Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

defnem daha fark etmiyom canım ya hele benim cünyır muhammedimle sabah antremana başlıyoz yatana kadar devam.Biraz büyüsün dr gidip kalp atışlarını duyalım belki ozaman varlığıyla uyanmak mutlu edicek beni inş. o günlerimizide görürüz.
evet canım ayırmak çok zornuş en garantisi reglin gecikmesi seninde çok az kalmış gelmez inşallah:)

tatlım benim öyle herşeye çok dikkatetme kafan bulanıyo p.tesi çoook güzel sonuçlar alıcan inş. meraketme:)

canım pek bilgim yok ama bilgisi olan arkadaşlarım hep diyoya rahim genişliyo diye onu tutan bağlarda geriliyo haliyle sadece onunla alakalıdır bence

canım benim ya rahim filmi hiç çektirmedinmi sen.3 senedir istiyormuşsunuz bak hiçbirşeyin yok demek için herşeye bakılması lazım öncelikle keşke 1.senenin sonunda baksalardı hem kafan rahatlardı hemde olası bir sorun vardıysa çaresine çoktan bakılmış olurdu.inşallah ondada sonuçların temiz çıkar ve en kısa zamanda bebeğin düşer göbüşüne:)

günaydın fıstık evet yaaa sabahları çok soğuk oluyo insan negiyceğini bilemiyo valla.işe küçük bi valizle gelmek lazım bisüre hahaha
günaydın canııım:) sana günler dahada aydındır artık iki tane canla güne başlıyosun negüzel:)

defnem erkekler eşitliği bvozuyo 9 kız 10 erkek var hahaha erkekler kızları geçmiş yani eşitlik gene bozulmuşl:(
listeye şöyle bi baktımda 8 kız 8 erkek bebek var kadın-erkek eşitliği buolsa gerek hahaha bu eşitliğim acilen bozulması lazım burası türkiye eşitlik yok kadınlar herzaman bir adım öndedir:) benim acilen bi kız yapmam lazımmmhahaha

teşekkür ederim defne defne' cim iyi olmaya çalışıyorum. çalışmalar iyide her ay beklemek ve aynı hüsranı yaşamak çok zor:( benimde daha cookk var 12 ekim günüm hemen hemen aynı yaniii. inşallah beraber öğreniriz hamiş olduğumuzu:)

lovely ve ocuk sizler nasılsınız bakalım çalışmalar ne alemde?? benim daha günüme 11 gün var çok var yanii
Teşekkür ederim Defne'cim iyi olmaya çalışıorum.Çalışmalar iyide her ay aynı bekleyişi ve hüsranı yaşamak çok zor:(( benim günümde 12 ekim hemen hemen aynı yanii. İnşallah birlikte öğreniriz hamiş olduğumuzu:))

sılamm 3 ay sonramı dediydin tatlım ilaçların etkisi çok unutkan olmaya başladım.inşallahhh olur sılam inşallahh.seninki tutunma kanaması gibi geldi sılam banada inşallahh tutunmuştur meleğinn canım benim:kiss:
evet canım öyle demiştim inşallah Rabbşm gönderir meleğini canım :kiss:

canım benim ya rahim filmi hiç çektirmedinmi sen.3 senedir istiyormuşsunuz bak hiçbirşeyin yok demek için herşeye bakılması lazım öncelikle keşke 1.senenin sonunda baksalardı hem kafan rahatlardı hemde olası bir sorun vardıysa çaresine çoktan bakılmış olurdu.inşallah ondada sonuçların temiz çıkar ve en kısa zamanda bebeğin düşer göbüşüne:)
defnecim benim sağolsun paracı bir doktorum vardı özel hastahaneydi her ay bayılıyordum paraları ama kendilerinde rahim filmi yoktu başka yerdeydi diye sanırım rahim filmine gerek yok sizin hiçbir sorununuz yok dedi durdu ve klomene başlattı 3 ay sonra nur topu gibi bir kistim:D olunca adama yeter artık dedim çatlama iğnesinede gerek yok deyip duruyordu yani doğunun imkansızlığından dolayı çekilmemiştim artık buraya taşındık şükür doktor seçme özgürlüğüm var 1-2 kişiyle sınırlı değil iyi bir doktor bulup soluğu yanında alırım inşallah sorun yoktur dediğin gibi :kiss:

ŞEKERİİİİMMMM resmi yükledim daha bugün çekildi valla senin için :) ama facede daha rahat gözüküyor sen facede varsın değilmi ya ben kim kimdir hala çözemedim :) bir kaç arkadaş hariç tabiii sen kimsin :)
mükemmelsiniz mavişim bayıldım ben :nazar: facede de baktım :)

kızlar benden yine iyi haber yok 2 gündür 2-3 damlalık lekelenmem oluyordu ve acaba demiştim bir yandanda ya bende kist olduysa diye düşünmüştüm dün gecede kahverenkli bir damla gelmiş ellerim ayaklarım buz gibiydi ki burası sıcacık halen askılı tişörtlerle dolaşıyoruz birde sancılarım vardı anlattığım gibi ama sanırım bu ayda her şey psikolojiktir anlayamıyorum psikoloji nasıl 2-3 damlalık kanama yaptırıyor :S eşim bu ay ısrarla varmış gibi davranıyordu ondan etkilendim sanırım fazla umutlandım vesselam kızlar az önce WCye gittim ve pedimde kan vardı yani adet başladı hemde 3ünde gelmesi gerekirken 1inde geldi erken erken bu ayda nasip değilmiş kısmet..

şimdi sırada iyi bir doktor bulmak var Alanya'da oturan var mı içinizde hanımlar bu ay şu rahim filminide aradan çıkarayım hem ..
Rabbim neyler neylerse güzel eyler!

Geri