Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

orjim üzülmekk yokk bak rabbim zamanını bilir bizler sabırsızız ben artık bebek kıyafetlerine bile bakmıyorum canımı yakmamak için bu ay zaten olursa olur diyorum artık kafamdan silmeye başladım.ay melek sende üzülme canım doktorlar ne derse desin rabbimin bi ol demesi yeter.ama olumsuz düşünme tatlım inanmak başarının yarısıdır iyi düşünelim rabbime sığınalım o doğru zamanı bilir

kizlarrrrrr test yaptimmmmmm ve hamileyimmmmmmm

tebrik ederim allah güzel bir hamilelik yasatsin ve sagliklica kucagina alirsin insallah bebikoyu :) darisi isteyenlerin ve hasretle bekleyenlerin basina

tebrikler çok sevindim ..kaç aydır uğraşıyorsun ..nasıl hamile kaldın ? adetin kaç gün geçe test yaptın ? çok sordum ama :))
millet herkese selam k..benim de son 5 gün...
cuma günü dire k kan testi yaptıracağm inş. çünkü öyle idrarı filan bekleyemeyeceğim ..
progestan kullananlara sorum var ..progestan bittikten kaç gün sonra adet oldunuz ...ben dün bıraktım ..bakalım adetimi etkileyecekmi

tebrikler çok sevindim ..kaç aydır uğraşıyorsun ..nasıl hamile kaldın ? adetin kaç gün geçe test yaptın ? çok sordum ama :))
millet herkese selam k..benim de son 5 gün...
cuma günü dire k kan testi yaptıracağm inş. çünkü öyle idrarı filan bekleyemeyeceğim ..
progestan kullananlara sorum var ..progestan bittikten kaç gün sonra adet oldunuz ...ben dün bıraktım ..bakalım adetimi etkileyecekmi

Günaydın uyuzum :)
Progestan bittikten 3-4 gün sonra adet olunuyor canım.. yani perşembe 19'u en erken en geç de 26'sında olman lazım, dr bna 10 güne kadar gecikebilir demişti ama öyle olmuyor bende 3-4 günde geliyor..

Geri