Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

hurish ne güzel bi bekleyiş seninkisi, rabbim bana ve benim gibi anne olmak isteyen herkese böyle bekleme nasip eylesin. ben bugün adet oldum , bidahaki 17.09 da olucam ve bu arada artık doktora gidicem daha fazla dayanamıyorum.

valla fatmacim amiiiiiin diyorum darisi sizlere ins. hamileligim surecince hep dua ettim rabbim birinden birini kabul edecek ins. sizlerden de bu haberleri sevinleriniziduycaz sadece dha gune gelmedi nazli melekler bunlar :) ins bugunku adetin son olur melegin bu ay gelir seninde cnm

s.a kızlar ben uzun süredir yazmyrm sizlere ama hep takip ediyrmm yeni hamişleri tebrik ediyrmm doğuma yaklaşanlarda rabbim kolaylık versinn umarım unutmamışsınınzdır benii::))) buarada bendee hamişş yazısını istyrm:D

(ben 26. haftama girdimmm kızımm olck :D )
canım mrb özledik valla ee kız annelerinin içine sen de hg:) nasılsınız bakalım umarım iyisinizdir grşmek üzere...

emralim ya gelckse gelsin ağrıları var kendi yok normalde pazertesi olmam lazım ama inşallah gelmez.ben şimdiden hevesleniyom kızz hahaha
hadi bakalım tatlım inş gelmez adetin de bebek haberini verirsin bize:)

esinerkan davet etmiş beni bende kırmadım burdayım melekler hepinize günaydınn :)
hg aramıza canım güzel paylaşımlar dilerim listemize de ekliyorum Allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin.

bu arada dün doktora gittim ilk defa ultrasona girdim sadece keseyi gördüm o bile yetiyo:) en az 5 haftalk olduğunu söyledi bayramdan sonra tekrar gidicem inş o zaman görürüm :)
ay maşallah canım sevndim hadi darısı kalp atışlarına inş.

Evvett hemde ne heycan bazen doktorda randevum olmadıgı halde gidiyorum sadece bebeğimi görmek için.. Doktorum aaa gene mi siz diyor =))) hemencecik yat bakalım bebeğine diyor ve bende kocaman bi heycanla yatıyorum ;)))) doktorumuz da cok alakalı bi doktor oldugundan her detayı verdikceee hergun gidesim geliyor... darısı sizlere canımcım..
kız maşallah sen ne sık doktora gidiyosun:)) ama insan gerçekten merak ediyor Allah kucaklarımıza aldığımız günleri göstersin inş. güzel kızını da öpüyorum...

yok yok daha bir belirtim yok :D son haftamiza girdik bakalim cuma gunu son gunumuz ama icimde bir his var zaten gecikcek bizimki :Dama acikcasi cok az kaldi ve heyecanim dorukta mavis ablacim yaaa :) gelsin oglum cok ozledim
canımm yaa Allah kurtarsın son haftana geldin 40 yazıyorum artık listeye:) hayırlısıyla doğurursun inş bebeğini sağ sağlim kucağına alman dileğiyle...

hurish ne güzel bi bekleyiş seninkisi, rabbim bana ve benim gibi anne olmak isteyen herkese böyle bekleme nasip eylesin. ben bugün adet oldum , bidahaki 17.09 da olucam ve bu arada artık doktora gidicem daha fazla dayanamıyorum.
canım hayırlısı olsun yeni tarihini ekliyorum inş önümüzdeki aya hamiş kalırsın.

Şimdi de geldik ağustos ayına hadi bakalım maşallah maşallah
hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı
tüm listeye...
bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 40 haftalık hamiş OĞLAN Allah doğumda yardımcısı olsun

2.ayşegüüll..................ocak hamişi 34 haftalık hamiş OĞLAN

3.salkım......................şubat hamişi 31 haftalık hamiş KIZ

4.tuvanna....................şubat hamişi ???

5.aussie-angel............şubat hamişi 30 haftalık hamiş KIZ

6.hazan_11.................şubat hamişi son adet 7 şubat Antalya 29 haftalık hamiş KIZ

7.burju........................mart hamişi
26 haftalık hamiş KIZ

8.çölmeleği................mart hamişi
Mardin/Midyat 19 yaş 25 haftalık hamiş KIZ

9.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 25 haftalık hamiş KIZ

10.sen-lin12121212.....mart hamişi 24 haftalık hamiş OĞLAN

11.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. 23 haftalık hamiş KIZ Çok mutluyum:)))

12.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış. 23 haftalık hamiş OĞLAN

13.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce
öğrt. 21 haftalık hamiş OĞLAN

14.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 20 haftalık hamiş KIZ

15.dilara1..................nisan hamişi Mardin (Almanyadan) ???

