Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canım çok tşk ederim evet Allahıma bin şükür oğlum sevinçten uçtu:) sülalede de kız az herkes çok sevindi:) önemli olan sağlıklı olması tabi. hadi bakalım sizin de böyle haberlerinize az kaldı kızlar oğlanları geçti:))

ewdeki sewincinizi az çok gözümün önüne getirebiliyorum.rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım.mutluluğunuz sewinciniz hiç bozulmasın inşallah.ewlatlarınla beraber uzun sağlıklı ömürler geçiresin....

slm kızlar nasılsınız? bugün benim için çok güzel bir gün:))) üçlü test sonuçlarımı aldım çok şükür güzel çıktı vee sonunda bebeğimin cinsiyeti belli oldu bir kızımız olacak:)))))) Allahım böyle güzel haberleri hepinize nasip etsin:))

Gözün aydın Tunacım... Allah mutluluğunu daim etsin, hayırlı evlat nasip etsin...:)))))) Süper haber:)) 2 si bir arada :p

Herkese günaydın melekler, ben akşamdan beri mide bulantısından ölüyorum, hele akşam öyle kötüydüm ki anlatamam, yemekten kalktım, söylemesi ayıp balık yapmıştım balığımın yarısını bile yiyemedim, o da mubarek bütün eve sarıyor kokusu, ayy aklıma geldi bak yine midem ayaklandı :S her tarafı açtım koku çıksın diye, 2 saat kadar midem acayip bulandı sonra soda falan içtim, biraz azaldı yattım, sabahta öyle iştahsız ve yine hafiften bulantım vardı, halada var gibi.. Hamişlikten olurmu bu kadar erken bilmiyorum valla, ama eşimde dayan bak OSMAN yapıyor diyor bana hahaha

Beyonceee cim, signemcim ve tüm meleklerim hepinize tekrar tekrar güzel dilekleriniz için tşk ediyorum, yine alıntı yapamadım, işteki internet bağlantısa malesef berbat işte bu kadar yazdırıyor ya onada şükür.. :)

2 gün kaldı kızlar heyecan iyice tavan yapmaya başladı... Allahım hayırlısını nasip etsin inşallah :)

canım hadi inşallah müjdeli haberini alırız.

sağol sevde ne güzel dilekler bunlar, amin inş yakında sen de yine güzel haberler verirsin.

sinemciğim çok tşkler aminnn Allah hepimizin tamamına erdrsin.

canım yaa korkma Allahın izniyle yakında oğluşuna kavuşacaksın, normal doğum mu? benimki sezeryandı Allah o anda seninle olsun yardımcın olsun inş. sonrası da güzel ve tatlı telaşlar:)) Allah tüm hamişleri tamamına erdirsin...

canım çitosum evet çok şükür dün öğrendik:) tabi önemli olan sağlıklı ve hayırlı evlat olması ama yine de insanın içinden özellikle 2. bebekte biri geçiyor, sen bilmiştin evet:) Allahım hepinize nasip etsin bu duyguları inş senin de tüm isteyenlerin de darısı başına.. ben de öpüyorum seni...

canım lalezarım çok sağolasın ayy tşkler şımartma beni:)) artık güzel haberleri senden bekliyoruz:)

Gerçek canım, oğluşunda çok tatlı eminim harika bir kızın olacak :)
İnşallah bende güzel haber verebilirim size hayırlısıyla..

aynı anda 3 tane nasıl alacan.doktorunsöylemesi lazım ben günde 2 defa içiyorum sabah we akşam...yani normal bir ağrı kesici bile aynı anda 3 tane alınmaz...sen sabah öğle akşam ya da sabah akşam iç canım.

Canım Folik asidi ben de sabah öğle akşam içiyorum. Ama benim doktorum (bu arada kendisi Yrd. Doç.) 3'ünü birden alabileceğimi söyledi. Hatta ben yanlış mı anladım diye sordum. Evet dedi 3'ünü birden alabilirsin. Ben yinede hap içmekten nefret ettiğimden her öğünde tek tek alıyorum..

ewdeki sewincinizi az çok gözümün önüne getirebiliyorum.rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım.mutluluğunuz sewinciniz hiç bozulmasın inşallah.ewlatlarınla beraber uzun sağlıklı ömürler geçiresin....
sağol tatlım amiiinnnnnn inşş:)) Allah herkese nasip etsin..

Gözün aydın Tunacım... Allah mutluluğunu daim etsin, hayırlı evlat nasip etsin...:)))))) Süper haber:)) 2 si bir arada :p
aminn canım çok tşkler:) çok şükür.. yakında sizin de böyle güzel haberlerinizi duyarız inş:)

Huriş ne güzel bebeğini kollarına almana az kaldı. Ben ilk bebeğimde en çok kime benzeyecek diye çok merak ederdim. İnşallah Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Bol bol dua et.

Canım Folik asidi ben de sabah öğle akşam içiyorum. Ama benim doktorum (bu arada kendisi Yrd. Doç.) 3'ünü birden alabileceğimi söyledi. Hatta ben yanlış mı anladım diye sordum. Evet dedi 3'ünü birden alabilirsin. Ben yinede hap içmekten nefret ettiğimden her öğünde tek tek alıyorum..
ben ilk defa duyduğum için bana normal değilmiş gibi geldi.ama madem doktorlar da alabilrisin demiş sorun yok o zaman.bende sewmem hap içmeyi iğneden de korkarım ama en azından haptan daha iyi gelir bana :D:D

Geri