Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selam herkeze birkaçgündür giremiyordum neler olmuş yineee yeni arkadaşlar gelmiş hoş gelmiş sarı gelin allah tamamına erdirsin canım bebik şüphesi olanlar inşallah hissettiğiniz gibidir tunacım sen bu ay daha programlısın sanki tatlı oluşuna kardeş gelmiş gibi hissediyorum hadi hayırlısı güzel haberle gelirsin inşallah en kısa zamanda :) ben bu ay hiç oralı değilim olursa ne alaaaa :) olmazsa ümitle devam :) beklenenbebiş nerdesin güzelim seni göremedim inşallah iyisindir canım benim :) hepinizi öpüyorum aaaaa esinim burdasınnnnn :) nasıl gidiyor hamişlik bitanem :)

Slm kızlar,
sınav soru ve cevapları yayınlandı, baktım çalıştığım ders süper, 2 dersimde geçecek not alır, diğer üçünü dediğim "o piti piti" yaptığım için notlarıda öyle gelebilir hiç bilmiyorum çünkü çok mutlu oldum yaaaa hahaha
bravo canım tebrik ederimm, inş bebek haberi alırsın da mutluluğun ikiye katlanır:)

ay ay ay ne bu coşku bu celal aşmışsınız taşmışsınız en ii ilerleyen form bizimkisi heralde:D hemende üztümüze alındım heee:d kızlar kızlar özlüyorum valla sizi aslında hergün burdayımda yazamıyorum fazla okuyorum hepinizii. yasemincim teşekkür edrimm merakın ve ilgin için. tunacım hadi haırlısı olsun inş hamiş haberlerini verirsin bize ve diğer kızlar adet olanlar üzülmeyin takmayın kafanıza relax olun işin sırrı bu ve hamişlik bekleyenler sizleri arkamdan sürüklemek istiyorum yalnız bırakmayın benii hadi hamilelikle neler yaşadıklarımızı paylaşalım değilmi ama yaa:D :D :d
ve ben buaradalar çok yakından belirti hissediyorum meleğimin benle olduğunu beklirtilerle anlıyorum 5 haftamız biticek bziimde daha çok küçüğüz sabah bulantılar akıntımın fazlalaşması ama koyu değil sarı açık renkli de değil vallla bildiğimiz sarı:D ve sol kasığımda nedense ağrı var ve karın ağrısı sanki heyecanlanırsında bi ağrı girer ya öle valla herşeyini yaşamak güzel birde kızlar ben biraz koruyucu davranıyorum kendime karşı kayınvalidemde kıskanıyo heralde:D bukadar dikkat etme biz neler yaptıkta bişey olmadı diyo valla kusura bakmasın kimse diyorum bu duyguyu çok fazla yaşamıyoruz dilediğimce yaşıyorum zaten yeterince yoruluyorum işimde rahat bırakın beni diyorum:D :D içimden tabi :D :D ve neler yaptım meleğim bana gelsn diye onca şeyi savuramam yanii neyse kızlar kafa şişirdim hee yine sizi seviyorum dualrım sizinle vallahii inş hamiş haberlerinizide duyucammmm
canım yerim ben seni yaa.. arada gel de daha da mutlu olalım:) güzel dileklerin için tşk gelicem arkandan inş:) hepimizi hamiş melek olarak görmek inş yakındır..
aman da aman küçük melek annesini yormaya mı başlamış, ama güzel değil mi? inş 5 değil 35 haftalarınız bitsin birlikte, çok çok öpüyorum canım...

burju senin nasıl gidiyo hamişlik canım inş iisinizdir sizde...

çitosum valla sohbetini özledim yaaa canım sen nasılsın bu ay nelere başladınnn?

çölmeleği adetinden haber varmı bize yazmıyosun ama merakla bekliyoruzz...

mavişim sen nasılsın canım sende yoksun uzun oldu valla görüşmeyeli nasıl gidiyo çalışmalar....

