Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

sağol canım ben de iyiyim, tatildeyiz şu an. ela hanım da iyi. ama çooookkk cadı deliler gibi çığlık atıyor biz şaşırıp kalıyoruz :) maşallah keyfi yerinde. 7,5 aylık oldu teyzesi. tatile geleli kaç gün oldu tek bir fotoğraf çekmedik inanır mısın :) kamera da var ama bıktık mı ne bilmiyorum.

bu arada hislerin inşallahhhhhhhh doğru çıkar canım. inşallah meleğin gelecek hayırlısıyla

Maşallah maşallah maşallah tatlı kuzuma kocaman olmuş, ne güzel işte varlığını belli ediyor annesi yerim ben onun tombik yanaklarını...)

inşallah canım yaaaa c.tesiye az kaldı bakalım hayırlısı...

canım yerleşme kanaması olabilir silik çıkması bile sevindirici kan testinide yaptır muallaktan kurtul dilerim hamişsindir büyük ihtimallede öyle hayırlı haberlerini bekliyorum hadi hayırlısı :)

canım bizle habersiz bırakma üstüne görmedir inşallahhh

günaydın herkese ..pirenses farklı marka idrar testi yaptıysan ve hep silik çizgi çıkıyorsa kesin hamilesindir..birinde yanlış olsa bile diğerinde yanlış olma ihtimali yok bence ..birden fazla testte hep aynı sonuç ise kesin hamilesin..inş. hamilesindir hadi hayırlısı
kızlar saolun ne guzel yazmışsınım ınşallah hamiştirim
sağol tatlım inşallah ve inşallah senden de güzel haberler alırız..
beraber alırız canım varmı belirtiler

selam meleklerim nasılsınız bakalım uzun zaman oldu ben girmeyeli sizleri öslemeişim.annemlerin yanına gitmiştim.hemde doktora çıktım ama eşim yüzünden bu geç kaldık klomene devam etmek için.adetim bittikten sonra gittimiştim.
anlayacagınız çok agladıgım bi oldu bu ay benim için.
inanaın klomenin faydasını daha da farkettim bu ay gecen ayki yumurtalarımla karsılastırdım ultrason resimlerini aynı zamna olmasına ragmen 1.4 cm bi gelişme vardı.eşimi bu yüzden çok kızdım ama ne çare elden gelen bişey yok anlayacagınız bi ayı çöpe attık ama allahtan ümit kesilmez tabiii

selam meleklerim nasılsınız bakalım uzun zaman oldu ben girmeyeli sizleri öslemeişim.annemlerin yanına gitmiştim.hemde doktora çıktım ama eşim yüzünden bu geç kaldık klomene devam etmek için.adetim bittikten sonra gittimiştim.
anlayacagınız çok agladıgım bi oldu bu ay benim için.
inanaın klomenin faydasını daha da farkettim bu ay gecen ayki yumurtalarımla karsılastırdım ultrason resimlerini aynı zamna olmasına ragmen 1.4 cm bi gelişme vardı.eşimi bu yüzden çok kızdım ama ne çare elden gelen bişey yok anlayacagınız bi ayı çöpe attık ama allahtan ümit kesilmez tabiii

Kısmetten öte birşey yok canım, herşeyde vardır .ir hayır, üzme kendini sakın..

Kalabilecekmiyim acaba uyuzum, hayal gibi geliyor ama bilmiyorum içimde bir his var bu ay olmazasa bile gelecek ay sanki olucak gibi yakında hissediyorum yani, inşallah hislerim doğru çıkar..
ne asla hamile kalamazsın diyenler hamile kalıyor lale ,ALLAH ın izni ile inş. kalırsın ..herşey nasip işi ,nasibinde varsa eğer kim ne derse desin mutlaka olur ..ALLAH hakkında hayırlısını nasip etsin inş.

millet ben pazartesiye kadar yokum eşimin memleketine gidiyoruz ,birazdan yola çıkacağız ..pazartesi hem pirenses hem lale haberlerinizi bekliyorum ,benimde salı çarşamba filmim çekilecek inş. haftaya bir sürü işimiz var topic olarak :))) haydin görüşürüz

.

ne asla hamile kalamazsın diyenler hamile kalıyor lale ,ALLAH ın izni ile inş. kalırsın ..herşey nasip işi ,nasibinde varsa eğer kim ne derse desin mutlaka olur ..ALLAH hakkında hayırlısını nasip etsin inş.

Amin canım inşallah hakımızda hayırlısını nasip etsin rabbim, offf çok karnım acıktı yaaaa.. neyse öğlen olmak üzere görüşürüz kızlar öğleden sonra, öpüyorum hepinizi...

Belirti pek bişi yok, sadece biraz uyku halim var 3 gündür falan eve gidince bir saat uyuyorum, sol kasıktan bir ağrı kramp var o kadar...
inşallah hamilesindir canım güzel hamiş haberleri duymak beni çok mutlu ediyo.güzel haberi bekleyecegim

Kısmetten öte birşey yok canım, herşeyde vardır .ir hayır, üzme kendini sakın..
dogru öyle tabi ama.keşkeyle doluyo hayatımız.elimde degik üzmemek kendimi

millet ben pazartesiye kadar yokum eşimin memleketine gidiyoruz ,birazdan yola çıkacağız ..pazartesi hem pirenses hem lale haberlerinizi bekliyorum ,benimde salı çarşamba filmim çekilecek inş. haftaya bir sürü işimiz var topic olarak :))) haydin görüşürüz
hoşçakal canım güzel haberler verirsin haftaya bize inşallahhh.

Geri