Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kan testi için beklemen gerekmiyor ki, idrar da takip et en azında her gün biraz daha kolaylaşıcak mı? Hadi hayırlısı canım benim...

kızlar az once kendım evde test yaptım testı yaptıgımda t bolgesınde ılkınde cıkmadı bıraz bekledıkten sonra ıkıncı cızgı hafıfde olsa belırgın olarak gordum ınsallah dogru gormusumdur ama bu testlere fazla guvenmek ıstemıyorum allahım hakkımda hayırlısını versın ınsallh melegım gelmıstır ınsalh yanılmamısımdır ümitlenmek istemıyorum cuma gunune kadar bekleyecem o zmn kan testı yaprıracam

sigpic45765_5.gif
HADİ ANNESİ ANNENN SENİ BEKLİOR İŞALLAH MELODİM TUTUNMUŞTUR BEBEGİN SANA CANIM DUAM SENİNLE

BEBEĞİM meleğim BİRTEK sen EKSİKSİN... BABAN ve ben SENİ sabırsızlıkla BEKLİYORUZ ... neolur BİZİ çok BEKLETME ...(( AMİN İŞALLAH NİSAMDA BENDE GEBİŞ KALIRIM ))

s.a kızlarrr hamiş kalanlarrr çokkkkkkk çoooo...kkk sevindim szlere kalamayanlarda hiçç üzülmesinn herşey oluruna varrır beni sakın unutmayınn ben hep takip ediyorum sizi ama pek yazamyrmmm öptmm hepiniziiii bb..

Geveze kanda gebelik negatifse % 99 negatiftir canım. Geç döllenme olma durumun var mı? Belki anca o zaman çıkmamış olabilir, canım inşallah hamilesindir, insallah bu ay yüzün güler. Öpüyorum snei, olmasa da sakın sakın bozma moralini, hep beraber bebeklerimizi kucalarımıza alıcaz çok inanıyorum ben.

bugun sonucu aldım hala adet olmadım ama kanda negatf....bikaç gün sonra tekrar denesemmi acaba kızlar....aynı belrtiler devam ediyo..

melodi cn bana da daha önce net çift çizgi ve silik çizgi çıktığı olmuştu. Bunu anlamanın en koley yolu kan testi ya da sabah ilk idrarla testini yap daha koyu ise hamile olduğunu düşünebilirsin hayatım. İnşallah hamilesindir hadi 5. miz ol da hepimiz bir rahatlayalım:)

gevezecim valla benimde psikolojik olarak 1 ay gecikmişti bende hamişliğe yormuştum ama beklentilerde vardı bende yinede bişey olmadı seni hayal kırıklığına uğratmak istemem ama kanda çıkmadıysa olması biraz zor ama tabi allahtan ümit kesilmez inş bizler yanılırız canım
veee melodii hamiş melek yazılmışsın ve ona istinadende söylüyorum baktım resmine yakındanda sen hamişsin meleğim fazla bekleme git koş kan testi yaptır hadi gözün adın yeni annemiz ne mutlu sana gözün aydın allah sağlıklıca büyütsün diyorum bak canım benden söylemesi seni üzmek istemem ama gerçekleri söylüyorum ilk hamileliğin doğumla sonlanmıştı senin ve zor bir dönemdi senin için biliyorum o yzden 1 gün bile kaybetme ne olur ne olmaz hemen görüş doktorunla canım seni seviyorumm ay kıss ne mutlu sana canım ya hamişsin sen hamişş:D

Geri