Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Günaydın pazar pazar herkes pazar keyfind galba ;))Günaydın melekler.. Bende kalktım internettten minik meleğime beşik ve bebek arabası bakıyorum...Herkes cok acele ediyorsun diyor ama ben cok kararsız ve sık dokuyarak karar veren biri olarak geç kaldıgıma bile inanıyorum =))) Sizlerde benim gibi bakmaya başladınızmı annecik adayları ??Hurish?ayşegüüllsalkımhazan_11sarı gelinse-lin12121212tuanamvişimbebekbekliyormavi kedisheker_shey??? ve diğer tüm hamişler ;))) Sizler neler yapıyorsunuz neler almaya karar veriyorsunuz?
Slm canımcm çok heycan verici şeyler bunlar ya :D ben sadece korka korka zıbın takımıyla minik patikler aldım :D bende beşik bakıyorum araba bakıyorum minicik kıyafetlere bakıyorum bebek odalarına bakıyorum ama almaya cesaret edemiyorum bir çok şeyi doğuma yakın alırım Allahım tüm isteyenlere yaşatsın bu duyguları yeni bir heycan yeni bir hayat :) inşallah hepimize hayırlı uğurlu olur

Günaydın pazar pazar herkes pazar keyfind galba ;))Günaydın melekler.. Bende kalktım internettten minik meleğime beşik ve bebek arabası bakıyorum...Herkes cok acele ediyorsun diyor ama ben cok kararsız ve sık dokuyarak karar veren biri olarak geç kaldıgıma bile inanıyorum =))) Sizlerde benim gibi bakmaya başladınızmı annecik adayları ??Hurish?ayşegüüllsalkımhazan_11sarı gelinse-lin12121212tuanamvişimbebekbekliyormavi kedisheker_shey??? ve diğer tüm hamişler ;))) Sizler neler yapıyorsunuz neler almaya karar veriyorsunuz?

Gunaydin canim iyi pazarlar. valla Tunaya katiliyorum bencede erken degil yavas baslanmali diye dusunuyorum. Ben heyecanla herseyini hazirladim yatagini kurmustuk zaten odasinda ama ortusunu acmamistim inan onu da actim coktan. serdim bi guzel. bir tane de benim yatagimin kenarina ufak bir yatak aldik bir tek onun carsaflarini yikayip utulemedim. 30. hafta da bitti sanirim benim butun hazirliklarim. simdi 34. haftaya girdik bizde. arabasini salincagini anakucagini aldim. ama bu tur seyleri daha gec aldim acikcasi. ama dedigin gibi bir cok magazayi gezdim internetten baktim ozellikle arabasi icin cok gezdim.

kiyafetleri aldim yikayip utuledim dolabina yerlestirdim bile. :) sadece oyuncak turu seyler almadim cok fazla onu da aldirmiyorlar hediye de gelir burda diye. temizligimi de erkenden yaptim cunku annem ben yaparim dedi gelince ama kiyamam ben ona o kadar yoldan gelip birde burda temizlik yaptiramam. ayrica annem 23 agustosta geliyor ins bebisimizin gelis tarihi de 26 agustos. zaten bir aycik kalabilecek. o torunuyla benimle ilgilensin evle ugrasmasin. :)

bu arada esimin de masteri 25 agustostta bitiyor. o gun son sinavi var. nasil bir denk gelmedir anlatamam :D ayrica doguma esimin girmesini istiyorum. baskasi girmesin. ins bebisimiz de tam tarihinde dogar 23un de ve 25 inde gelmesin. esim o tarihte gelmesini yasakladi :) ins tam tarihinde dogar.

Ya bu arada kizlar size birseyden bahsetcem. belki turkiyede de yayginlasmistirdir da ben eltime soylemistim 6 aylik oldu oglumuz onun icin mutlaka al diye. onun da haberi yoktu. aldi cok memnunum super iyiki soyledin diyor. burda cop kovalari var bebek bezleri icin kokuyu disAari cikarmiyor. super otesi biset. hem bizim icin de lazim :D tr de de cok pahali degilmis sanirim. cok tavsiye ediyorum. ebebek.com dan aldi sanirim. ismi de Korbell Bebek Bezi Çöp Kovası. Sanirim tek marka var turkiyede artik onu siz arastirirsiniz. tam bilmiyorum.

hadi baslasin hazirliklar keyifli zamanlar :)

eveeett şimdi de geldik temmuz ayına hadi bakalım maşallah maşallah
hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı
tüm listeye...
bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi 34 haftalık hamiş OĞ***

2.ayşegüüll..................ocak hamişi 28 haftalık hamiş OĞ***

3.salkım......................şubat hamişi 25 haftalık hamiş KIZ

4.tuvanna....................şubat hamişi

5.aus***-angel............şubat hamişi 24 haftalık hamiş KIZ

6.hazan_11.................şubat hamişi son adet 7 şubat Antalya 23 haftalık hamiş KIZ