16.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 20 haftalık hamiş

17.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 18 haftalık hamiş

18.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 17 haftalık hamiş OĞLAN

19.sinoplu_17............mayıs hamişi
???

20.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 15 haftalık hamiş

21.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 15 haftalık hamiş OĞLAN

22.incetopuk..............................mayıs hamişi son adet 30 mayıs 12 haftalık hamiş

23.beyonceee............................haziran hamişi
12 haftalık hamiş

24.gülparem..............................haziran hamişi
son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 12 haftalık hamiş

25.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 11 haftalık hamiş

26.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 10 haftalık hamiş

27.sumsuk.........................haziran hamişi son adet 17 haziran Konya 28 yaş 10 haftalık hamiş

28.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 10 haftalık hamiş

29.melodi_cn...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 8 haftalık hamiş Ramazanın 1. hamişi

30.deryanınmeleği..................temmuz hamişi son adet 6 temmuz 26 yaş 7 haftalık hamiş Ramazanın 2. hamişi

31.best_dream....................temmuz hamişi son adet 14 temmuz 6 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)) Ramazanın 3. hamişi

32.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-orjinal-catlaq.......................??? 10 temmuz İstanbul
-çitos.................................??? Yozgat
-geweze..................??? 31 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc.
-hayal...........................??? 18 ağustos Tokat 24 yaş Türkçe öğrt.

yukarıdaki grupta olanlar yeni adet tarihlerini bildirirlerse liste güncellenecektir..

-yaseminnnnnnn..................22 ağustos Kütahya 22 yaş Ev hanımı
-sevde7
.........................22 ağustos
-haziran13.............................? İstanbul 35 yaş Mühendis
-geveze.............................?
-bebekyüzlüm....................22 ağustos Ankara Ev hanımı
-ayse arslan..................22 ağustos Kayseri
-hale77........................25 ağustos
-sinemtugra......................?
-AyşegüL...................26 ağustos
-darkangel80.....................?
-lovely.......................7 eylül
-burçemm......................7 eylül Tekirdağ
-emral........................10 eylül
-tuha..................................?
-baharrrımmm....................10 eylül Ardahan Güzellik uzmanı
-ada_16........................?
-defne defne.......................14 eylül 27 yaş Satış danışmanı
-dilber yavuz.....................15 eylül Tekirdağ
-fatma 2...........................17 eylül

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-beklenenbebiş..................? 20 yaş
-mumined....................? Konya-Akşehir

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-elif_ecrin..................?
-pirenses..................?
-yesi.........................16 ağustos 25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............10 ağustos Ankara 28 yaş Memur
-mini garaböcük...................? Gurbetçi Eskişehirli 26 yaş

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al
kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 76 kişi olduk, herkesi bekleriz...

Son düzenleme:
hurish doğumdan sonra yazabilirsen artık yazarsın bizlere çok zorsa ben yapmıycamm:D:bebiss:

cok gec kizim artik girdin bu yola :D korksanda zor olsada kacamazsin :D saka bir yana en kolay faceden yazarim herhalde hastaneden. oyle tahmin ediyorum. kizlar da buraya aktarirlar bildiririm ins.. hayirlisi bakalim....

canımm yaa Allah kurtarsın son haftana geldin 40 yazıyorum artık listeye:) hayırlısıyla doğurursun inş bebeğini sağ sağlim kucağına alman dileğiyle...

valla geldik tunacim yaa iyice sabirsizlaniyorum ben...ins hepimiz alalim canim sag salim kucaklarimiza bu yaramazlari :)

Babamız bayram yaklaştıgı için mesleğinden ötürü pazarlarıda çalışıyor ;( Kızımla biz evde yalnız kaldık bu pazar.... Bayram geliyor bayram temizliği içn babamıza güvenmiştik ama güvendiğimiz daglara kar yagdıı eşim bu hafta full çalışıyor ... Neyse herkese hayırlı pazarlar iyi gezmeler... ♥

Geri