Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

zaten bu ayy da olmazsa yumurtlama günümüde hesaplamıcamm adett tarihimideee akışına bırakacamm herrşeyii zatenn haziranınn ortasında memlekete gidecemm 1 ay kalacammmm geldiğimdeeee ramazannn başlarrrr kalırr benimm umutlarr başka bahara hahaha of of off bide kistimm tekrar oluşursa boşuna ameliyatt olmuşum demektirrr:)

hayirlisi cnm benim bakarsin o ay icinde kaliverirsin ramazan gelmeden belkide kalmissindir herseyde vardir bi hayir

inş allahımm sesini duysunnn canımmmm bebişinn nasılll ayy kaç aylıkk annesiii

canim 1 bucuk aylik oldu ablasii 4 gün sonra kirkimiz cikiyor :D ama benide öyle uykusuz birakiyorki sarhos gibiyim ayni bide ondan ayri 5 yasinda bi ablasi var onlada ayri ilgileniyorum derken kendimi unutuyorum cnm valla allahim ins bu duyguyu sizede tatdirsin cnm zor ama bi okadarda cok güzell

canim 1 bucuk aylik oldu ablasii 4 gün sonra kirkimiz cikiyor :D ama benide öyle uykusuz birakiyorki sarhos gibiyim ayni bide ondan ayri 5 yasinda bi ablasi var onlada ayri ilgileniyorum derken kendimi unutuyorum cnm valla allahim ins bu duyguyu sizede tatdirsin cnm zor ama bi okadarda cok güzell

ayyyyyy çok tatlıdırr eminimmm simdi onu yüzüstüü gögsünde yatırdığındaa daha bi tatlıı olurr. kurbağa gb ayaklarını göbüşüne doğruu çekerr eller iki yana açıkkkk ayyyyy inşş bizde yaşarızzzz bu duygularii normal doğummuu yaptinnnnn

Geri