Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selam kızlar;
Ya benim bu mide bulantılarım kusmalarım ne zaman geçicek bilmiyorum.Yemek yapamıyorum evde.Sabahları doğru düzgün birşey yiyemiyorum.Bugün 12.haftayıda bitirdik çok şükür.Artık beslenmeme dikkat etmem lazım ama mide bulantısı ile ne yapıcam bilmiyorum.Böyle 9 haftadan sonra başlayan mide bulantısı yaşayan var mı ya?ne yptınızda geçti çok merak ediyorum.ne olur yardım edin bize :(
yok yawrum gecmıyor bak bende 14 haftayım halen var bulantım hatta sabh kustum bıle iğğğğğğğğğ benımde gecmedı eskısı kadar yok ama var yınede

Selam meleklerim nasılsınız ben Ayın 11 de yani salı günü saat saat sabah 8:00 kısmetse sezeryanla kızıma kavuşcam lütfen dualarınızı ben ve kızım için eksik etmeyin .Rabbim tüm bebek isteyenlere nasip etsin rabbim kim istiyorsa kucaklarını boş bırakmasın.Darısı diger hamişlerimize rabbim hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin sagsaglim inş.

Ah canım benim.Allah kolaylık versin.Vallahi biliyorsun birkaç ay önce taşındım ben hamile değildim.Annem kardeşim vardı.Yinede yorgunluktan uyuyamıyordum o günlerde.Aman dikkat et şekercim.Bak ben dün kışlıkları çıkardım yazlıkları kaldırdım.Akşam sancılandım.Zaten annen eşin sana kıyamıyordur da.Bebişinde zaten izin vermez sana.Anne dur lütfen diye alarm verir.Benim sana tavsiyem.Biz referans ile taşıma firması bulduk.Herşeyi biz paketlemiştik.Sadece beyaz eşyalar ve dolaplar açıktaydı.Buzdolabının üstünü çarpmışlar delinmiş resmen.Üstte olduğu için 2 gün sonra temizlik yaparken gördüm.Ayrıca tüm vitrin camlarımı kırdılar.Aman herşeyi kontrol et canım.Ufak tefek koli içi kırıkların önüne geçemezsinde büyük şeylere dikkat etsinler en azından. Öptüm seni çok çok dikkat et
cnm bnm çok saol.Valla taşnmak hamişe de hamiş olmayana da zor ama hamişlğin ileriki zamanlarnda daha bi zor galiba.Ya hani bel ağrılarm falan da artmştı şimdi daha bi ağrıyolar.Oğluşmda yorulduğmda vuruyo koca bi tekme zaten teyzesi:)cnm mide bulantılarndan kurtulş yok ben 15 16.haftaya kadar soğan falan doğrayamadm yumurta kıramadm da yemedm de ki hala yemiyorum her ne kadar dr'um kızsada.Yani bulantılar her safhada olucak bitanem.Mesela bnm hala devam eden sabah bulantılarm var inan.Kalkar kalkmaz deli gibi acıkıyorum o anda zaten bulantım başlamş oluyo yemek yiyorum geçiyo..Kuzum havuç ye ben dün bi yerde okudum havuç bulantı azaltıyomş.Kendme geç kaldm o devrelerm geçti ama sen dene.Taşırken adamlarn başının etini yerim ben erzurumdan buraya geldiğimde bişe kırmadı ankara firması valla tertemiz geldi ama konya firması korkutuyo beni.Çünkü biraz sallıyolar burdakiler müşterilere pek önem vermiyolar.Hayırlısı artıkn.Çok öptm kuzunuda seni de cnm AEO :kiss:

Selam meleklerim nasılsınız ben Ayın 11 de yani salı günü saat saat sabah 8:00 kısmetse sezeryanla kızıma kavuşcam lütfen dualarınızı ben ve kızım için eksik etmeyin .Rabbim tüm bebek isteyenlere nasip etsin rabbim kim istiyorsa kucaklarını boş bırakmasın.Darısı diger hamişlerimize rabbim hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin sagsaglim inş.
ah cnmmm kızına kavuşuyosn az kaldı demek.Erken değil mi kuzum??normal neden düşnmedin??desene bnm ilk bebişim düşmeseydi bende doğuma gün sayıcaktm:(neyse artık oğluşuma gün sayıcam bende.ALLAHIM yardmcn olsn cnm sağlıkla kavuş kuzuna:kiss:

