Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canım kardeşlerim günaydınlar hepinize size ve dualarınıza ihtiyacım var test yaptım ve pozitif çıktı ve büyük bir hevesle listeye kendimi ekledim inş. sorunsuz bir 9 ay geçiririm ve sağlıcakla hayırlısıyla bebğimi kucağıma alırım dedim aslında bunu bebeğimin kalp atışlarını duyana kadar paylaşmıyacaktım fakat dualarınıza ihtiyacım var ve sizden başka bitek eşim biliyor gene bir hüzün kapladı yüreğimi ama bir parçada olsa aydınlık var önümde inş bu seferde hayırlı sağlıklı bir evlat verir rabbim
sevdemmmm canımmmm tebrikler:) ayy çok sevindim yaa rabbim isteyince herşey nasılda oluveriyoo.bende inanıyorumki busefer sorunsuz bir gebelik yaşayıp kucağına alıcaksın o dünya harikasını:)

arkadaşlar merhaba, doktor kontrolünde rahim arkaya dönük çıktı, bebek için engel olmadığını söyledi doktor. aranızda rahimi arkaya dönük olan varmı ?
canım hiç bilgim yok bukonuda inşallah doktorunun dediği gibi sorun yoktur.en doğrusunu onlar bilir.

canım kardeşlerim günaydınlar hepinize size ve dualarınıza ihtiyacım var test yaptım ve pozitif çıktı ve büyük bir hevesle listeye kendimi ekledim inş. sorunsuz bir 9 ay geçiririm ve sağlıcakla hayırlısıyla bebğimi kucağıma alırım dedim aslında bunu bebeğimin kalp atışlarını duyana kadar paylaşmıyacaktım fakat dualarınıza ihtiyacım var ve sizden başka bitek eşim biliyor gene bir hüzün kapladı yüreğimi ama bir parçada olsa aydınlık var önümde inş bu seferde hayırlı sağlıklı bir evlat verir rabbim
sevdecim tebrik ederim :) lütfen kendine sıkıntı yapma şimdiden böyle düşünürsen nasıl geçicek dokuz ay meleğin sonuna kadar seninle olucak merak etme hepimizin duaları seninle yeterki sen moralini yüksek tut emi canım :)

merhaba canım aramıza hoşgeldin :) burda sana en yakın yaşta ben varım sanırım 41 yaşımdayım ve 28 haftalık hamileyim allaha şükür, aynı süreci bende yaşadım muayene hormon tahlilleri falan hepsi bendede iyiydi fakat doktorum 6 ay dene olmadı aşılama yapalım demişti süreci uzatmamak için fakat ben 5. ayda bebiş müjdesini verdim :) 2 oğlum var ilk eşimden 13 sene sonra ikinci evliliğimi yaptım ve eşim bebiş istedi allahın izniyle bir oğlum daha olucak :) sana tavsiyem kesinlikle ümitsizliğe kapılma ve rahat ol kendini kasma görüceksin hiç ummadığın bir anda ben geldim diyor meleğim dualarım sizlerde müjdeli haberlerinizi bekliyorum :)

selam :)
aslında yaştan dolayı daha az ümitliyim.. ama hormonlar yaşıma göre oldukça iyi çıktılar.. buna sevindim..
doktorum da müdahaleye gerek yok,6 ay deneyin,kasımda ekimde gelin dedi..
keşke senin gibi 5. ayımda kalıversem gebe..(bu ay yani)
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım...

(bu arada kaderlerimiz de benziyor:))

tebrikler ne güzelll :)
allah analı babalı büyütsün inşallah,sağlıkla....

herkese merhabalar.
darkangel80 bebeğin hayırlı olsun. Allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah.
yeni arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz.
hamişler ve hamiş adayları nasılsınız?

selamlar:) teşekkürler..
gergin bekleyişteyim ben :S
bat 3 ekim çünkü

maviş ablam nasılsın fıstığım benim.arada iyi haberlerini alınca mutlu oluyorum valla daha sık gel olurmu:)
canım defnem sağol iyiyiz biz bebişimle aslında hep giriyorum ama okumak daha cazip geliyor arada güzel haberler alıncada yazıyorum işte daha çok facedeyim sen orda varmısın çoğu melekle arkadaşım ama birkaçtanesi hariç kim kimdir bilemiyorum :)sen nasılsın meleğim benim :)

slm kızlar bis geldkkkk:)öğle uykusuna yattm sabah erken kalknca uykum gelmişti valla.Uyanır uyanmaz bi bakem dedim iiiki bakmışım sevdem hamiş olmuşşş yaşasınnnnnn :deli: :deli: cnm sevdem hayırlı olsn RABBİM acısını göstermesn sonuna kadar tutunsn sana.Geçmişi düşnme onlar geride kaldı bitti şimdi yeni bi bebiş yeni bi dönem var.Gerçektn çok sevndm cnm MEVLAM bağışlasn inşallah.:tilili::tilili::tilili::tilili::tilili::bebeğim::bebeğim:gelsin bebişleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer:)

canım sağolasın iyiyim allaha şükür :) evet benim göbüşde kocaman oldu daha doğrusu ben hepten kocaman oldum :) ama söz bir resim çektireyim hemen koycam tamammı :) benim göğüslerim ve popişimde karnımla beraber büyüyor nedense :) artık doğumdan sonra küçülürler inşallah sigarayı bırakma hamilelik derken 24 kilo aldım bunun 15 kilosu sigaradan zaten ama olsun bebişim iyi olsun nasılolsa veririm kiloları :) sen nasılsın bebiş nasıl gerçi okuyorum maşallah herşey yolunda annen ve kardeşinde gelmiş gözünaydın canım ......
RABBİM daim ii etsn abla boşver kiloyu bebişler ii olsn:) merakla bekleycem fotonu:)valla daha da merak ettm şimdi seni:)

selam :)
aslında yaştan dolayı daha az ümitliyim.. ama hormonlar yaşıma göre oldukça iyi çıktılar.. buna sevindim..
doktorum da müdahaleye gerek yok,6 ay deneyin,kasımda ekimde gelin dedi..
keşke senin gibi 5. ayımda kalıversem gebe..(bu ay yani)
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım...

(bu arada kaderlerimiz de benziyor:))

canım negüzel işte hormonlar güzelde çıktıysa sorun yok sadece çalışmeları bilinçlı hesap kitap ile yapıcaksın intten yumurtlama tarihini hesaplayıp ona göre çalışacaksın :) burdaki çoğu hamişimizle robota başlamıştık görev gibi olmuştu artık ama sonunda başardık azmin gücü işteeeeeee :) canım kader derken senindemi ikinci evliliğin yanılmıyorsam bir kızın vardı allah bağışlasın kaç yaşında tabi sakıncası yoksa :) benim iki oğlum var büyüğüm asker aralıkta teskere inşallah askerim geldikten 20 gün sonrada bebişim gelcek allahın izniyle küçük oğlum lise 1 de 3 erkek oluyor allahım cümlemizinkini bizlere bağışlasın :) ayrıca iyi dileklerin içinde teşekkür ederim dilerim en kısa zamanda seninde meleğin gelir :)

sevdemmm çok sevindimm canım yaa hayırlı olsunn:)sakın kötü düşünmee tatlımm bakk gör rabbimm bunu sana bağışlıycakk.allahın izniyle sağlıklı bi şekilde kucağına alcan bitanem.

Geri