Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

slm kızlar bugün doktora gittim, bebeğin gelişimi çok şükür iyi ama ben artık belli olur diye hevesle beklerken yine göstermedi cinsiyetini:(( gerçekten kız olduğunu düşünmeye başladım nazlanıyor çünkü:) bakalım üçlü test için kan ve idrar verdim 2 gün sonra alacağım sonuçları o zaman doktora yine rica edeceğim bir bakın diye yoksa öleceğim meraktan. heralde en son cinsiyetini öğrenen ben olacağım:) yeter ki sağlıklı olsunlar da... hepinizi öptüm şimdilik bizden bu kadar AEO.
canım hadi hayırlısı :) erkek olsaydı şimdi belli olurdu kızlar biraz kendini geç belli ediyor büyük ihtimalle birde kız annesi oluyorsun :) sağlıklı olmasıda ayrıca bir mutluluk allahım cümlemizin hamişliğini tamamına erdirsin eminim sonuçlarda iyidir sakın kendini sıkma haberini heyecanla bekliycem dilerim busefer kendini gösterir :) tunada merak ediyordur erkekmi yoksa kız kadrdeşimi olucak :) peki özel bir istek varmı tuna hangisini istiyor bizde herkes kız istiyordu küçük oğlum bu ev bir erkek daha kaldırmaz yeter diyordu ama yine erkek kardeş geliyor :) herşeyin hayırlısını versin allahım :)

Bugün ayrıntılı ultrosonum var çok heycanlıyım bebeğimi cok net göreceğim için =)) Ay mucizem içimde ve ben onu göreceğim çook heycanlıyım...
Umarım bebeğimin sağlıgı sıhhatide yerindedirde daha da nutlu olurrumda randevudan sonrada alışverişe çıkarım...
;)
bitanem ne mutlu sana benim daha bir ay var gerçekten insan çok özlüyor dilerim herşey yolundadırda ağız tadıyla alışverişini yaparsın öptm sizi :)

Günaydinlarrrr bacilaaa ben geldim.............................. arada kacamak yapabiliyorum artik :)

ooo silik ciksa bili hcg hormonu tasiyorsun demek :) kutlarim simdiden :)
kızlar benım kafam karıştı ıyıce adet gunu gecıkelı ne oldu ıdrar test yapıyom sılık cıkıyor varmı yokmu anlamadım yarın kantestı yaprıyım olmassa lekelenmenın ustunden 15 gun gectı

herkese kocaman günaydınnn:)

Canım benim yaa o kadar nazlanıyorsa kızdır cunku benimkiside aynıydı nazlı mı nazlı her defasında haa öğrencem diye gidiyordum yok göstermiyorrdu =)) bende 3lü testimin sonucunu aldıktan sonra başka bi klinige gitmiştim orda ki dunya tatlısı doktorum görebilmişti... ;)))) inşallah hayırlı haberlerle beraber bebeğinin cinsiyetinide öğrenirsin canım..
bakalım canım inş, yarın tunayla beraber gideyim diyorum, belki abisini görünce gösterir cinsiyetini bebeğim:)

Bugün ayrıntılı ultrosonum var çok heycanlıyım bebeğimi cok net göreceğim için =)) Ay mucizem içimde ve ben onu göreceğim çook heycanlıyım...
Umarım bebeğimin sağlıgı sıhhatide yerindedirde daha da nutlu olurrumda randevudan sonrada alışverişe çıkarım...
;)
ay canım o günü ben de hiç unutamıyorum harika birşey bebeğinin herşeyini görüyorsun, hayırlı haberlerle dönersin inş, bir güzel alışverişini de keyifle yaparsın:)

Tunacim demek naz yapiyor ha bebisin hayirlisi olsun hakkkinizda canim. ins gonlune gore olur kiz olur :) meleginin iyi olmasina da ayrica sevindim :)
valla öyle gibi canım:) bakalım amiiinnn inş yarın göstersin artık. çok tşk ederim.