tunacım ense kalınlığı 1.3 çıkmıştı doktor ikili test yapmadı zaten ikili testte bi değer varmış 50 den aşağıysa kız yukarıysa erkek oluyomuş arkadaşınmın doktoru söyledi.
canım hayırlı evlat olsun tabi öncelikle. ama hangi değer ki o? CRL ise benmki 45,1 çıkmış doktorun dediği doğru olabilir. seninki de çok çıkmamış galiba kızın olacak:)

evet tuna çalışmalara devam tabiki :)okuldan gelince uyu bence canım bebek doğunca uyuman daha zor olacak sanırım inşallah uslu bi kızın olur.ama şimdide rahat uyuyamadığına eminim hamileligin son dönemlerine doğru uyumak zorlaşıyormuş.Allah yardımcınız olsun canım.bende uykusuz kalmak istiyorum arıtkk:)defne sen nasılsın canım senin sevdiğin günler geldi bile bak:)inşallah hamileyimmmmmmm diye yazarsın canım en kısa zamanda.AMİNN
hadi bakalım canım inş güzel haberi verirsin bu ay:) haklısın sağol ben de uykum geldiği gibi yatıyorum valla çünkü sonra zor. ay amin canım haklısın bazen sabah tekmeyle uyanıyorum:) buna da şükür. öptüm..

ayyyy kızlar ıkı gundur yoktum neden ınternetım yoktu delı oldum daha sızden ayrı kaldım bu arada ıkılı testı sonucunu aldım ve temız cıktı cok sukur bı rısk tasımıyor dıye yazıyor kızlar sıukurler olsun sonuc olarak pappa düzeltılmıs mom 0.91 fre bhcg duzeltılmıs mom 0.31 olarak gorunuyor ve degerde 1:10000 olarak cıkmıs benım ıcın arstırma yapan ve ılgılenen arkadaslarım ıcın cok tsk ederım sızlerı cok sveıyorum....bu arada cok kötu grıp oldum bogazlarım fenaa oyyyyy hapsır hapsır bır oldum
canım face de de yazdım gözünüzaydın sevindim valla çok takmıştın bak iyi çıkmış hadi:) ay kıyamam dikkat et kendine de vitamin al dinlen geçmş olsun.

Tunacim benide eklermsin son adet tarihim 28. Haziran.

ama hamile degilim hemsom test yaptim. Bende hormon sorunu var ve o yüzden adetim düzenli degil
tatlım ekliyim ama 28 ekim mi yazıyım? inş hiç gelmez de bebeğin süpriz yapar:)

herkese slmmmmmm:)bnde giremiyrum malum ev taşıma hazırlığı kolay olmuyo:(yaaa inanın daha taşınmadk ama hazırlıkla beni çoook yordu.Eşimle birlkte evin ihtiyaçlarını tamamlıyoruz falan derken benm halimi görsenz valla bitkin durumdaym.Kaç gündür 8'de kalkıyorum dün evi temizlettm bugn bitirdi kadın baya ağır maaşallah..Oyyy daha alıcağmz şeyler var yne çarşıya çıkmalıyz ve benm acaip uykm var uyumak istiyorum.Ymek yiyip yne çıkıcaz.Ya bide bnm ilk haftalardaki gibi sürekli tuvalet ihtiyacm başladı afedersnz bi yudum su içsem direk wc arıyorum.Bide sürekli acııkınca bazen yardmcı değil ayak bağı olarak hissediyorum kendimi.Ama napıyım ben değl oğlan acıkıyo diyorum babamıza hahaha hahaha oğlan da bi tekme atınca babamzn yağları eriyo tabi.Ama çok yorucu gerçekten.Cuma ALLAHtan bi mani çıkmazsa taşımacılar gelicek toplayacaklar götürcekler ama ben ordaki halimi düşünyorum nasıl pert olucam:(anam biz oğluşmla 23'ü deviriyoruz bu perşembe ohhh darısı diğerlerine.Zaman geçsin gelsin kuzularımz,kuzu bekleyenler de çabucak bi kuzu sahibi olsunlar inşallahhhhhhhhh:)benden bu kadar hepinizi çooook seviyor,bana dua etmenizi istiyorum..:kiss: :kiss:
ah canım valla çok zor yaa allah kolaylık versin. iş hiç bitmez ama sonra yeni eve bakması güzel. sen Wc için de ayaklarını sıcak tut dikkat et kendine dinlenerek yap. kıyamam yardım etsinler tabi. oyy oğluşunu da yerim büyümüş maşallah:) aminnn canım AEO kib.