tunacım buarada listede negüzel süpriz oldu demişsin beni çok mutlu etti allah razı olsun düşünmen yeter canım

kızlarrr valla iyiki varsınız meleğimi kimseye sölemedim bi ALLAHIM biliyor bi eşim birde siz teyzeleri biraz büyüyelim cinsiyetimiz belli olsun öle sölemeye karar verdik bakalım hayırlısı olsun herkes için allahım sağlıklıca meleğiime kavuştursun beni ve tüm bekleyenleri

selam herkeze birkaçgündür giremiyordum neler olmuş yineee yeni arkadaşlar gelmiş hoş gelmiş sarı gelin allah tamamına erdirsin canım bebik şüphesi olanlar inşallah hissettiğiniz gibidir tunacım sen bu ay daha programlısın sanki tatlı oluşuna kardeş gelmiş gibi hissediyorum hadi hayırlısı güzel haberle gelirsin inşallah en kısa zamanda :) ben bu ay hiç oralı değilim olursa ne alaaaa :) olmazsa ümitle devam :) beklenenbebiş nerdesin güzelim seni göremedim inşallah iyisindir canım benim :) hepinizi öpüyorum aaaaa esinim burdasınnnnn :) nasıl gidiyor hamişlik bitanem :)
canım özledik yaa, aratma kendini yine gel arada:) ben sanki bu ay daha umutluyum ne biliyim belki doktor kont olduğu için psikolojik de olabilir, güzel dileklerine tşk. aslında sen de iyi yapıyosun tatlım takmayıp da süpriz olması daha iyi, inş senin de gelmiştire bebeğin:)

ayy canım yaaa ayyyy bitanemmmm maşşalahhhh sana nazar deymesin darrısı tüm isteyenlere ne mutlu sana ne mutlu olmuşsundur şimdi canım benim neler yapmıştın anlat bakalım bizlere merak edenler olacaktır eminim canım gözün aydın sende katıldın ha hamişlere valla bu nisan ayı baya kısmetli çıktı canım benim gözün aydın tekrar allah bağışlasın

ve tunacım teşekkür edrim ii dileklerin için

mavişim yazdım valla neler hissettiklerimi senin üstünde:D

kızlarrrrr sizee güzel bi haberimmm varr bennn hamileyimmmmm:D:D:D:D baya geçmişti 2 gün önce test yaptımm ve sonuç pozitif dktara gittim kan testinde de pozitifff:D:D darısıı tümm isteyenlerin başınaaa:D:D

amanınnn gerçek mi? valla çok sevindim canım yaa, ne zaman öğrendin? nasıl oldu? biraz anlatır mısın? Allah kucağına almayı nasip etsin:) hadi darısı bizlere olsun inş.. ben şimdi seni listeye hemen ekliyorum ama mart mı nisan mı hamişi yazsam? kızlar bakın yavaş yavaş geliyor hamişler mutlu günler yakındır.....

esinim rica ederim ne demek, gerçekten de öyle oldu ama:)

Son düzenleme:
ya canolar ben gittim kanı verdim.Dönerkende salak gibi dayanamayıp dün yaptığım aynı idrar testinden aldım.Bu sefer ikinci çizgi dahada silik gözüktü.Anca evirip çevirince beyaz ışığa tutunca belli oluyor :D vallahi çok şüphelendim.Acaba adet öncesinde hormon yükselmesi ile ilgili miydi ya?çok üzüldüm şimdi.Allahım ölücem yine mi hüsran olacak ya?

ya canolar ben gittim kanı verdim.Dönerkende salak gibi dayanamayıp dün yaptığım aynı idrar testinden aldım.Bu sefer ikinci çizgi dahada silik gözüktü.Anca evirip çevirince beyaz ışığa tutunca belli oluyor :D vallahi çok şüphelendim.Acaba adet öncesinde hormon yükselmesi ile ilgili miydi ya?çok üzüldüm şimdi.Allahım ölücem yine mi hüsran olacak ya?

neden öle olsun canım baksana niisan bize yaradı hamişler dökülüyor çölmeleğide hamişmiş baksana oda haber verdi şimdi ne mutlu etti bizi canım seninde güzel haberlerini bekliyoruzzz kan testi yaptırmışsın işte bekle biraz sabret kan testinin sonucunu bekle olmadı üzülme sakın olucak birgün diye dua et sabret şükret yinede herşeyin zamanı var bitanem hayırlısı olsun hakkımızda

kızlar önceleri meleğim gelsin diye beklerdim şimdi nezman onu hissedicem diye bekliyorum valla günler geçmiyor geömesin istemem zaten yavaş yavaş geçsin şu hamişlik zamanları hayatımın en mutlu zmanları ve kutsal en muhteşem zamanlarıymış bu zmanlar... birde bilmiyolar yakınlarım ben dikkat ediyorum yememe hareketlerime falan diyolarki özlelikle işte sölemiştim ya kayın validem daha bebeğin gelmedi neden bukadar dikkat ediyosun falan diyolarda bilmiyolarki meleğim benimle ama inat ettim sölemicem.. :D ayy bu duyguları bile sizinle paylaşak çok güzelll

Geri