Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Arkadaşlar benim adetim de 14-16 arasında olması gerek.İki gündür kahverengi lekelenme var acaba bu ay incir kürünü yapmıştım ondan mıdır ? Göğüsler acayip şişti uçları da çok belirgenleşti ve ağrıda var tabii heralde kırmızı kartı görecem:(

millet ben pazartesiye kadar yokum eşimin memleketine gidiyoruz ,birazdan yola çıkacağız ..pazartesi hem pirenses hem lale haberlerinizi bekliyorum ,benimde salı çarşamba filmim çekilecek inş. haftaya bir sürü işimiz var topic olarak :))) haydin görüşürüz

Amin canım inşallah hakımızda hayırlısını nasip etsin rabbim, offf çok karnım acıktı yaaaa.. neyse öğlen olmak üzere görüşürüz kızlar öğleden sonra, öpüyorum hepinizi...
güle güle kızlar kendınıze ıyı bakın bende cıkıyom hoşca kalın

merhaba melislerim...rabbim insallah hepinizin gönlündekini bir an önce kucaginiza verir..her zaman dualarim sizlerle...önce hayirlisi sonrada temiz birer evlat..cok sükür benim bir kizim oldu..bizde cok ugrasmistik ama yüzümüz güldü...herseyin hayirlisi....

günaydın melişler güzel bir gün olur inş hepimiz için:) bugün üçlü test sonucumu alacağım inş temiz çıkar. lalezar, pirenses, sumsuk ve tuha güzel haberlerinizi bekliyorum inş bebekleriniz gelmiştir.

selam meleklerim nasılsınız bakalım uzun zaman oldu ben girmeyeli sizleri öslemeişim.annemlerin yanına gitmiştim.hemde doktora çıktım ama eşim yüzünden bu geç kaldık klomene devam etmek için.adetim bittikten sonra gittimiştim.
anlayacagınız çok agladıgım bi oldu bu ay benim için.
inanaın klomenin faydasını daha da farkettim bu ay gecen ayki yumurtalarımla karsılastırdım ultrason resimlerini aynı zamna olmasına ragmen 1.4 cm bi gelişme vardı.eşimi bu yüzden çok kızdım ama ne çare elden gelen bişey yok anlayacagınız bi ayı çöpe attık ama allahtan ümit kesilmez tabiii
mrb canım hg özlemiştik, hayırlısı olsun Allah emeklerini boşa çıkartmaz inş de bebeğin gelir.

millet ben pazartesiye kadar yokum eşimin memleketine gidiyoruz ,birazdan yola çıkacağız ..pazartesi hem pirenses hem lale haberlerinizi bekliyorum ,benimde salı çarşamba filmim çekilecek inş. haftaya bir sürü işimiz var topic olarak :))) haydin görüşürüz
hadi bakalım iyi yolculuklar inş yakında sen de herkes de sevinecek:)

merhaba melislerim...rabbim insallah hepinizin gönlündekini bir an önce kucaginiza verir..her zaman dualarim sizlerle...önce hayirlisi sonrada temiz birer evlat..cok sükür benim bir kizim oldu..bizde cok ugrasmistik ama yüzümüz güldü...herseyin hayirlisi....
mrb canım seni bu topikte yeni gördüm, meleğini Allah bağışlasın aminnn duaların için de Allah herkesin gönlünden geçeni versin inş.

Arkadaşlar benim adetim de 14-16 arasında olması gerek.İki gündür kahverengi lekelenme var acaba bu ay incir kürünü yapmıştım ondan mıdır ? Göğüsler acayip şişti uçları da çok belirgenleşti ve ağrıda var tabii heralde kırmızı kartı görecem:(
tuhacım bende incir kürünü denediğim ay kahvarengi krem kıvamında adetim başlamıştı..

mrb canım seni bu topikte yeni gördüm, meleğini Allah bağışlasın aminnn duaların için de Allah herkesin gönlünden geçeni versin inş.[/QUOTE]

mrb evet bu bölüme ilk kez yaziyorum..biz genelde hamile kalmak isteyenlerin paylasim alaninda toplaniyorduk bir zamanlar...amin canim cümlemizinkini...evet insallah rabbim hepimizin gönlündekini verir...allahim duy sesimizi yalvariyoruz sana...

kızlar bu ay yakı kullandım.3 gündür belimde.bu akşam çıkarcam.klomende kullandım çatlatma iğnesi de olucam.inşallah tutar bu sefer.ama bu yakı yaz ayında çok zor oluyor.2 gün yandım piştim.bugünde kaşınıyor.hayırlısı olsun artık ne diyim....

kızlar bu ay yakı kullandım.3 gündür belimde.bu akşam çıkarcam.klomende kullandım çatlatma iğnesi de olucam.inşallah tutar bu sefer.ama bu yakı yaz ayında çok zor oluyor.2 gün yandım piştim.bugünde kaşınıyor.hayırlısı olsun artık ne diyim....

ayy canım nasıl dayandın yakıya. Ama valla insanı çok rahatlatıyor bir yandan da.. İyi yapmışsın denemekte fayda var.

Tuha yarın bir test yap. Çatlatma bizi. İnşallah hasta olmassın bebişin gelmiştir.

Geri