Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Seacım canım merak etme duamı eksik etmem Allahın izniyle inşallah rabbim olacağın ameliyatı şifa etsin sebep kılsın evladına kavuştursun.Ben de çıkıyorum canım birasitede tur atıp kaçim hepinize hayırlı geceler Allah rahtalık versin:kiss:

:):nazar::):nazar::)H A M İ Ş L E R İ M İ Z:):nazar::):nazar::)

Aman nazar değmesin
1.salkım......................şubat hamişi :nazar:
2.tuvanna....................şubat hamişi :nazar:
3.aussie-angel...........şubat hamişi :nazar:
4.hazan_11...............şubat hamişi :nazar: son adet 7 şubat Antalya
5.esinerkan..........mart hamişi :nazar: son adet 1 mart Düzce 24 Okul öncesi öğrt.
6.burju.................mart hamişi :nazar:
7.sarı gelin.................mart hamişi :nazar: son adet 6 mart
8.sen-lin12121212.........mart hamişi :nazar:
9.çölmeleği..............mart hamişi :nazar: Mardin/Midyat 19
10.tunaa.......mart hamişi :nazar: son adet 20 mart Eskişehir 33 Resim öğrt. çok mutluyum:))))
11.mavişimbebekistiyor.......mart hamişi :nazar: İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
12.tatu...............mart hamişi :nazar:
13.geweze............mart hamişi :nazar: Ankara 22 Üniv. öğrc.

14.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? :)

beklenmeyen adet tarihlerimiz:):):)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...:)
:salıncak:
1.pnr79..............19-20 şubat ??? Ses yok huu???
2.denfi................28 şubat ??? Ses yok huu???
3.little angel.....26 mart ??? İzmir Ses yok huu???

4.ranagül......................16 nisan ???

5.pirenses...............??? Afyon 26 Ev hanımı

6.rosemmm..............23 nisan ??? İzmir 33 Memur

7.simeli....................?

8.kraliçearı...............26 nisan ???

9.melodi_cn..............30 nisan-3 mayıs ??? İstanbul 25 Ev hanımı

10.mavikedi.................1 mayıs ??? Edirne 28 İngilizce öğrt.

11.koza....................2 mayıs ??? Antalya 33

12.haziran13............2 mayıs ??? İstanbul 35 Mühendis

13.defne defne.................2 mayıs ??? Satış danışmanı

14.baharrrımmm..............3 mayıs Ardahan Güzellik uzmanı

15.gülparem...............3 mayıs Afyon 22 Üniv. öğrc.
16.gullu_23...................5 mayıs
17.yesi.....................5 mayıs 25
18.fatma mutlu.............6 mayıs Elazığ 21

19.burçemm.................6 mayıs Tekirdağ
20.dilara1...................7 Mayıs Mardin (Almanyadan)
21.aymelek..............9 mayıs Erzurum 25 Hemşire
22.best_dream...........10 mayıs
23.beklenenbebiş..........11 mayıs 20
24.elçin&su.................12 mayıs
25.bembeyaz...............13 mayıs Konya 26 Memur
26.berna24..................15 mayıs
27.orjinal-catlaq............? İstanbul
28.ayşegül................19 mayıs
29.denizzzz..........20 mayısMuğla/Fethiye 27 Muhasebe
30.geveze.....................22 mayıs
31.yaseminnnnnnn........24 mayıs Kütahya 22 Ev hanımı
32.lalezar...................22-25 mayısBalıkesir 39 Memur
33.çitos....................1 haziran Yozgat

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere bebek müjdesi verirler...

sheker_shey...............? Konya
sevde7...................?

arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
elif_ecrin...................?
sılam_nisa.................? Türkçe öğrt.
sea34........................?İstanbul

