Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Rabbim hayırlısıyla nasip etsn bebişini inşallah göbüşüne gelmiştir :) artsın hamişlerimz inşallah dua ediyorz bol bol

Allah razı olsun canım,sağol:ar4fd:
amin inşallah...

sende bebeğeni sağlıkla kucağına al inşallahhhhh...
taşınma da nasıl olucak ki gebeliğin de ilerlemiş,aman çok yorma kendini bari.. hatta hiç yorma diycem ama nasıl olucak o..

Selamkizlar nasilsiniz umarim keyifler iyidir :) bizi sorarsaniz biz pasamla iyiyiz. bugun 40 imizi doldurduk. darisi sizlere ins. hic birsey anlamadim zaman cok cabuk geciyor valla. sanki daha dun hamileyim diye sevincten ucuyordum simdi kucagimda yavrum :)

canımm mrb iyiyiz şükür, sen ve paşan da iyisinizdir inş. ee haklısın canım bebekten sonra insanın hayatı çok değişiyor sen kalbimizdesin zaten giricem diye çok yorma kendini ama fazla da özletme. ben de düşünüyorum doğumdan sonra nasıl bakarım diye ama insan bir anda kopamaz zaten, kesin arada girer yine listemizi düzenlerim:) seni ve tatlı oğluşunu kocaman öpüyorum...

Evet tunacim insan kopamiyor burdan ama eskisi kadar da yazamiyorum daha cok mekanda gozukmek istiyorum ama belki ilerleyen vakitler de.. bu arada gunler bana simdi cok cabk geciyor. sizlerinde iyice heyecan artmistir az kaldi az :) hayirlisiyla al kucagina bende teyzeligi bir tadayim. bu arada isim konusunda ne dusunuyorsun merak ettim yigenimin ismini :)

canım kardeşlerim günaydınlar hepinize size ve dualarınıza ihtiyacım var test yaptım ve pozitif çıktı ve büyük bir hevesle listeye kendimi ekledim inş. sorunsuz bir 9 ay geçiririm ve sağlıcakla hayırlısıyla bebğimi kucağıma alırım dedim aslında bunu bebeğimin kalp atışlarını duyana kadar paylaşmıyacaktım fakat dualarınıza ihtiyacım var ve sizden başka bitek eşim biliyor gene bir hüzün kapladı yüreğimi ama bir parçada olsa aydınlık var önümde inş bu seferde hayırlı sağlıklı bir evlat verir rabbim

Hayirli olsun sevde cim tebrik ederim rabbim kucaginda gormeyide nasip etsin ins :)

Slm kızlar nasılsnz bakem?yine sıkıcı pazarlardan birindeyiz yaşasınnn:)gerçi ben bugün dinlensem ii olucak sanırım çünkü önmzdeki hafta taşınmayla uğraşıcaz.Dün de yoruldum oturarak hahaha hahaha.Ya sandalyede oturdum boş evle uğraştık ama malum bel ağrıları eklem ağrıları arttı ben kocişten fazla yoruldm valla:)nasl taşıncaz bilmiym bi anneciğim bi ben..Oyyy oyy şu halde taşınmak zor valla:(

Shekerim nasilsin tatlim? yorma kiz kendini de oglumuzu da. yavas yavas olur gider ins. annen ve esin halleder sen sakin dokunma aklimiz sende kalmasin. opuyorum cnm seni de

Son düzenleme:
sağol hurişcim rabbim seninknide hayırlı evlat etsin inş.
Selamkizlar nasilsiniz umarim keyifler iyidir :) bizi sorarsaniz biz pasamla iyiyiz. bugun 40 imizi doldurduk. darisi sizlere ins. hic birsey anlamadim zaman cok cabuk geciyor valla. sanki daha dun hamileyim diye sevincten ucuyordum simdi kucagimda yavrum :)

Evet tunacim insan kopamiyor burdan ama eskisi kadar da yazamiyorum daha cok mekanda gozukmek istiyorum ama belki ilerleyen vakitler de.. bu arada gunlerin bana simdi cok cabk geciyor sizlerinde iyice heyecan artmistir az kaldi az :) hayirlisiyla al kucagina bende teyzeligi bir tadayim. bu arada isim konusunda ne dusunuyorsun merak ettim yigenimin ismini :)

Hayirli olsun sevde cim tebrik ederim rabbim kucaginda gormeyide nasip etsin ins :)

Shekerim nasilsin tatlim? yorma kiz kendini de oglumuzu da. yavas yavas olur gider ins. annen ve esin halleder sen sakin dokunma aklimiz sende kalmasin. opuyorum cnm seni de

