Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selam kızlar nasısınız doğum yapan meleklerımız hayırlı uğrl olsun yenı hamışımizi tebrık edıyorum

kızlar morelım dun nasıl bozuldu dun dk gıttım rahım fılm cekılmıye kan vermıştım sut hormona baktılar yuksek cıkmış 100 beynınde ya tımur yada kıtle olabılır dıye oyle korkıttı kı nasıl korktum beyn dk gıttım emer cektı herhangı bırşey cıkmadı hormon yukselmiş hap kullancakmışım kızlar sut hormon yuksek cıkan varmı korkulacak seymı rahım flm cektırdım amma zormuş o fılm ccok canım yandı ama tupler acıkmış 3 gun ılışkı yasak dedı ama fılm hamıle kalanlar nasıl oluyor
Benimde prolaktin hormonu yüksekti dostinex kullandım iki aylık tedavide feci düştü haftanın bir günü aynı saatte alıyordum kutuda 8 kapsül vardı sonra bi dahada yükselmedi merak etme o genelde stresten dolayı çıkıyor beyinde bile olsa iyi huylu tümör olduğunu biliyorum ama senin çok yüksek değil stres yapma düşüceğine eminim

selam kızlar nasısınız doğum yapan meleklerımız hayırlı uğrl olsun yenı hamışımizi tebrık edıyorum

kızlar morelım dun nasıl bozuldu dun dk gıttım rahım fılm cekılmıye kan vermıştım sut hormona baktılar yuksek cıkmış 100 beynınde ya tımur yada kıtle olabılır dıye oyle korkıttı kı nasıl korktum beyn dk gıttım emer cektı herhangı bırşey cıkmadı hormon yukselmiş hap kullancakmışım kızlar sut hormon yuksek cıkan varmı korkulacak seymı rahım flm cektırdım amma zormuş o fılm ccok canım yandı ama tupler acıkmış 3 gun ılışkı yasak dedı ama fılm hamıle kalanlar nasıl oluyor
canım geçmiş olsun bak filmden sonra hamiş kalan arkadaşlar olmuş, inş senin de hemen bebeğin gelir Allah gönlüne göre versin.

kızlar bu ARADA ANGEL ARKADASIMIZ DOGUM YAPTI VE KIZI DUNYAYA GELDI KENDISINE VE AILESINE HAYIRLI UGURLU OLSUN DIYORUZ RABBIM ANALI BABALI BUYUTSUN .......
tatlım ben de onu yazıp arkadaşlara bilgi verecektim sen benden hızlı çıktın:) valla çok sevindim nasıl meraklanmıştık, Allah bebeğini güle güle büyütmeyi nasip etsin gözleri aydın...

Zaman ne çabuk geçiyor. Rabbim bebek isteyen kardeşlerimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin. Hamilelere hayırlı, sağlıklı hamilelikler ve doğumu yaklaşanlara hayırlı, sağlıklı doğumlar nasip etsin.

Şimdi de geldik ekim ayına hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor, bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? Darısı tüm listeye...
Bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 Salı günü saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3600 gr ve 53 cm olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................ocak hamişi
OĞLAN
Çok şükür 07.10.2011 Cuma günü saat 18.50'de bebeğimiz normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

3.salkım......................şubat hamişi
KIZ
Çok şükür 11.10.2011 Salı günü bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

4.hazan_11.................şubat hamişi
Antalya KIZ
Çok şükür 19.10.2011 Çarşamba günü saat 09.35'de Beray bebeğimiz 2300 gr ve 46 cm olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

5.aussie-angel............şubat hamişi
KIZ
Çok şükür 25.10.2011 Salı günü bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

6.burju........................mart hamişi
36 haftalık hamiş KIZ

7.çölmeleği................mart hamişi
Mardin/Midyat 19 yaş 35 haftalık hamiş KIZ

8.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 34 haftalık hamiş KIZ

9.sen-lin12121212.....mart hamişi 33 haftalık hamiş OĞLAN

10.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. 32 haftalık hamiş KIZ Çok mutluyum:)))

11.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış. 32 haftalık hamiş OĞLAN

12.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce
öğrt. 30 haftalık hamiş OĞLAN

13.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 29 haftalık hamiş KIZ

14.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 29 haftalık hamiş OĞLAN

15.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 27 haftalık hamiş OĞLAN

16.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 26 haftalık hamiş OĞLAN

17.bembeyaz.............mayıs hamişi
son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 24 haftalık hamiş OĞLAN

18.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 24 haftalık hamiş OĞLAN

19.incetopuk..............................mayıs hamişi
son adet 30 mayıs 22 haftalık hamiş

20.beyonceee............................haziran hamişi
21 haftalık hamiş

21.gülparem..............................haziran hamişi
son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 21 haftalık hamiş OĞLAN

22.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 20 haftalık hamiş

23.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 19 haftalık hamiş OĞLAN

24.sumsuk.........................haziran hamişi
son adet 17 haziran Konya 28 yaş 19 haftalık hamiş KIZ

25.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 19 haftalık hamiş OĞLAN ???

26.melodi_cn
...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 17 haftalık hamiş OĞLAN ???

