Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ayy yerim sizi ben konuş konuş coş enerjini çok beğendim canım melodim ii geldi şarkınıda dinledimm:D kop kop kızlar aldırmayın gelecek bebekler sabır etmek lazım ama harbi insaf meleğim gelsinde çitosumun dediği gibi götüsüne birtane şaplağı indirecem hahahahahah vala ne zor beklemek allahım çok fazla bekletmesin tüm bebek isteyenleri ALLAHA dua etmekten başka çağre yok ya ne kötü ne bebekler var ama can yok onuda ancak ve ancak rabbim veriyor. ondan başkası bilemez ve veremez bebeklerimizi allahım tüm isteyenlere versin ALLAH gönlünüze gönlüme göre versinn...

ii dilekleriniz için herkesee çook çokk tşk .. kızlar ben şöle sölim öncelikle pek aşırı belirtim yok şuan arada tiksinti oluyo bazı şelerdenn bide midemde yahnma varr ve gazımm varr çok onun dışında şuan pek bişe yokk ..akıntı zaten fazlalaştı .. dk.a gittim daha çok küçük olduğu için göremedik bebişimi 1 hafta sonra gel dedi bakalımm gidip görürüz artıkk .. şuan çok iim bi sıkıntımm yokk ... haaa halsizlik dışında tabii aşırı halsizliğim var ama olsunnn hoşuma gidiyooo şimdilik bu kadar ... darısı tüm isteyenşleree .. öptmm bbb

ayy yerim sizi ben konuş konuş coş enerjini çok beğendim canım melodim ii geldi şarkınıda dinledimm:D kop kop kızlar aldırmayın gelecek bebekler sabır etmek lazım ama harbi insaf meleğim gelsinde çitosumun dediği gibi götüsüne birtane şaplağı indirecem hahahahahah vala ne zor beklemek allahım çok fazla bekletmesin tüm bebek isteyenleri ALLAHA dua etmekten başka çağre yok ya ne kötü ne bebekler var ama can yok onuda ancak ve ancak rabbim veriyor. ondan başkası bilemez ve veremez bebeklerimizi allahım tüm isteyenlere versin ALLAH gönlünüze gönlüme göre versinn...

Ayy esincim nasıl gülüyom canım ya aynen götüsüne vuracaz bebiklerin hahahaha ay kazsız belasız doğsunlarda bunlar tatlı telaş canım:) ben onların totoşlarını yirim:hhh:

Geri