Evet tunacim insan kopamiyor burdan ama eskisi kadar da yazamiyorum daha cok mekanda gozukmek istiyorum ama belki ilerleyen vakitler de.. bu arada gunler bana simdi cok cabk geciyor. sizlerinde iyice heyecan artmistir az kaldi az :) hayirlisiyla al kucagina bende teyzeligi bir tadayim. bu arada isim konusunda ne dusunuyorsun merak ettim yigenimin ismini :)

oyyy kuzumun 40'ı da çıkmş maaşallah subhanallah.Nasl bi bebek gazı,uykusu rahatı falan nasıl??annelik nasl bişe anlat bakalm bize :)darısı ayşem'e sırada o var.Galiba doğurdu ay'ın 30 unda o ben bu gece belki doğurursn demiştim hakkaten doğurdu mu ne hahaha hahaha oyy ALLAHIM herkese yaşatsn bu güzel duyguları inşallah..Yormamaya çalşcam bitanem ama ister istemz yorulucam yani oturmak bile yoruyo bel ve eklem ağrıları yüzünden.Bu arada hurişim kaç kilo almştn kaç kilosun şuanda?

sheker shey Allah yardımcın olsun canım,yorulmamak elde değil tabiki ama her şeyin yerleştiğini ve çok güzel olduğunu düşün:)ben hep öyle yapıyorum o zaman daha bi heves geliyor bana,kolay gelsin canımcım..
hurish ay ne güzel kokuyodur bebişin şimdi benim içinde kokla canım,hayırlı evlat olsun inşallah.masal adel olmazsın inşallahh güzel haberler verirsin bizlere.
defne ben bugün soğan kürüne başladım canım,haber verirsin demiştinya:)

ŞEKERİİİİMMMM resmi yükledim daha bugün çekildi valla senin için :) ama facede daha rahat gözüküyor sen facede varsın değilmi ya ben kim kimdir hala çözemedim :) bir kaç arkadaş hariç tabiii sen kimsin :)

ay canımm burdan harika görünüyorsun daha face e bakmadım eminim orda da güzeldir hamişlik yakışmış:)

kızlar benden yine iyi haber yok 2 gündür 2-3 damlalık lekelenmem oluyordu ve acaba demiştim bir yandanda ya bende kist olduysa diye düşünmüştüm dün gecede kahverenkli bir damla gelmiş ellerim ayaklarım buz gibiydi ki burası sıcacık halen askılı tişörtlerle dolaşıyoruz birde sancılarım vardı anlattığım gibi ama sanırım bu ayda her şey psikolojiktir anlayamıyorum psikoloji nasıl 2-3 damlalık kanama yaptırıyor :S eşim bu ay ısrarla varmış gibi davranıyordu ondan etkilendim sanırım fazla umutlandım vesselam kızlar az önce WCye gittim ve pedimde kan vardı yani adet başladı hemde 3ünde gelmesi gerekirken 1inde geldi erken erken bu ayda nasip değilmiş kısmet..

şimdi sırada iyi bir doktor bulmak var Alanya'da oturan var mı içinizde hanımlar bu ay şu rahim filminide aradan çıkarayım hem ..
Rabbim neyler neylerse güzel eyler!
tatlım hayırlısı buymuş demek ki ama sen olumlu düşünüp böyle pozitif olursan bebeğinin gelmesi yakındır, eşin da anlayışlıymış bak şanslısın:) zaten bu gecikmeler bebeğe hazırlık göreceksin bak çok yakında alıcaz hamiş haberini:) yeni adet tarihini söylersen eklerim.

ablammmm ya hamilelik bir kadına anca bukadar yakışır valla:) süpersin inan.gamze,sarıgelin ve sen idolümsünüz:) (diğer hamişlerim aman bozulmayın sizi henüz görmedim ondan yani,yoksa bütün hamileler fıstık bence:) )
ay ay defneciğim çok sağol valla yakında sizlerin de hamilelik resimlerini eminim görücez burda:)

benim adet tarihim 29 ekim olarak yazılmış ama ben daha olmadım, söktürücü kullanıyorum lekelenme tarzında az az geliyor günlerdir sökülemedim daha:( bundan sonra günümde olunca üzülmicem böyle beklemek nekadar zormuş. biran önce gelse ve bitsede ilaçlara çalışmalara başlasak:)
beklemek zordur haklısın, inş gereken tedaviyle bebeğin gelir canım, zaten hep böyle ol sen takmadıkça bebeğin gelecek annesi:)

selamlar :)

benim adet günüm yarın :örgü:
sevgili adet sancılarım mevcut..:zonked:

hayırlısı bakalım..
beklemedeyim...
hadi bakalım canım güzel haberlerle dönersin inş:)