27.gülandan......................temmuz hamişi
son adet 3 temmuz Uşak Ev hanımı 17 haftalık hamiş OĞLAN

28.deryanınmeleği..................temmuz hamişi son adet 6 temmuz 26 yaş 16 haftalık hamiş

29.best_dream....................temmuz hamişi
son adet 14 temmuz 15 haftalık hamiş
OĞLAN

30.tektanemmm....................temmuz hamişi
son adet 25 temmuz 14 haftalık hamiş

31.geweze..................temmuz hamişi
son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 13 haftalık hamiş

32.baharrrımmm................a
ğustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 11 haftalık hamiş

33.ecce....................ağustos hamişi
son adet 15 ağustos 11 haftalık hamiş

34.sevde7..................ağustos hamişi
son adet 24 ağustos 10 haftalık hamiş

35.darkangel80..................ağustos hamişi
son adet 31 ağustos
9 haftalık hamiş

36.tuha..................eylül hamişi
son adet 9 eylül 39 yaş 7 haftalık hamiş
Yeni hamişimiz tebrikler:))

37.emral
.................eylül hamişi son adet 15 eylül 28 yaş 6 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:))

38.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz:)

gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-AyşegüL.....................???
-haziran13...................??? İstanbul 35 yaş Mühendis
-bal arısı......................??? 30 eylül
-biberon......................??? 1 ekim
-ayparçası...................??? 6 ekim
-ecenaz.......................??? 10 ekim
-ocuk.........................??? 12 ekim

yukarıdaki grupta olanlar yeni adet tarihlerini bildirirlerse liste güncellenecektir..

-sedenim....................??? 19 ekim
-CanAy......................??? 24 ekim
-burçemm...................??? 25 ekim Tekirdağ
-sılam_nisa.................??? 27 ekim Türkçe öğrt.

-massal
.......................30 ekim
-mini garaböcük................1 kasım Gurbetçi Eskişehirli 26 yaş
-dilber yavuz.................5 kasım Tekirdağ (lovely'nin ablası:))
-bebekyüzlüm...............5 kasım Ankara Ev hanımı
-şimall..........................9 kasım Konya
-defne defne.................10 kasım 27 yaş Satış danışmanı
-hale77...................11 kasım
-fatma 2.................17 kasım
-lovely......................19 kasım Samsun (dilber'in kardeşi:))
-beklenenbebiş................21 kasım 20 yaş
-ayse arslan..................24 kasım Kayseri 25 yaş

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-mumined....................? Konya-Akşehir

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-elif_ecrin..................?
-pirenses..................?
-yesi.........................?25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............?Ankara 28 yaş Memur
-yaseminnnnnnn..................? Kütahya 22 yaş Ev hanımı
-sinemtugra......................?
-orjinal-catlaq..............? İstanbul
-çitos..........................? Yozgat
-ada_16......................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

Son düzenleme:
günaydın melekler bayadır giremiyorum acil bel ağrısıyla doktora gittim düşük riskim başlamış iğneyle hap kullanıyorum bebeğimi aşıda taşıyormuşum doktor 15günlük istirat verdi kızlar duanıza ihtiyacım var

28.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 87 haftalık hamiş oğlan

hahaha hahaha hahaha hiç güleceğim yoktu çok yaşa emi SEVDE hahaha hahaha
87 haftalık hamişmişim hahaha hahaha hahaha ayy çatlıcam şimdi
2 senedir hamile hamile dolaşıyorum ayyyy karnıma ağrı girdi hahaha hahaha hahaha
Doğunca direk askere uğurlarız artık hahaha hahah hahaha

Son düzenleme:
pırenses benımde yuksektı dostınex dıye bı ılac verıp 2 hafta ıcerısınde sutum kesıldı ve hemen hamıle kaldım ıns senınde ole olur bıtanem...gecmıs olsun
senin kac cıkmıştı canım saol ıcımı rahatlattın senden de emar ıstedılermı
Benimde prolaktin hormonu yüksekti dostinex kullandım iki aylık tedavide feci düştü haftanın bir günü aynı saatte alıyordum kutuda 8 kapsül vardı sonra bi dahada yükselmedi merak etme o genelde stresten dolayı çıkıyor beyinde bile olsa iyi huylu tümör olduğunu biliyorum ama senin çok yüksek değil stres yapma düşüceğine eminim
senınkı kactı canım sen emar cektırdınmı cok saol canım ıcım ok rahatladı
canım geçmiş olsun bak filmden sonra hamiş kalan arkadaşlar olmuş, inş senin de hemen bebeğin gelir Allah gönlüne göre versin.
sal canım allah razı olsun hepınızden cok kormuştum nasıl rahatlam

tatlım ben de onu yazıp arkadaşlara bilgi verecektim sen benden hızlı çıktın:) valla çok sevindim nasıl meraklanmıştık, Allah bebeğini güle güle büyütmeyi nasip etsin gözleri aydın...

günaydın melekler bayadır giremiyorum acil bel ağrısıyla doktora gittim düşük riskim başlamış iğneyle hap kullanıyorum bebeğimi aşıda taşıyormuşum doktor 15günlük istirat verdi kızlar duanıza ihtiyacım var
canım gecmişi olsun bebeğini allah sana bağışlasın

Geri