kızlar benım kafam karıştı ıyıce adet gunu gecıkelı ne oldu ıdrar test yapıyom sılık cıkıyor varmı yokmu anlamadım yarın kantestı yaprıyım olmassa lekelenmenın ustunden 15 gun gectı
canım senin baya gecikti idrarda çıktıysa bebeğin gelmiştir ama kan testiyle belli olur artık. hayırlı haberlerle dön inş yeni hamişimiz olmaya hazır ol:)

mavişimbebikistiyor;718066[COLOR=#ff0000' Alıntı:
canım hadi hayırlısı :) erkek olsaydı şimdi belli olurdu kızlar biraz kendini geç belli ediyor büyük ihtimalle birde kız annesi oluyorsun :) sağlıklı olmasıda ayrıca bir mutluluk allahım cümlemizin hamişliğini tamamına erdirsin eminim sonuçlarda iyidir sakın kendini sıkma haberini heyecanla bekliycem dilerim busefer kendini gösterir :) tunada merak ediyordur erkekmi yoksa kız kadrdeşimi olucak :) peki özel bir istek varmı tuna hangisini istiyor bizde herkes kız istiyordu küçük oğlum bu ev bir erkek daha kaldırmaz yeter diyordu ama yine erkek kardeş geliyor :) herşeyin hayırlısını versin allahım :)
[/COLOR]
ay mavişim benim çok tşk ederim bilemiyorum ki kız diye hissdiyorum ama hayırlısı tabi. aminnn Allah hepimizinkini tamamına erdirsin. tuna da kız istiyor erkek de olsa seveceğine eminim ama ilginç. kendisi erkek olduğu halde kızda ısrarlı:) ben babama benziyorum kardeşim sana benzesin diyor:)) ailede de hep erkek var herkes kız istiyor ama herşeyin hayırlısı ve sağlıklı olsunlar önemli olan bu. senin oğluşuna da abileri herşeyi öğretirler, yol gösterirler canım:) öpüyorum...

bebeği aldılar kızlar hayırlısı olsun ALLAH hepınızın yardımcısı olsun hiç birşeye üzülmeyin ALLAH büyüktür.3ay mola bebek yapmaya lısteden sılın sımdılık ıstersenız.Hamısler ALLAH yardımcınız olsun bebek bekleyenler sızlerede ALLAH sabır dayanma gucu versın ama bebısın olup alınması daha zor boyle olmasındansa olmaması daha ıyı sakın canınızı uzmeyın esınızle dargın kalmayın bebek hersey demek degıl onemlı olan sağlık huzur mutluluk ALLAHa olan ınancınızı hıc yıtırmeyın ALLAHın mucızelerı coktur o olmayanı oldurur eğer oldurmuyorsa bır bıldıgı vardır hepınızı optum
canımsın ya çok üzüldüm.dediğin gibi bu şekilde olması olmamasından daha kötü.ama işte Rabbim herkesi ayrı ayrı imtihan ediyor.çok geçmiş olsun tekrarını yaşatmasın rabbim...

bebeği aldılar kızlar hayırlısı olsun ALLAH hepınızın yardımcısı olsun hiç birşeye üzülmeyin ALLAH büyüktür.3ay mola bebek yapmaya lısteden sılın sımdılık ıstersenız.Hamısler ALLAH yardımcınız olsun bebek bekleyenler sızlerede ALLAH sabır dayanma gucu versın ama bebısın olup alınması daha zor boyle olmasındansa olmaması daha ıyı sakın canınızı uzmeyın esınızle dargın kalmayın bebek hersey demek degıl onemlı olan sağlık huzur mutluluk ALLAHa olan ınancınızı hıc yıtırmeyın ALLAHın mucızelerı coktur o olmayanı oldurur eğer oldurmuyorsa bır bıldıgı vardır hepınızı optum

Canım Allahım sabrını bol versin. Ama moralini güzel tutmana çok sevindim. Tabi doğru söylüyorsun önemli olan sağlık ve huzurumuz.. Sağlık ve huzurumuz bizde olduktan sonra Allahım bebeklerimizi de gönderir inşallah.

Geri