Slm kızlar nasılsnz bakem?yine sıkıcı pazarlardan birindeyiz yaşasınnn:)gerçi ben bugün dinlensem ii olucak sanırım çünkü önmzdeki hafta taşınmayla uğraşıcaz.Dün de yoruldum oturarak hahaha hahaha.Ya sandalyede oturdum boş evle uğraştık ama malum bel ağrıları eklem ağrıları arttı ben kocişten fazla yoruldm valla:)nasl taşıncaz bilmiym bi anneciğim bi ben..Oyyy oyy şu halde taşınmak zor valla:(
ay canımm dikkat et kendine nolur, taşınmayı çok iyi bilirim sonradan oturup evine bakması güzel ama zorr.. annen eşin yardım etsin, bak belin de ağrıyormuş dinlene dinelene yap. Allah kolaylık versin.

oy oy canım yaa yerim senin mis kokulu paşanı hemen öp yerimize:) maşallah bak zaman ne çabuk geçiyor. 38 den hesaplarsak bizim de 9 haftamız kaldı valla:) inş hepimiz sağsağlim kucaklarımıza alırız bebeklerimizi. canım bizim ismimiz büyük ihtimalle sıla olacak gibi. abisi çok istiyor, oğluma da uyan çok seçenek yok zaten kısa ve öz olsun diyoruz bakalım hayırlısı... öptüm seni ve tatlı oğlunu yine grşmek üzere...

Zaman ne çabuk geçiyor. Rabbim bebek isteyen kardeşlerimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin. Hamilelere hayırlı, sağlıklı hamilelikler ve doğumu yaklaşanlara hayırlı, sağlıklı doğumlar nasip etsin.

Şimdi de geldik ekim ayına hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor, bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? Darısı tüm listeye...
Bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3.600 gr ve 53 cm olarak doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................ocak hamişi
40 haftalık hamiş OĞLAN
Allah doğumda yardımcısı olsun inş oğluşunu sağlıkla kucağına alır.

3.salkım......................şubat hamişi 37 haftalık hamiş KIZ

4.tuvanna....................şubat hamişi ???

5.aussie-angel............şubat hamişi 36 haftalık hamiş KIZ

6.hazan_11.................şubat hamişi son adet 7 şubat Antalya 35 haftalık hamiş KIZ

7.burju........................mart hamişi
32 haftalık hamiş KIZ

8.çölmeleği................mart hamişi
Mardin/Midyat 19 yaş 31 haftalık hamiş KIZ

9.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 31 haftalık hamiş KIZ

10.sen-lin12121212.....mart hamişi 30 haftalık hamiş OĞLAN

11.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. 29 haftalık hamiş KIZ Çok mutluyum:)))

12.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış. 29 haftalık hamiş OĞLAN

13.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce
öğrt. 27 haftalık hamiş OĞLAN

14.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 26 haftalık hamiş KIZ

15.dilara1..................nisan hamişi Mardin (Almanyadan) ???

16.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 26 haftalık hamiş OĞLAN

17.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 24 haftalık hamiş OĞLAN

18.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 23 haftalık hamiş OĞLAN

19.sinoplu_17............mayıs hamişi
???

20.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 21 haftalık hamiş OĞLAN

21.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 21 haftalık hamiş OĞLAN

22.incetopuk..............................mayıs hamişi
son adet 30 mayıs 19 haftalık hamiş

23.beyonceee............................haziran hamişi
18 haftalık hamiş

24.gülparem..............................haziran hamişi
son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 18 haftalık hamiş OĞLAN

25.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 17 haftalık hamiş

26.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 16 haftalık hamiş

27.sumsuk.........................haziran hamişi son adet 17 haziran Konya 28 yaş 16 haftalık hamiş

28.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 16 haftalık hamiş

29.melodi_cn...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 14 haftalık hamiş

30.gülandan......................temmuz hamişi son adet 3 temmuz Uşak Ev hanımı 14 haftalık hamiş OĞLAN ???

