Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

slm kızlar ben 7ekim saat 18 50 de doğum yaptım beni merak etmişsiniz diye yazayım dedim inanın hiç vaktim olmuyo buraya gelmeye boş vakitlerimde sadece yemek yiyormvede wc ye gidiyorum gecemiz gündüzmüz emzirme işkencesiyle geçiyo doğumumda hepinize çok dua ettim allahım kabul etsin hepinizi çok öpüyorum allahıma emenat olun

ayyy ayşemm hayırlı olsunnnnnn senide bebişinide çok öpüyorumm:kiss: analı babalı babalı büyüsün inşş allah uzun ömürler versinnn dualarınıda kabul etsin inşş

darısı diğer hamişlerimizin ve hamiş adaylarımızın başına inşş hayırlısıyla doğum yapsınlar kazasız belasızz

en kısa zamanda aramıza geri dön ayşemmm:kiss:

hayrlısı olsun ayşegülüm rabbim analı babalı büyütsün sağlıkla büyüsün inş öp onu bizim için koklayarak annesi

ayyy ayşemm hayırlı olsunnnnnn senide bebişinide çok öpüyorumm:kiss: analı babalı babalı büyüsün inşş allah uzun ömürler versinnn dualarınıda kabul etsin inşş

darısı diğer hamişlerimizin ve hamiş adaylarımızın başına inşş hayırlısıyla doğum yapsınlar kazasız belasızz

en kısa zamanda aramıza geri dön ayşemmm:kiss:

çok sağ olun güzellerim allah razı olsun amin darısı diğer hamişlere inşallah

slm kızlar ben 7ekim saat 18 50 de doğum yaptım beni merak etmişsiniz diye yazayım dedim inanın hiç vaktim olmuyo buraya gelmeye boş vakitlerimde sadece yemek yiyormvede wc ye gidiyorum gecemiz gündüzmüz emzirme işkencesiyle geçiyo doğumumda hepinize çok dua ettim allahım kabul etsin hepinizi çok öpüyorum allahıma emenat olun

aysegulum hayirli olsun canim nasilsin sen peki pasan nasil canim umarim iyisinizdir.

ayşem hayırlı uğurlu olsun rabbim analı bablı büyütsün bizlerede hayırlı hamilelikle hayırlı doğumlar versin.çok sevindim bebem ama biz dedik dimi hafta sonuna kalman diye ayyy neka sevindim kı.

Geri