres falan ekleniyor. Yok kanallar yok hormonlar. Ee kaıdn dışında erkek faktörü de var. 65 milyonla 20 milyon, ya da 5 milyon aynı değil. Ha ama şartları biz mi seçiyoruz, o da artık napalım alnımızın yazısı:) walla benim iki sevdiğim dostum ilk denemelerinde her seferinde hamile kaldılar. Var öyleleri ben de inanamıyorum ama:) Neyse bizimkiler azcık nazlı..

:26:NEDE OLSA FİLİM TABİİ. artık hayatımız dizi oldugundan. bizede öğretseler şu işin sırrını demi...

acaba ilk ay klomen kullanıp hamile kalan varmı ben bu ay yeni başladım klomene regl olmama 5 gün var acaba kanda çıkarmı olup olmadığı

Geri