Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar çooookk acıktım ben, gidip bşyler yiyeyim ay krep istedi canım:) yapıyım bari. hadi öptüm sizleri AEO...

madem öyle düşünüyosun innnnşş ikizlerin olur canım:)) ama bir de şöyle düşün ya onlar varken yine hamile kalırsan:)) ben 20 aylıkken ikiz kardeşlerim olmuş düşünsene bi:)) neyse allah gönlüne göre versin.

evet canım eşimle korodayız güzel oluyor böyle konserler:) hımm demek senin de içinde var amatörce ilgilenebilirsn aslında. dileğin için çok tşkler ama devlet çok zor geliyor artık bana.
yok tuna ikiz olursa artık bi daha yapmam yani sen de o kadar da değil :)))
benim şiir edebiyat dalında ödülüm var ...
sesim şiir okumaya da çok elverişli seslendirdiğim şiirlerim var ,ben daha 13 yaşında iken yerel tv de program yapıyordum :)
13 yaşımdan beri deneme ,makale yazıyorum ..
yetenek var da ben değerlendirmiyorum o ayrı :))
koroda bağırıp çığırın birbirinize :)) ALLAH MUTLULUĞUNUZU DAİM ETSİN İNŞ.
hadi afiyet olsun sana ..

canım sen 25 de test yapıcam dedıydın.unutma bıze de soyle yapınca

Yarın işk işim sonucu yazmak olucak merak etmeyin :)

valla 2. bebeği düşünüyosanız en çok 2 yıl bekleyin sonra onlar da nazlanıyorlar benden söylemesi:) kızz ikizi büyütmenin ne kadar zor olacağını tahmn et ama doğum tamam da sonrası çok zor valla..

ayy canım inş bi 9 ay daha olmazsın yarın yaz mutlaka sonucu:)

tamam bi hesaplıyım bakalım.

yok yaa:)))) ben resim öğretmeniyim ama şu an çalışmıyorum bir türlü devlete girmek kısmet olmadı:( amatör bir koroya gidiyorum, tsm söylüyoruz pazar akşamı konserimiz vardı solo da yaptım harika geçti:)) onu yazmıştım. ama bu gidişle atanamzsam öğretmenlikten ses sanatçılığına transfer edilebilirim:)))

İnşallahhhhhhhhhhhhhhhhh :)

Slm Şura, ben işteyim, yani fırsat buldukça yazıyorum buraya.. slm h. geldin.. :)

Merhaba kızlar nasılsınız?Lalemmm aşk durumun nasıll hayatım bence bu gün yap test artık sana yapma demiycem o mutlu haberi ertelemeni istemiyommm:kiss:

Canım karnımda bir ağırlık oluştu, adet olacak gibi ama gidip gidip bakıyorum bişi yok.. sabah yapmiyim mi canım daha net olur yaaa.. :)
Yapmaya korkuyorum pozitif çıkarsa çok şaşıcam çünkü heralde düşer bayılırım :S

Geri