Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

yok bebeğim yaaaa daha çok yenisin sen çalışmalarına devam et 1 sene olmazsa doktora gidersin zaten şimdi gitsende herhangibir tedavi uygulamazlar bana bile herşeyin normal sen denemeye devam et dedi doktor senki daha çok gençsin üzme kendini buraya takıl 2 aya kalmaz hamişsin sen bak bunu unutma :)

aay inşallh dediğin gibi olur bu sewinci sizlerle paylaşırım cok üzülüyorum cünkü içten içe

3 aydır diyorsun daha erken be taze melek:) Sabretmek gerek, öyle ol dediğinde olmuyor bu iş. Ben de üzülüyorum bakma dediklerime de. Cİtooooos allah sana tez zamanda versin. Sabrın sonu selamet demişler, walla tüm yüreğimle yazıyorum inşallah bebeğine kavuşursun tez zamanda. Bak biz 3-5 ayla yıkılıyoruz, allah dağına göre kar verirmiş valla. İnşallah güzel haberlerini yazarsın çitosum

erken ama ne biliyim yiğenim ewlwndiği gece kaldı smdi bebeği kucağında.ben 3 ay oldu sonuc yok.umutsuzluga kapılıyorum ister istemez

Sorma burda 1 haftadır felaket fırtına var iki gün önce bir kar yağdı şok oldum.5dakika güneş 5 dakika sonra fırtına kar anam koca gün böyle geçti ve sık elektirik kesintisi elektirik oluncada net kesintisi:D Valla bu gün komşu davet etti site için gitmedim:D Canım valla siğara içiyom diye belki inamassın bazen 2.gün bazende her gün duş alıyom durmadan diş fırçala krem sür parfüm sık kokusundan iğreniyom başkasıda içtimi rahatsız oluyom:D valla dua ederken benim şu zıkkımı bırakmam içinde edin.Valla bırakmaya çalıştığımda dünya başıma yıkılmış gibi oldum ya çok üzüldüm acaba benim gibi manyakça davarnıp piskopata bağlanan oluyomu:D
canııımmmm ilk 3 denememde bende piskopata bağlamıştım yaşamamın anlamı yoktu mutsuzdum ammaaaannnnn başlarım böyle hayata dedim öleceksemde böyle mutlu öleyim dedim ama sonra eşim karşıma çıktı ve hayata başka bakmaya başladım oda ilk eşini kanser hastalığından daha 31 yaşında kaybetmiş kalmış 8 yaşında kızıyla beraber benden sadece sigarayı bırakmamı ve birdaha kaybetmeye dayanamayacağını söyledi ve çok destek oldu oğullarımda istiyordu anlayacağın yoğun istek üzerine bıraktım ama önce sen içinde bitirecek ve hazır olduğuna inanacaksın ben 2 ayda hazırlandım :)darısı sana ve tüm içenlere dilerim bırakırsınız benim cildim parladı lekeler vardı gitti sivilceleniyordum artık yok çok fazla artısı oldu yek eksisi 12 kilo onuda azimle vermeye çalışıyorum :)

Mavişim ne güzel anlatmışsın hislerini. İnşallah darısı içenlerin başına, aileni de takdir ettim walla. Ben hiç kilo almadım, aldığım kiloları aynı ay içinde eritiyor bünyem.:)) İnşallah sen de tez zamanda istediğin kiloya kavuşursun.

canııımmmm ilk 3 denememde bende piskopata bağlamıştım yaşamamın anlamı yoktu mutsuzdum ammaaaannnnn başlarım böyle hayata dedim öleceksemde böyle mutlu öleyim dedim ama sonra eşim karşıma çıktı ve hayata başka bakmaya başladım oda ilk eşini kanser hastalığından daha 31 yaşında kaybetmiş kalmış 8 yaşında kızıyla beraber benden sadece sigarayı bırakmamı ve birdaha kaybetmeye dayanamayacağını söyledi ve çok destek oldu oğullarımda istiyordu anlayacağın yoğun istek üzerine bıraktım ama önce sen içinde bitirecek ve hazır olduğuna inanacaksın ben 2 ayda hazırlandım :)darısı sana ve tüm içenlere dilerim bırakırsınız benim cildim parladı lekeler vardı gitti sivilceleniyordum artık yok çok fazla artısı oldu yek eksisi 12 kilo onuda azimle vermeye çalışıyorum :)

Ay akşam akşam kahkahayı bastırttın valla, koca kurbanısın demek:)) Bazı şeyleri paylaşmak güzeldir, sigara onlardan biri. Ama zararlı bişi. O yüzden kahveyi, çayı paylaşalım:))
canım bende hepsi çok fazlaydı birtek alkol yok çay desen günde 3-5 demlik kahve desen sayısını bilemiyorum hemde ikisinide şekersiz kahveyi hem şekersiz hem sütsüz içerdim s..... bitti onlarda normale döndü abartmadan içiyorum artık hele kahve en fazla 2 artık eşim sayesinde normal insan gibi takılıyorum :)

Geri