Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

lalecim içerde elimden geldiğince içmiyorum :D o yüzden çaylada içemiyorum.Çayla siğarayada çok karşıyım çayla fazla içmiyorumda arada size takılınca gündüz camı açıyom kahve eşliğinde zıkkımlanıyom:hhh: sen nasılsın canım neler yapıyosun özledik seni yaff:kiss:

Ya gündüz giremiyorum gibi birşey, işteki net baglantısı cok kötü ve sınırlı zamanlarda giriş yapabiliyrum, malum akşamda işte ertesi günün yemeği, ev işleri falan pek giermiyorum...

Aman canım bırak şu mereti yafffff, iğrenç kokuyor ööööğğğğğ

sağol bitanem inşallah bu güzel dileklerinizle ve dualarınızla bende hamişlerin ablası olarak sıralamaya girerim inşallah ama önce sen hadi hayırlısı o kliniği unutma :) ihmalde etme :)

İnşallah en kısa zamanda sıralamaya girdiğinde çok sevinicem birde laleye:)Vallahi içten dua ediyorum İnşallah dua kapılarından dualarımız geçer rabbim hepimize evlatlarımızı gönderir regli 3 gün kalanlar önce hamiş olsun sonra sen ve lalem sonrada inşallah bizler.Yok ablam unutmam ilk eşim böyle umutla çocuk konusunda heycanlanıyor.Sanırım canlı şahit olunca ümitlendi.Geçen shekerin dediği yöntemlede heycan yapmıştı.Umarım kararından vazgeçmezde götürür çok sağol ablacım:kiss:

İnşallah en kısa zamanda sıralamaya girdiğinde çok sevinicem birde laleye:)Vallahi içten dua ediyorum İnşallah dua kapılarından dualarımız geçer rabbim hepimize evlatlarımızı gönderir regli 3 gün kalanlar önce hamiş olsun sonra sen ve lalem sonrada inşallah bizler.Yok ablam unutmam ilk eşim böyle umutla çocuk konusunda heycanlanıyor.Sanırım canlı şahit olunca ümitlendi.Geçen shekerin dediği yöntemlede heycan yapmıştı.Umarım kararından vazgeçmezde götürür çok sağol ablacım:kiss:

Canım benim Allah razı olsun senden, hepimiz inşallah o sıraya yazılıcaz .. :)

Ya gündüz giremiyorum gibi birşey, işteki net baglantısı cok kötü ve sınırlı zamanlarda giriş yapabiliyrum, malum akşamda işte ertesi günün yemeği, ev işleri falan pek giermiyorum...

Aman canım bırak şu mereti yafffff, iğrenç kokuyor ööööğğğğğ
Sorma burda 1 haftadır felaket fırtına var iki gün önce bir kar yağdı şok oldum.5dakika güneş 5 dakika sonra fırtına kar anam koca gün böyle geçti ve sık elektirik kesintisi elektirik oluncada net kesintisi:D Valla bu gün komşu davet etti site için gitmedim:D Canım valla siğara içiyom diye belki inamassın bazen 2.gün bazende her gün duş alıyom durmadan diş fırçala krem sür parfüm sık kokusundan iğreniyom başkasıda içtimi rahatsız oluyom:D valla dua ederken benim şu zıkkımı bırakmam içinde edin.Valla bırakmaya çalıştığımda dünya başıma yıkılmış gibi oldum ya çok üzüldüm acaba benim gibi manyakça davarnıp piskopata bağlanan oluyomu:D

Geri