Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

LALEZAR canim benim, seni sürekli takip ediyorum,güzel haberler almani ve bizede gelip müjdeyi vermeni en önemliside senin mutluluktan deliye döndügünü bilmeyi o kadar cok istiyorumki anlatamam.Allahim herrrrrrrrr seyiiii gönlüne göre versin,,her seyin hayirlisi seni ve tabikide diger arkadaslarin olsun,seni kocaman öpyürum

Merhaba kızlar nasılsınız görüşmeyeli topikte varmı bir gelişme:)

Tunacımm kızın olucakmış gerçekten çok sevindim ben sana daha ilk başta kızın olcak demiştim:D cinsiyet önemli değil yeterki sağlıklı olsunda yinede insan her iki meyveden olmasını istiyor rabbim sana diğer hamile arkadaşlara hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin...Olmayan arkadaşlarda umarım en kısa zamanda bu duyguyu tatsın hepinizi çok öpüyorum sağlıcakla kalın

Hurişim doğumuna az kalmış canım rabbim bir avazda kurtarsın senide evladınıda canım..Sakın korkma dua et Allah belinde olsun inşallah:kiss:

Hurişim doğumuna az kalmış canım rabbim bir avazda kurtarsın senide evladınıda canım..Sakın korkma dua et Allah belinde olsun inşallah:kiss:
\

citosum ozletiyorsun kendini cok gelmiyorsun artik. Nasilsin? Ins kolay olur canim.siz de dualarinizdan unutmayin ins. opuyorum seni

slm hurish kac haftalik hamissin
benimde az kaldi bende cok korkuyorum insallah kolay birsekilde kucagimiza almayi nasip etsin rabbim

Esmos slm canim. biz 34. haftadayiz az kaldi artik. senin ne kadarlik ne zaman dogumun? ins kolay olur saglikli olarak aliriz yavrularimizi :)

Herkese günaydın melekler, ben akşamdan beri mide bulantısından ölüyorum, hele akşam öyle kötüydüm ki anlatamam, yemekten kalktım, söylemesi ayıp balık yapmıştım balığımın yarısını bile yiyemedim, o da mubarek bütün eve sarıyor kokusu, ayy aklıma geldi bak yine midem ayaklandı :S her tarafı açtım koku çıksın diye, 2 saat kadar midem acayip bulandı sonra soda falan içtim, biraz azaldı yattım, sabahta öyle iştahsız ve yine hafiften bulantım vardı, halada var gibi.. Hamişlikten olurmu bu kadar erken bilmiyorum valla, ama eşimde dayan bak OSMAN yapıyor diyor bana hahaha

Beyonceee cim, signemcim ve tüm meleklerim hepinize tekrar tekrar güzel dilekleriniz için tşk ediyorum, yine alıntı yapamadım, işteki internet bağlantısa malesef berbat işte bu kadar yazdırıyor ya onada şükür.. :)

2 gün kaldı kızlar heyecan iyice tavan yapmaya başladı... Allahım hayırlısını nasip etsin inşallah :)

Tunacım canım tebrik ederim, güzel bir kızın olacak eminim, böyle güzel bir anneden başkası beklermez :)

Hurişcim canım Allahım senide hayırıylameleğine kavuştursun inşallah canım benim

kızlar bişey sorcam size şimdi ben folik aside başladım folik plus aldım ablam üç tableti aynı anda iç dedi siz nasıl kullanıyosunuz

aynı anda 3 tane nasıl alacan.doktorunsöylemesi lazım ben günde 2 defa içiyorum sabah we akşam...yani normal bir ağrı kesici bile aynı anda 3 tane alınmaz...sen sabah öğle akşam ya da sabah akşam iç canım.

tuna kızın hayırlı uğurlu olsunevinize bereket getirsin bahtı açık kaderi güzel olsun inş.
sağol sevde ne güzel dilekler bunlar, amin inş yakında sen de yine güzel haberler verirsin.

Tunacim inan cok sevindim.Bundan sonra bir kucagina almasi kaldi.Rabbim hayirlisiyla onuda nasip etsin insallah.
sinemciğim çok tşkler aminnn Allah hepimizin tamamına erdrsin.

ay tunacim cok ihtiyacim var dualariniza gercekten. korku ve merakla karisik duygular icindeyim nasil olcak diye. cok az kaldi artik ne zaman gelecegi belli olmaz oglumun :) ins kolay bir dogumum olur bakalim ...
canım yaa korkma Allahın izniyle yakında oğluşuna kavuşacaksın, normal doğum mu? benimki sezeryandı Allah o anda seninle olsun yardımcın olsun inş. sonrası da güzel ve tatlı telaşlar:)) Allah tüm hamişleri tamamına erdirsin...

Merhaba kızlar nasılsınız görüşmeyeli topikte varmı bir gelişme:)

Tunacımm kızın olucakmış gerçekten çok sevindim ben sana daha ilk başta kızın olcak demiştim:D cinsiyet önemli değil yeterki sağlıklı olsunda yinede insan her iki meyveden olmasını istiyor rabbim sana diğer hamile arkadaşlara hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin...Olmayan arkadaşlarda umarım en kısa zamanda bu duyguyu tatsın hepinizi çok öpüyorum sağlıcakla kalın
canım çitosum evet çok şükür dün öğrendik:) tabi önemli olan sağlıklı ve hayırlı evlat olması ama yine de insanın içinden özellikle 2. bebekte biri geçiyor, sen bilmiştin evet:) Allahım hepinize nasip etsin bu duyguları inş senin de tüm isteyenlerin de darısı başına.. ben de öpüyorum seni...

Tunacım canım tebrik ederim, güzel bir kızın olacak eminim, böyle güzel bir anneden başkası beklermez :)

Hurişcim canım Allahım senide hayırıylameleğine kavuştursun inşallah canım benim
canım lalezarım çok sağolasın ayy tşkler şımartma beni:)) artık güzel haberleri senden bekliyoruz:)

Geri