Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canım güzel isimler ya zaten isim farklı olması benimde çok hoşuma gidiyor..evet bu arada kız annesisin..çok tebrik ediyorum seni canım:)bak benimde kulağıma hoş gelen 2 3 isim var..kavmin bunun anlamı güçlü kız ahuela oda çok hoş bence kayra tuana...
Tebrikler için çok sağol canım ;))) Darısı sizlere diyorum...
YAzmış oldugun isimleri listeme ekledim.. ;))

Gülparem tebrik ederim canım. Allah sağ salim kucağına almayı da nasip etsin..

Arkadaşlar dün başka bir doktora gittim. 7 hafta 3 günlük hamileymişim. Kan tahlili idrar tahlili yaptı kilomu tansiyonumu ölçtü daha ben sormadan bütün sorularıma cevap veriyor. Çok memnun kaldım. Elimize bir de ultrasyon fotoğrafı verdi. 12 mm çok küçücük. Eve gelip kızıma gösterdim. Bak annecim bu senin kardeşin dedim. Çocuğum da koşarak geldi bakmak için. Ama sonuç hüsran tabi. fotoğrafı beyenmedi. Herhalde vesikalık bir fotoğraf bekliyordu. (Bu arada Konyada ikamet eden arkadaşlarıma Farabi hastahanesinde Suna hanım var ısrarla tavsiye ediyorum.)

selam kızlar uzun zamandı gıremıyorum yenı hamişlerimizi tebrık edıyorum başıma ılgınc bırsey geldı bu ay adettım gecıktı 10 gun sonra bır gun lekelenme oldun sonra kesıldı gecen hafta salı gun oldu bır hafta oldu gecelılekelenmeden bu gun ıdrar testı yaptım cıkmadı ben anlamadım ne oldunu acayıp kasıklarım gozsum ağrıyor kızlar yardımcı olun

ohhh hamişimizin duasınıda aldım ya bende seni yaratana ölürüm sagul ablam inşallah cok tşkler duan için inşalah çifte haber yaşarım ablam sagul öptüm senle bebegi

canımmm kıyamam ben sana en kısa zamanda görüşmek üzere inş mutlu haberlerle gel dualarım hep seninle allahıma emanet ol

Gülparem tebrik ederim canım. Allah sağ salim kucağına almayı da nasip etsin..

Arkadaşlar dün başka bir doktora gittim. 7 hafta 3 günlük hamileymişim. Kan tahlili idrar tahlili yaptı kilomu tansiyonumu ölçtü daha ben sormadan bütün sorularıma cevap veriyor. Çok memnun kaldım. Elimize bir de ultrasyon fotoğrafı verdi. 12 mm çok küçücük. Eve gelip kızıma gösterdim. Bak annecim bu senin kardeşin dedim. Çocuğum da koşarak geldi bakmak için. Ama sonuç hüsran tabi. fotoğrafı beyenmedi. Herhalde vesikalık bir fotoğraf bekliyordu. (Bu arada Konyada ikamet eden arkadaşlarıma Farabi hastahanesinde Suna hanım var ısrarla tavsiye ediyorum.)

ayyyy canım benim herşeyin yolunda olmasına çok sevindim rabbim tamamına erdirsin inş darısı bekleyenlere dr dan memnun kalmana da çok sevindim gerçekten dr çok önemli güzelim
ayrıca o cadı kızınıda yerim ben hahaha demek fotoyu beğenmedi yaa çok güldüm rabbim kızına ve bebişine sağlıklı uzun ömürler versin canm

selam kızlar uzun zamandı gıremıyorum yenı hamişlerimizi tebrık edıyorum başıma ılgınc bırsey geldı bu ay adettım gecıktı 10 gun sonra bır gun lekelenme oldun sonra kesıldı gecen hafta salı gun oldu bır hafta oldu gecelılekelenmeden bu gun ıdrar testı yaptım cıkmadı ben anlamadım ne oldunu acayıp kasıklarım gozsum ağrıyor kızlar yardımcı olun

canımm inş hamilesindir kan testi yaptır istersen bazen idrarda çıkmaya biliyo inş kötü bişi yoktur güzelim

11 senedir bebeği olmayan bir arkadaşım vardı, bir sürü şey denediler ve sonunda hamile kaldı ve geçen hafta 7 aylık doğum yaptı çok sevinmiştim... bu gün başka bir arkadaşla konuştuk bebeğin bir ayağı içe doğru yamukmuş ve elinin de 3 parmağı da yokmuş, şok oldum, arkadaşın durumuda iyi değilmiş, yani psikolojik olarak, bunun üstüne yine aşılama yapan bir arkadaşım var burda onunda kanaması gelmiş o da onu söyledi, kendimi çok kötü hissediyorum bugün kötü haberler üst üste geldi.. :((((

Geri