Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selam canlarım yoklugum da yeni konular yazmışsınız.
Günaydın canlarımmm,
hafta sonu uzak kalınca bilgisayardan bir suru yazısmalar olmus yine:) Yeni arkadaşlarım hoşgeldinizzz. Umarım hepimiz en kısa zamanda guzel haberlerle seviniriz. Ben bu aralar pek bi doluyum herhalde durup durup aglıyorum aklıma geldikçe. olmazdım boyle ama çok sıkıldım herhalde denemeler, hüsranlar filan derken biraz sinirlerim bozulmuş anlayacagınız. Dun cıkıp bıraz dolaştım üzerimdeki negatifliği atayım diye , iyi geldi daha iyi hissediyorum şimdi.
hepinizi öpüyorum çok çok
sorma haziran 13. bazen insan hamile haberi duyunca çok üzülüyor. birde bahar zamanı insan kendini dahada koyveriyor kafaya takmamak lazım ama . elden de gelmiyor .ah çevredekiler.insana hatırlatmasalar olnuyor

günaydın herkese reglime 3 gün var sizce testte çıkarmı
bernacım duyduklarıma göre çıkıyormuş ama hüsrana uğramamak için beklesen iyi olur...

günaydınnnnnnnnn herkeze .Arkadaşlar ben dün birşey daha öğrendim sizinle paylaşmak istedim.Kasık düşmesi diye birşey duydunuzmu hiç kasık düşmesi olunca hamiş kalınmıyormuş.Kasık düşmesi nedenleride yüksekden atlama ağır kaldırma gibi şeyler ve ben çocukluğumdan beri hep ağırda kaldırdım yüksekten de çok atladım.yani basit bir sebep hamile kalmamızı engelliyor olabilir.yengemin tanıdığı bir kadın var bir ninecik,beni onun yanına götürdüler benim kasığım düşmüş ninecik bir saat benimle ilgilendi sağolsun,ve senin kasığın düşmüş dedi bir iki aya kalmaz inşallah hamile kalırsın dedi bir umut işte inşallah,bide arkadaşlar bu nineciğin yanına türkiyenin her tarafından hamile kalmak isteyen bayanlar geliyormuş doktorlar bile ve hiç bana gelip hamile kalmayan olmadı dedi ninecik.belki para için diyor die düşünebilirsiniz ama öyle değil kadın para almıyor ben zorla verdim.o kadar emek çekti kadın karnıma basa basa elleri ağrıdı gitti.kasık düşmesini doktorlar bilemiyormuş nasıl çıkıktan anlamıyolar aynı onun gibi eğer gelmek isterseniz yardımcı olurum hepinize yada önce bende deneyelim bakalım bir iki aya kadar ne olacak ondan sonra karar verirsiniz bendede eşimdede doktorlar hiç bir sebep bulamadı ve 9 yıl oldu belkide diyorum belkide bu yüzdendir ne bilim dedimya bir umut işte sizinle paylaşmak için sabahı zor ettim :)
günaydın deniz. kasık düşmesine bizde cıbaraşı denir anlamı nedir bilmem ama BU OLAYLA HAMİLE KALANLAR VARMIŞ.BAKILIR BAKILMAZ AKŞAMINA İLİŞKİYE GİRİYORMUŞSUN. :d014: hadi hayırlısı senin için..
sağol canım şimdi daha iyiyim zaten. bide cts günü eşimin ablası şu hamile bu hamile diye bir suru kişi saydı, siz ne zaman yapacaksınız filan gibi sorular gelince.. Ben zaten bu konuda hassasım dokunsan aglayacak gıbıyım, üzerine boyle sorular da gelince biraz moral bozuklugu oldu ama toparladım kendimi epeyce çok şükür.
inan sana çok hak veriyorum ama ne yapalım yüve rabbim de bizi böyle sınıyor :raila:

inan sana çok hak veriyorum ama ne yapalım yüve rabbim de bizi böyle sınıyor :raila:[/QUOTE]

öyle elbete canım. Rabbim ne zaman dilerse o zaman olacak, ama benim kızdıgım insanlar. durup durum hatırlatmanın, laf sokmanın manası nedir, niye zevk alırlar başkalarını üzmekten anlamış değilim.

Selam kızlar ben hale reglı olmadım ama benımkı düzensiz oluyor puko var onun icın bıraz bekleyım belırtı var bıraz kasıklarda hafıf sızlama goğuslerde pek değişiklik yok oda baazen sızlama oluyor bıde karnım cok cabuk acıkıyor buda belırtıten sayılıyormu kızlar bırde gırıb olduhap atmadım ama cocun ağrı kesici şurubundan ictim zarar olurmu bilmem dualarınzı beklıyom kızlar sonucu yazarım

Aslında en doğrusu beklemen ama dayanamayacak gibiysen de büyükihtimal silik de olsa büyük ihtimal çıkar. Ama geç döllenme ise aklında kalır çıkmasada. Kanda gebelik yaptır hayatım net olsun...
Geveze pirenses dualarımz sizlerle. Hadi inşallah Mart bereketli geçer...

Bu arada bugün doktora gittim.Sağdaki iki yumurtan çok kaliteli dedi doktor. Çatlatma iğnemi vuruldum ödevlere başlıcaz. Eğer bu ay da tutmazsa spermiyorgram yaptırcaz, sperm değerlerimiz tam sınırda 20 milyondu bizim. Eğer düştü ise aşılama yapalım hiç uğraşmayalım dedi doktor, nasip ne diyim artık, elden gelen bişi yok, boynumuz kıldan ince...

ya ne olur cvp yazın

Son düzenleme:
Aslında en doğrusu beklemen ama dayanamayacak gibiysen de büyükihtimal silik de olsa büyük ihtimal çıkar. Ama geç döllenme ise aklında kalır çıkmasada. Kanda gebelik yaptır hayatım net olsun...
Geveze pirenses dualarımz sizlerle. Hadi inşallah Mart bereketli geçer...

Bu arada bugün doktora gittim.Sağdaki iki yumurtan çok kaliteli dedi doktor. Çatlatma iğnemi vuruldum ödevlere başlıcaz. Eğer bu ay da tutmazsa spermiyorgram yaptırcaz, sperm değerlerimiz tam sınırda 20 milyondu bizim. Eğer düştü ise aşılama yapalım hiç uğraşmayalım dedi doktor, nasip ne diyim artık, elden gelen bişi yok, boynumuz kıldan ince...

hayırlısı canım, inşallah guzel sonuçlar alırsın mutlu haberlerini paylaşırsın bu ay bizimle..

Ay ne güzel demişsin. Hayatım boyunca bir evlilikten korkmuştum bir de çocuktan:) Şİmdi de geç kalmadan olsun istiyorum ikizlerim:) korkunun ecele faydası yok malum. Hakkımızda hayırlısı. Ama bebeklerim biraz daha olmazsa valla iş güç hak getire. Hiç kafamı veremiyorum bir şeylere...

kader kısmet arkadaşım belli mi olur, bi bakmışsın senin ikizler gelmiş:) hayırlısını versin rabbim

Geri