Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

senlin canım geçmiş olsun bildiğim kadarıyla hamilelikte diş ağrıları oluyo süt iç içiyosan artır kalsiyumlu yiyecek içecek tüket genede bi dr sor fakat çekmek için kullanılan ilaç etkiliyomuş sanırım o yüzden ilaçsız çekildiğini duymuştum ama bencede çok ağrımıyosa minoset iç gitsin.
kızlar herkese günaydınnnnnn.bişey soracam size.benim dişim agırıyor ve galıba akıl dişim.şimdi bunun tedavisi yok sanırsam çekilmesi gerekıyor.gebeyken diş çekilir mi veya diş tedavisi yapılırmı bilginiz varsa sevinirim.buarada çok agrı yok ,tedavi yapmasam minosetle geçiştirsem veya gargara falan,,çürük dişin bebişe bi zararı olurmu.

kızlar herkese günaydınnnnnn.bişey soracam size.benim dişim agırıyor ve galıba akıl dişim.şimdi bunun tedavisi yok sanırsam çekilmesi gerekıyor.gebeyken diş çekilir mi veya diş tedavisi yapılırmı bilginiz varsa sevinirim.buarada çok agrı yok ,tedavi yapmasam minosetle geçiştirsem veya gargara falan,,çürük dişin bebişe bi zararı olurmu.
canım çok geçmiş olsun, hamilelikte diş çekimi konusunda pek bilgim yok istersen doktoruna danış, gargarayı bilemem ama minosetin bir zararı olacağını sanmıyorum.

ay yesinler senin mercimegini. hemde ne heyecan degil mi lale abla.gormek cok bambaska. daha ilerleyen haftalarda sevincten aglayacaksin bile cok guzel yaaa. carsamba da ben oglumu gorcem ins. az kaldi kocamn oldu yavrum

Evet canım yaaa görmek apayrı bişi :) orda öyle minicik duruyor Allahım sen ne büyüksün yarabbim, Canım yaa seninde vuslata az kaldı hayırıyla kavuşursun inş meleğine :)

mrb kızlar iyi haftasonları herkesi kucaklayıp öpüyorum:))

ay canım ya az kaldı doğumuna artık ay değil gün sayıyorsun, Allah kucağına almayı nasip etsin adıyla yaşasın inş.

aman da aman maşallah gözünüz aydın:) hadi bakalım darısı kalp atışlarına..

hayırlısı olsun canım kısmet, tamam ekliyorum listeye.

günaydın canım endişelenme hayırlısıyla Allah o mucizeyi sana da nasip edecek inş.

sağol tunacım inş haftayada Allahın izniyle onu duyarız inşallah.. :)

Duydum duydum yasasın! Ağladım mutluluktan... Rabb'ime şükürler olsun... Darısı tüm bebek isteyenlerin basına inşallah:)))))

Gözün aydın olsun canım yaaaa darısı başıma :)

kızlar bişi sorucam ben cok ateşim var bu normal mi acaba, progesteron hormonu ateş yaparmış ama bilmiyorum bazen alev alev yandığımı hissediyorum ...

canim cok gecmis olsun benim de basima geldi onceleri sabretmeye calistim ama olmadi. 31. haftada idim. artik dayanamadigimi soyledim discime. ilk once kendi dr umla konustum gidebilirsin dedi. sonra discim cekelim dedi. inan yelek giydirerek o rontgenini bile cektiler internetten cok arastirmistim. dis cekimlerinde kullanilan isinlar cok dusuk duzeydeymis hamilelikde cektirmenin bir zararinin olmayacagini hem okudum hem de discim soyledi. veeeee disimi cektirdim dunya varmis dedim. gece gunduz uyuyamiyordum valla cok kotu dis agrisi.

kızlar bişi sorucam ben cok ateşim var bu normal mi acaba, progesteron hormonu ateş yaparmış ama bilmiyorum bazen alev alev yandığımı hissediyorum ...

valla bence normal lale abla ben alev alev yanyorum sabah kadar klima surekli acik. esim artik aksamlari yanimda battaniye alip oturuyor o usuyor ben yaniyorum :D

slm kızlar nasılsınız kaç gündür yazamıyorum sadece okuyup çıkıyorum resmen miğde bulantıları geri geldi bide acayip halsizim neoluyo ya çok moralim bozuk
rabbimeşikayet olmasın rabbim inş meleklerimizi sağ salim kucağimıza versin
olmayanlarada tez vakitte nasip etsin inş çok öpüyorum herkesi allaha emanet olun

Geri