7.burju........................mart hamişi 20 haftalık hamiş KIZ

8.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 19 haftalık hamiş KIZ

9.sen-lin12121212.....mart hamişi 18 haftalık hamiş OĞ***

10.çölmeleği................mart hamişi Mardin/Midyat 19

11.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 33 Resim
öğrt. 17 haftalık hamiş CİNSİYETİ ??? çok mutluyum)))

12.mavişimbebekistiyor.....mart hamişi İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
17 haftalık hamiş OĞ***

13.mavikedi...............nisan hamişi son adet 1 nisan Edirne 28 İngilizce
öğrt. 15 haftalık hamiş

14.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 14 haftalık hamiş

15.dilara1..................nisan hamişi Mardin (Almanyadan)

16.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 14 haftalık hamiş

17.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 12 haftalık hamiş

18.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 11 haftalık hamiş

19.sinoplu_17............mayıs hamişi

20.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 Memur
9 haftalık hamiş

21.beklenenbebiş....................haziran hamişi 20 Tebrikler

22.beyonceee............................haziran hamişi 6 haftalık hamiş Tebrikler

23.gülparem..............................haziran hamişi son adet 7 haziran Afyon 22 Üniv. öğrc.
5 haftalık hamiş Tebrikler

24.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-pirenses................................??? 20 haziran
-gullu_23................................??? 20 haziran
-ayse ars***..........................??? 21 haziran Kayseri
-unıca.....................................???
-sılam_nisa............................??? 22 haziran Türkçe öğrt.
-burçemm..............................??? Tekirdağ
-sevoş....................................???
-baharrrımmm.......................??? Ardahan Güzellik uzmanı
-pamukşekeri.......................??? Bursa 32 Muhasebe öğrt.
-mini garaböcük...................??? Gurbetçi Eskişehirli 26
-defne defne.........................??? Satış danışmanı
-haziran13.............................??? İstanbul 35 Mühendis
-yesi.......................................??? 25
-fatma mutlu.........................??? Elazığ 21
-orjinal-catlaq.......................??? 10 temmuz İstanbul

-esde............................11 temmuz Fransa
-tuha......................................14-15 temmuz
-best_dream..........................15 temmuz
-sumsuk............................15 temmuz
-lalezar......................16-19 temmuz Balıkesir 39 Memur
-denizzzz................................? Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
-uyuzmuyum_neyim.............? Ankara 28 Memur
-sevde7.........................21 temmuz
-fatma 2...............................23 temmuz
-yaseminnnnnnn..................24 temmuz Kütahya 22 Ev hanımı
-çitos.....................................? Yozgat
-tektanemmm.......................25 temmuz
-hayal..................................26 temmuz Tokat 24 Türkçe öğrt.
-geveze.............................31 temmuz
-bebekyüzlüm.......................? Ankara Ev hanımı
-sinemtugra...........................?
-darkangel80.......................?

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-geweze.............,? Ankara 22 Üniv. öğrc.
-tatu....................?
-esinerkan.........? Düzce 24 Okul öncesi öğrt.

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33
-aymelek...................? Erzurum 25 Hemşire
-elif_ecrin..................?
-melodi_cn................? İstanbul 25 Ev hanımı

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

adet o***lardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi
unutmasınlar.

Dikkat!!!
Regl tarihi 15 gün geçip de ***iğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al
kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 56 kişi olduk,
herkesi bekleriz..

Son düzenleme:
günaydın melekler :) canımsın tabiki ufak ufak başlamak gerek çünkü çok detaylar çıkıyor ama bizde anneanne ve babaanne okadar hevesliki bana bişeyi düşünmek için fırsat vermiyorlar bende onların hevesini kırmak istemiyorum :) bakalım ne çıkıcak ortaya :) daha sonra ben eksikleri tamamlarım :) şimdilik beklemedeyim eylül gibi allahım kısmet ederse hızlandırıcam bişeyleri eksiklere göre :) bakalım herkez için hayırlısı tatlı telaşlar bunlar :)

Günaydın pazar pazar herkes pazar keyfind galba ;))Günaydın melekler.. Bende kalktım internettten minik meleğime beşik ve bebek arabası bakıyorum...Herkes cok acele ediyorsun diyor ama ben cok kararsız ve sık dokuyarak karar veren biri olarak geç kaldıgıma bile inanıyorum =))) Sizlerde benim gibi bakmaya başladınızmı annecik adayları ??Hurish?ayşegüüllsalkımhazan_11sarı gelinse-lin12121212tuanamvişimbebekbekliyormavi kedisheker_shey??? ve diğer tüm hamişler ;))) Sizler neler yapıyorsunuz neler almaya karar veriyorsunuz?[/QUOlı

bence sen bakmaya başla angel.bizden çok daha öndesin.bebişin dogmak üzere sayılır.:)allah bagıslasın.valla ben daha erken oldugunu düşünüyorum daha nerdeyiz çok var bize.biraz daha zaman gecsin bende bakmaya baslarım .şuan bende heyecanlı olarak bakıyorum ama sadece bakmakla kalıyor.ama yerınde olsaydım almaya baslardım .cicili cicili şeyler:):)

Geri