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaslar yüksek müsaadenizle bende kendimi ekledim. bende bu sitede daha önceki topikten kalan... hamis olmak isteyen biriiyim. tanitayim kendimi azicik... 97 de evlendim. 2000 de bir kizim oldu... 2006 dan beri ikinciyi istiyoruz ama... mmaalesf 5 düsük yasadim. bir sürü tahlillerden sonra umudum bir ilacta ama... iste hamis kalabilirsem tekrar... Burdan bazi kizlar tanir beni... Insallah Rabbim hepimizin duasini kabul eder ve yüzünü güldürür...

ewet esincim ben çok inanırım böle şylere her gece yatmadan öncede duamı okurum çok etklenmiştim çünkü o geceden... bizde seni çok öpüyoruz herşeye rağmen bebişim iyi ve benimle ama doktorumla konuştum gel yinede için rahatlasın bebişine bakalım dedi bugün gideceğiz umarım iyi haberler alırımmm şuanda akıntımdan başka bi sorun yok od hep vardı zaten cnm sende kendine çoook dikkat et allaha emanet ol....

hımm tedbiri önceden almışsın yani oh oh ii yaptın yanında muska gezdirmen güzel sonuçta herşey olur bu dünyada herşey bizler için canım inş birdaha aynı sıkıntıları aşamak zorunda kalmassın çok öpüyoruz biz sizi :D

ya hamişler burdayken sizlere bişey danışmak istiyorum belkide aynı konudan müzdaribizdir? şimdi bende bir akıntı var ama öle 5 saatte bir geliyor aslında kuruyum ama işte geliyo arada ve böle aynı süt gibi bildiğin süt ama hiç farkı yok kokusu falanda yok yani mantar falandır diye düşünmüyorum ben ama sizlerde yaşıyomusun bunları ilk aylarda yani hamişlik belirtisi olarakta ben bunlarıı yaşamıştım acıkçası yani sizlerede danışmak istedim olur dime hamilelikte zaten hamile olmadan hiç böle bir akıntı görmemiştim kendimde ilkkez rastlıyoum kendilerine:D sizede söyliyim dedim?

cnm benim akıntı çok oluyor geerçekten ben hamile kaldığımdan beri akıntım oluyor sürekli doktor bebeğe bi zararı yok ancak 3 ydan sonra ilaç verebiliyoruz bunun için dio cnmmm

geçmiş olsun canım inşallah bida böyle şeyler yasamassın dikkat et canım kendine olacağın önüne geçilmiyo işte herşey olacagına varır inşallah saglıklı sıhhatli bi şekilde bebişini kucağına alırsın..

ayşecim çooook sağol bebişim bu kadar şeye rağmen hala benimle olduğu için mutluyum demekki annesine iyi tutunmuş diyorum çünkü aynı gün içinde 2 kere kaza yaşadım allah kimseye göstermesin :(

sarıgelinim geçmiş olsun
allahım nedir bu başına gelenler.kız nazar olmasın sende.:)valla olur olur.dikkat edin kendinize.okurken bile benım basıma gelmiş gibi oldum.bi daha yaşatmasın allahım

sanırım nazar olabilir ne zamandır dışarı çıkmamıştım ilk kez eşimin arkadsaşları ve onların eşleriyle bi yere gittik demekki nazar değrdirenler oldu cnmmm allahtan şimdi iyiyim hepimiizin bebişlrini allahım korusun kötülüklerden...

bembeyaz ve yesi merhabalar.
bembeyaz belirtileri tam kestiremiyorum adet gününden önce cuma günü test yaptım negatif adet günü dündü olmazsam bikaç gün daha geçsin test o zaman yaparım daha erken diyorum ama kısmet bakalım inşallah. kızın çok tatlı maşallah Rabbim onu nazarlardan korusun. senin durumlar nasıl?
yesi sende artık beklemedesin kaç günün var test falan yaptınmı belirti varmı?

ayşegül ve haziran hoşgeldiniz kızlar. ayşegül nasılsın eşin nasıl oldu?
haziran sen de bekliyosun artık dimi test yaptın mı durumlar nasıl var mı bi gelişme ?

Geri