Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

esimin spermi dusuk cikti birde tembellik varmis , o yuzden asilama onermisti doktor,

2012 eylülde kpss yanlış bilmiyorsam ama lise mezunları için en son geçen sene sınav yaplmşdı ve bir daha yapılmıcakdı diye biliyorum yinede araştır istersen

esimin spermi dusuk cikti birde tembellik varmis , o yuzden asilama onermisti doktor,

aysegul beni cikartin listeden ben oldum bugun hasta :(

kızlar bende bugün regl oldum ne yapalım kısmet değilmiş umutlar bir dahaki aya kaldı hakkımızda hayırlısı ismimi şimdilik yazmıyorum..

Hayırlısı olsun meleklerim, birkaç gün sonra aynı şeyleri sizde bize söyleyeceksiniz :) kısmet yeni aya inşallahhhhhhhhhhh :)

kızlar mrb ben yeni katıldım aranıza
ve sormak istiyorum karkim k8 tıkalı tüpleri açıyormuş deneyen varmı aranızda ve bögürtlen köküde açıyormuş yardımcı olursanız sevinirim

ben az once hastalandim yaaaa:(

hayrlısı arkadaşm yaaa sözün bittiği yer burası.ALLAH büyük
Hayırlısı olsun meleklerim, birkaç gün sonra aynı şeyleri sizde bize söyleyeceksiniz :) kısmet yeni aya inşallahhhhhhhhhhh :)

Hayrlısı olsn abla yaa :)
nereye kayboldunuz hepiniz birden yaaaaaaaaaaa ....

Tunacım gelmedi merak ettim inşallah duymuştur meleğinin kalp atışlarını :)
evet yaaa bende gene temzlk yaptm oturdum yorulmşm yaaa acaip belim ağrıdı :( dinleneym dedim hava da kapalı burda çok sıkıcı yaaaa :( tuna inşallah hayrlı haberlerle gelir inşallah.Ama bn onun doktorunu hiç sevmedm,görmeden yani hemde hahaha hahaha

Geri