Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar adetime 3 gün var kan testi yaptırdım 34 çıktı çokmu düşük =(
canım adetin daha geçmeden bile iyi çıkmış benim 5 gün geçtikten sonra2 200 küsür çıkmıştı şimdi hiç sıkıntı yapmadan gününün geçmesini bekle ve 3-4 gün geçince birde idrar testi yap silik dahi çıksa sen hamilesin demektir benim idrar testinde 1 hafta sonra çıkmıştı dilerim gerçektem hamişsindir :)

kızlar benım kafam karıştı ıyıce adet gunu gecıkelı ne oldu ıdrar test yapıyom sılık cıkıyor varmı yokmu anlamadım yarın kantestı yaprıyım olmassa lekelenmenın ustunden 15 gun gectı
canım yerleşme kanaması olabilir silik çıkması bile sevindirici kan testinide yaptır muallaktan kurtul dilerim hamişsindir büyük ihtimallede öyle hayırlı haberlerini bekliyorum hadi hayırlısı :)

sol karın içimde böyle içeri çekilme gibi birşiy hissediyorum kızlar bu ne ki acaba bir fikri olan varmı, birde tam yine sol tarfım kasıktan biraz daha iç kısımda arada kramp girmesi gibi birşey hissediyorum.. :S
oyyyyyyy kıyamam evet aynı şeyleri bende yaşadım ama adet kanaması geliyor diye hiç oralı olmadım ve bebişim geldi inşallah seninde öyledir hayıra yoralımda hayır olsun hadi lalem güzel haberi ver bize :)

Geri