arkadaşlar ben facebooka katılmak istiyorum listenin altındaki linke tıklıyorum bu içeriğe şu anda erişilemiyor diyo günlerdir uğraşıyorum bilen varsa yardımcı olabilirmi lütfen..
canım aslında listenin altından sayfamız açılıyor ama ben yine de bir bakıyım açılmazsa yeni link göndereyim sana özelden. gel bekleriz seviniriz. bu arada regl olmuşsun yeni umutlarla denemelere devam inş zafere ulaşacaksın.

günaydın melekler nasılsınız bakalım bayadır görüşemedik bizimde ikili testimiz iyi çıktı allaha şükür artık 3,5 aylık olcaz göbişimiz çıkmaya başladı
maşallah canım sonucuna sevndim, hadi bakalım büyüyeceksiniz annesi tabi Allah tamamına erdrsn..

selam kızlar;
Ya benim bu mide bulantılarım kusmalarım ne zaman geçicek bilmiyorum.Yemek yapamıyorum evde.Sabahları doğru düzgün birşey yiyemiyorum.Bugün 12.haftayıda bitirdik çok şükür.Artık beslenmeme dikkat etmem lazım ama mide bulantısı ile ne yapıcam bilmiyorum.Böyle 9 haftadan sonra başlayan mide bulantısı yaşayan var mı ya?ne yptınızda geçti çok merak ediyorum.ne olur yardım edin bize :(
ay canım yaa benim çok olmadı bulantım kişiye göre değişiyor işte tuzlu kraker leblebi falan geçirmiyor mu? doktoruna da danış belki ilaç verir.

ay ay canım çok az kalmış yaa:) listeye hamiş diye yazışımı iyi hatırlıyorum zaman ne hızlı akıyor. Allah yardımcın olsun kızını kucağına sağlıkla almayı nasip etsin. sezeryanın özel bir nedeni var mı? yoksa sezeryan olduğu için mi 2 hafta erken?aminnn canım sonra sıra bizlere geliyor inş. dualarımız seninle..hayırlı doğumlar...

Son düzenleme:
Zaman ne çabuk geçiyor. Rabbim bebek isteyen kardeşlerimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin. Hamilelere hayırlı, sağlıklı hamilelikler ve doğumu yaklaşanlara hayırlı, sağlıklı doğumlar nasip etsin.

Şimdi de geldik ekim ayına hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor, bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? Darısı tüm listeye...
Bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3.600 gr ve 53 cm olarak doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................ocak hamişi
40 haftalık hamiş OĞLAN
Allah doğumda yardımcısı olsun inş oğluşunu sağlıkla kucağına alır.

3.salkım......................şubat hamişi 37 haftalık hamiş KIZ
Arkadaşımız 11 Ekim Salı günü saat 8.00'de sezaryana alınacaktır. Kendisine hayırlı doğumlar dileriz. Allah doğumda yardımcısı olsun inş kızını sağlıkla kucağına alır.

4.tuvanna....................şubat hamişi ???

5.aussie-angel............şubat hamişi 36 haftalık hamiş KIZ

6.hazan_11.................şubat hamişi son adet 7 şubat Antalya 35 haftalık hamiş KIZ

7.burju........................mart hamişi
32 haftalık hamiş KIZ

8.çölmeleği................mart hamişi
Mardin/Midyat 19 yaş 31 haftalık hamiş KIZ

9.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 31 haftalık hamiş KIZ

10.sen-lin12121212.....mart hamişi 30 haftalık hamiş OĞLAN

11.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. 29 haftalık hamiş KIZ Çok mutluyum:)))

12.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış. 29 haftalık hamiş OĞLAN

13.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce
öğrt. 27 haftalık hamiş OĞLAN

14.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 26 haftalık hamiş KIZ

15.dilara1..................nisan hamişi Mardin (Almanyadan) ???

16.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 26 haftalık hamiş OĞLAN

17.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 24 haftalık hamiş OĞLAN

18.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 23 haftalık hamiş OĞLAN

19.sinoplu_17............mayıs hamişi
???

20.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 21 haftalık hamiş OĞLAN

21.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 21 haftalık hamiş OĞLAN

22.incetopuk..............................mayıs hamişi
son adet 30 mayıs 19 haftalık hamiş

23.beyonceee............................haziran hamişi
18 haftalık hamiş

24.gülparem..............................haziran hamişi
son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 18 haftalık hamiş OĞLAN

25.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 17 haftalık hamiş

26.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 16 haftalık hamiş OĞLAN27.sumsuk.........................haziran hamişi son adet 17 haziran Konya 28 yaş 16 haftalık hamiş

28.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 16 haftalık hamiş

29.melodi_cn...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 14 haftalık hamiş OĞLAN ???