31.deryanınmeleği..................temmuz hamişi son adet 6 temmuz 26 yaş 13 haftalık hamiş

32.best_dream....................temmuz hamişi
son adet 14 temmuz 12 haftalık hamiş

33.tektanemmm....................temmuz hamişi
son adet 25 temmuz 11 haftalık hamiş

34.geweze..................temmuz hamişi
son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 10 haftalık hamiş

35.baharrrımmm................a
ğustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 9 haftalık hamiş

36.ecce....................ağustos hamişi
son adet 15 ağustos 8 haftalık hamiş
Yeni hamişimiz tebrikler:))

37.sevde7..................ağustos hamişi son adet 24 ağustos 7 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:))

38.darkangel80..................ağustos hamişi
son adet 31 ağustos
6 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:))

39.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz:)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-hayal
.........................??? 13 eylül Tokat 24 yaş Türkçe öğrt.
-denizzzz....................??? 21 eylül Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
-ayse arslan.................??? Kayseri
-AyşegüL.....................???
-haziran13...................??? İstanbul 35 yaş Mühendis

yukarıdaki grupta olanlar yeni adet tarihlerini bildirirlerse liste güncellenecektir..

-burçemm...................??? 30 eylül Tekirdağ
-bal arısı......................??? 30 eylül
-biberon......................??? 1 ekim
-massal......................??? 3 ekim

-ayparçası
.......................6 ekim
-şimall........................10 ekim Konya
-tuha............................?
-ocuk.........................12 ekim
-defne defne....................13 ekim 27 yaş Satış danışmanı
-emral.......................15 ekim
-lovely......................15 ekim Samsun (dilber'in kardeşi:))
-bebekyüzlüm...............15 ekim Ankara Ev hanımı
-hale77........................16 ekim
-fatma 2.......................18 ekim
-sedenim.......................22 ekim
-CanAy......................24 ekim
-sılam_nisa...................? Türkçe öğrt.
-dilber yavuz.................? Tekirdağ (lovely'nin ablası:))

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-beklenenbebiş..................? 20 yaş
-mumined....................? Konya-Akşehir

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-elif_ecrin..................?
-pirenses..................?
-yesi.........................?25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............?Ankara 28 yaş Memur
-mini garaböcük...................? Gurbetçi Eskişehirli 26 yaş
-yaseminnnnnnn..................? Kütahya 22 yaş Ev hanımı
-sinemtugra......................?
-orjinal-catlaq..............? İstanbul
-çitos..........................? Yozgat
-ada_16......................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al
kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 76 kişi olduk, herkesi bekleriz...

Son düzenleme:
oyyy kuzumun 40'ı da çıkmş maaşallah subhanallah.Nasl bi bebek gazı,uykusu rahatı falan nasıl??annelik nasl bişe anlat bakalm bize :)darısı ayşem'e sırada o var.Galiba doğurdu ay'ın 30 unda o ben bu gece belki doğurursn demiştim hakkaten doğurdu mu ne hahaha hahaha oyy ALLAHIM herkese yaşatsn bu güzel duyguları inşallah..Yormamaya çalşcam bitanem ama ister istemz yorulucam yani oturmak bile yoruyo bel ve eklem ağrıları yüzünden.Bu arada hurişim kaç kilo almştn kaç kilosun şuanda?

shekerim Surakamiz cok sukur cok zor bir bebek degil ama daha cok gece uykumuz duzene girmedi 40i ciksin duzelir diyorlar bakalim artik bugunlerden sonra nasil olcak. bazi geceler sabahliyoruz hic uyumadan ama elhd. o da hergun olmuyor. gaz konususnda erkek cocuklari cok gazli oluyorlar ama cok sukur cikartiyor pasam :) cikartamadiginda da eltim bi ilac gondermisti bitkisel (ZINCO DAMLA )ondan damlatiyorum agzina onunla cikartiyor. bu gunlerde biracik kabizlik problemi yasiyoruz o cok sanci yapiyor. onun icinde aklinizda bulunsun zeytinyagi super cozum. kulak copune batirip makatina azcik suruyorum 5 dk icinde rahatlatiyor yavrumu. bende de var kabizlik benim yuzumden yavrumda oyle oldu sanirim. sadece hamilelikte yedigimize ictigimize dikkat etmemiz yetmiyor. devam ediyoruz dogduktan sonra da :) bunlarin disinda cok sukur halimize. gezmelere cikiyoruz oglumla bu hafta havalar burda guzel olcak ins. ilk piknigine gidecek oglum carsamba gunu bakalim :) bizlerden boyle iste darisi sana ve diger arkadaslarima.

bu arada hamilelik oncesinde 58dim. 13 kilo aldim toplamda su anda 61 kiloyum. cok kalmadi bende. eski kiyafetlerimi giyebiliyorum cok sukur. benim kilomdan cok sisligim cok fazlaydi. son aylarda artik hareket edemiyordum. 36 numara ayakkabi giyerken 40 numaralar bana olmaz olmustu dusun. sislik olmasin cok zor.

Geri