Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

aman öv gitsin ay varya el övmezki zaten ve benim kendime olan özgüvencim bunu el veriyorsa neden söylemeyesinki pozitif yanlarini....

varya ama pozitif seyleri söyleyebildigin gibi negatifleride söyleyebilmen gerekiyo.... ama malesef ev halkindan disardakiler negatifleri daha baskin görüp pozitifleri pek görmüyo gibiler :/

Negatifler Pozitifi bastirmiyor, herkez herseyin farkinda ama cekemedikleri icin farkinda deyillermis gibi davraniyorlar.... aslinda icin icin kiskaniyorlar :) haaaaa catlasinlarrr..... :)

Göbeklerimi isterim ona göre hahaha hahaha
Kıyamam yaaaa valla öyle bir güzelliği evde bırakıp işe gidemez insan yaaaa.. :D
Test yarın sabah düşünüyorum bakalım netten ısmarladım bugün gelirse yarın sabah yaparım bi tane daha...
Test delisiyiz evet hahaha

sen bi hamis ol ben 40 degil 140 göbek atarim :)
ay gelsinde $u testi yap... ben catlarim biliyorsun...
bi denemedigimiz kurba testi kaldi galiba :)

Evet eminem haklısın vallaha dediğin gibi hayatta bir şey olamamış kişiler ve özelliklede bunların anneleri bir överler çocuklarını, bazen bende diyorum anneme sen niye övmüyorsun beni diye :D

aynennnnn. bi tane akraba var, hep annemi arayip iste benim oglum söyle benim gelinim böyle... bende karsidan i$aret ediyorum, emine meslek egitimcisi oldu, patron oldu de diyorum ama nerdeeeee..... o kadinin ogluda bilmem kac yasinda i$i yok gü$ü yok, elinde meslek yok, gelini desen ayni... evde oturuyorlar... devleten altikllari yardimla yasiyorlar... yani benim ödedigim vergiyle yasiyorlar :)

Yaaa evde test oldumu dayanamıyorum, ne testi oluduğu önemli değil, bakıyorum test hemen bardağı kapıyorum, tisssssss... daldır bekle... git bak gel bak hahaha hahaha hahaha

:)))))) allah seni ne yapmassin, ne güzelde anlatmis... :) güldürdün beniii

haklisin emine gelin haklisin :) cekemiyolar
Negatifler Pozitifi bastirmiyor, herkez herseyin farkinda ama cekemedikleri icin farkinda deyillermis gibi davraniyorlar.... aslinda icin icin kiskaniyorlar :) haaaaa catlasinlarrr..... :)

sen bi hamis ol ben 40 degil 140 göbek atarim :)
ay gelsinde $u testi yap... ben catlarim biliyorsun...
bi denemedigimiz kurba testi kaldi galiba :)

aynennnnn. bi tane akraba var, hep annemi arayip iste benim oglum söyle benim gelinim böyle... bende karsidan i$aret ediyorum, emine meslek egitimcisi oldu, patron oldu de diyorum ama nerdeeeee..... o kadinin ogluda bilmem kac yasinda i$i yok gü$ü yok, elinde meslek yok, gelini desen ayni... evde oturuyorlar... devleten altikllari yardimla yasiyorlar... yani benim ödedigim vergiyle yasiyorlar :)

:)))))) allah seni ne yapmassin, ne güzelde anlatmis... :) güldürdün beniii

Geri