30.gülandan......................temmuz hamişi
son adet 3 temmuz Uşak Ev hanımı 14 haftalık hamiş OĞLAN ???

31.deryanınmeleği..................temmuz hamişi son adet 6 temmuz 26 yaş 13 haftalık hamiş

32.best_dream....................temmuz hamişi
son adet 14 temmuz 12 haftalık hamiş

33.tektanemmm....................temmuz hamişi
son adet 25 temmuz 11 haftalık hamiş

34.geweze..................temmuz hamişi
son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 10 haftalık hamiş

35.baharrrımmm................a
ğustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 8 haftalık hamiş

36.ecce....................ağustos hamişi
son adet 15 ağustos 8 haftalık hamiş
Yeni hamişimiz tebrikler:))

37.sevde7..................ağustos hamişi son adet 24 ağustos 7 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:))

38.darkangel80..................ağustos hamişi
son adet 31 ağustos
6 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:))

39.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz:)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-hayal
.........................??? 13 eylül Tokat 24 yaş Türkçe öğrt.
-denizzzz....................??? 21 eylül Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
-AyşegüL.....................???
-haziran13...................??? İstanbul 35 yaş Mühendis

yukarıdaki grupta olanlar yeni adet tarihlerini bildirirlerse liste güncellenecektir..

-burçemm...................??? 30 eylül Tekirdağ
-bal arısı......................??? 30 eylül
-biberon......................??? 1 ekim
-ayparçası...................??? 6 ekim

-şimall
........................10 ekim Konya
-tuha............................?
-ocuk.........................12 ekim
-defne defne....................13 ekim 27 yaş Satış danışmanı
-emral.......................15 ekim
-lovely......................15 ekim Samsun (dilber'in kardeşi:))
-bebekyüzlüm...............15 ekim Ankara Ev hanımı
-hale77........................16 ekim
-fatma 2.......................18 ekim
-sedenim.......................22 ekim
-ayse arslan.................23 ekim Kayseri 25 yaş
-CanAy
......................24 ekim
-sılam_nisa...................? Türkçe öğrt.
-dilber yavuz.................? Tekirdağ (lovely'nin ablası:))
-mini garaböcük...................? Gurbetçi Eskişehirli 26 yaş
-massal.......................30 ekim

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-beklenenbebiş..................? 20 yaş
-mumined....................? Konya-Akşehir

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-elif_ecrin..................?
-pirenses..................?
-yesi.........................?25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............?Ankara 28 yaş Memur
-yaseminnnnnnn..................? Kütahya 22 yaş Ev hanımı
-sinemtugra......................?
-orjinal-catlaq..............? İstanbul
-çitos..........................? Yozgat
-ada_16......................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al
kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 76 kişi olduk, herkesi bekleriz...

Son düzenleme:
selam kızlar uzun zamandır gıremıyordum nasısınız hepınızı cok özledım arkadaşlarımızımm doğumları gelmış ben hale hamıle kalmaya calışıyom hayırlı doğumlar kızlar dun yıne dktr gıttım 3 aydır adet goremıyom bıktım bu adet duzensızlıkte dk fartural verdı onla olcak sonra rahım fıllm cekcek ama ben korkuyorum tedavıye yıne başladık ınşallah bu sefer olur kızlar dualarınızı eksık etmeyın

kızlar bşy sorucam biz şükür bugün 28+4 üz, dün ilk defa yumurtalıklarımda kasıklarıma doğru sanki kasılma gibi kısa süreli sancı hissettim bugünle 3 oldu. bu nedir sizce?

selam kızlar uzun zamandır gıremıyordum nasısınız hepınızı cok özledım arkadaşlarımızımm doğumları gelmış ben hale hamıle kalmaya calışıyom hayırlı doğumlar kızlar dun yıne dktr gıttım 3 aydır adet goremıyom bıktım bu adet duzensızlıkte dk fartural verdı onla olcak sonra rahım fıllm cekcek ama ben korkuyorum tedavıye yıne başladık ınşallah bu sefer olur kızlar dualarınızı eksık etmeyın
slm canım iyiyiz şükür gün sayıyoruz işte. aminnn Allah sana da yakın zamanda bebek nasip etsin inş herşeyin bir zamanı var umarım bu kez bebeğin gelmiştir.

Geri