Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

inş. ALLAH herkesin gönlüne göre versin ..Onun yazdığı kaderden ötesi boş ...evet ben de ilki olsun 6 ay sonra ikinciye niyetliyim hemen yapacağım inş. hiç beklemek istemiyorum..kuyruk acım varya ondan :))

direk tüp bebek yapsak da kurtulsak bari :)) hem ikiz de olur belki bi taşla iki kuş :)))
valla 2. bebeği düşünüyosanız en çok 2 yıl bekleyin sonra onlar da nazlanıyorlar benden söylemesi:) kızz ikizi büyütmenin ne kadar zor olacağını tahmn et ama doğum tamam da sonrası çok zor valla..

Evet tunacım olmadım ama hiç öyle umutlu falanda değilim, er yada geç olacakmışım gibi hissediyorum :)
ayy canım inş bi 9 ay daha olmazsın yarın yaz mutlaka sonucu:)

onu yapıyorum ben her zaman canım.ama son 2 ayda sapıtdı.sen bak belkı sen anlarsın
28-02-2011
28-03-2011
21-04-2011
21-05-2011
tamam bi hesaplıyım bakalım.

sen ses sanatçısı mısın ?
yok yaa:)))) ben resim öğretmeniyim ama şu an çalışmıyorum bir türlü devlete girmek kısmet olmadı:( amatör bir koroya gidiyorum, tsm söylüyoruz pazar akşamı konserimiz vardı solo da yaptım harika geçti:)) onu yazmıştım. ama bu gidişle atanamzsam öğretmenlikten ses sanatçılığına transfer edilebilirim:)))

valla 2. bebeği düşünüyosanız en çok 2 yıl bekleyin sonra onlar da nazlanıyorlar benden söylemesi:) kızz ikizi büyütmenin ne kadar zor olacağını tahmn et ama doğum tamam da sonrası çok zor valla..

yok yaa:)))) ben resim öğretmeniyim ama şu an çalışmıyorum bir türlü devlete girmek kısmet olmadı:( amatör bir koroya gidiyorum, tsm söylüyoruz pazar akşamı konserimiz vardı solo da yaptım harika geçti:)) onu yazmıştım. ama bu gidişle atanamzsam öğretmenlikten ses sanatçılığına transfer edilebilirim:)))

ya bakması zor ama o zorluk 3 yıl sürecek ..kreş yaşı geldimi olay bitiyor ondan sonra bir daha o zorluk yok ..ama ilki olunca rahata eriyorsun sonra tekrar yapmaya kalkınca tekrar aynı şeyler başlıyor ve yaşın da geçmiş oluyor o çok daha zor bir şey ..ikizi olan arkadaşım var biliyorum zorluğunu ama 3 sene dişini sıkıp sonra keyfine bakmak bana daha iimiş gibi geliyor :)))
hımm anladım demek korodasın ..
beni de lisede biyoloji hocam konservatuar için çok zorlamıştı senelerce peşimde gezdi ama ikna edemedi :))
inş. devlete de girersin ..

ya bakması zor ama o zorluk 3 yıl sürecek ..kreş yaşı geldimi olay bitiyor ondan sonra bir daha o zorluk yok ..ama ilki olunca rahata eriyorsun sonra tekrar yapmaya kalkınca tekrar aynı şeyler başlıyor ve yaşın da geçmiş oluyor o çok daha zor bir şey ..ikizi olan arkadaşım var biliyorum zorluğunu ama 3 sene dişini sıkıp sonra keyfine bakmak bana daha iimiş gibi geliyor :)))
hımm anladım demek korodasın ..
beni de lisede biyoloji hocam konservatuar için çok zorlamıştı senelerce peşimde gezdi ama ikna edemedi :))
inş. devlete de girersin ..
madem öyle düşünüyosun innnnşş ikizlerin olur canım:)) ama bir de şöyle düşün ya onlar varken yine hamile kalırsan:)) ben 20 aylıkken ikiz kardeşlerim olmuş düşünsene bi:)) neyse allah gönlüne göre versin.

evet canım eşimle korodayız güzel oluyor böyle konserler:) hımm demek senin de içinde var amatörce ilgilenebilirsn aslında. dileğin için çok tşkler ama devlet çok zor geliyor artık bana.

Geri