Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Merhaba arkadaşlar.

Bebek nasibi ile gelir derler ya doğruymuş. Benim eşim mühendis özel sektörde çalışıyordu. Perşembe günü bir kamu kurumuna işe başlıyor. Bugün netleşti. Çok mutluyum. Sizinle paylaşmak istedim. Cumartesi günleri ben evdeyim eşim çalışıyordu. Şimdi ikimizde evde olacağız. Allahım gönlünüzde olan neyse fazlasıyla versin. Ben çok mutluyum hepiniz de mutlu olun inşallah.
tebrik ederim tatlım seni. darısı bize inşallh kadrolu bi işe yerleşe biliriz inşallh.bebegim bol nasipli gelirde daha güzel yerlerde büyütürüm inşallah

slm kızlar 35+3 olduk ve bugün 2. nstmiz vardı. kızım bugün maşallah çok hareketliydi hemşire zor yakalayıp cihazı taktı:) ay bir de nst kağıdı bitti ama doktor için yeterliydi neyse.. çok şükür herşey yolunda kilomuz 3'e yaklaşmış boyumuz 48.5 cm gibi. ama doğum için gün vermedi daha bakalım sanırım 13 aralık olacak. ayy şurda kaldı 20 gün:)) haa bir de int bağlantısını sordum hastanede kablosuz bağlanılmıyormuş yaa ben sizsiz 2 gün npcam:( bizde durumlar böyle melekler valla sonlar çok yavaş ve zor geçiyor. yine de annelik gibisi yok:) Allahım tüm isteyenlere yaşatsın..

Günaydın meleklerim evet rabbim banada o güzel müjdeyi vermek nasip etti:eller::eller::eller:
hamileyimmmmmmmmmmmmm:hamileyim::hamileyim::hamileyim:
daha 5 haftalık gibi önceki gün kan testi yaptırdım dünde doktora gösterdim tebrik etti beni sagolsun.daha tam kesenin içini göremedi çok ufak oldugu için hafta tekrar gidecegim
rabbim tüm isteyen herkese hayırlısını ve o güzel gönüllerinden geçeni naip etsin inşallah.
Inan dün ilk testi elime aldıgım elim ayagım boşaltı çokk heyecanlıydım. Rabbim bebişimi senesine gönderdi annesine. Inşallah bebegim annesine sımsıkı tutunur.o benim hayat kaynagım bundan sonra.
Eşime doktoruma ve sizlere çok teşekkkür ediyorum sizler olmasaydınız o kötü anlarımda ben ne yapardım bilemiyorum.
şimdide içimi acaba iyi bir anne olabilrimiyim ve bebegim tutunamazsa korkusu sardı. Sizlere şimdi daha çok ihtiyacım var. Benim şimdi nasıl beslenmeliyim bebegimi nasıl korumalıyım sizlerin tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.
Hepinize tekrar teşşekkürler:))
ayy yaseminim açınca ilk senin yazını gördüm ve çok sevndim:) ne zamandır hamiş haberi alamamıştık. gözünüzaydın ne mutlu sana:) Allah tamamına erdrsin canım bak herşeyin bir zamanı var değil mi? kendine dikkat et hemen listeye ekliyorum:) 5 haftalıkmıymış? son adet tarihin neydi? darısı tüm isteyenlere..

Canım ya benim bebek gelmek istemeyince 39. haftanın sonunda sezeryanla aldılar. Akademi hastahanesinde Muammer Bey. Bana çok ısrar etti biraz daha bekleyelim gelir normal olsun dedi. Bende ağladım. O da dayanamadı. Tamam yarın gel alalım bebeğini dediler. İşte böyle canım ya
tatlım benim de ilki sezeryan oldu doktor riske atmak istemiyor bu da mecburen aynı olacak. doktorun sana bu konuda bşy dedi mi? hayırlısı olsun yeter ki bebeklerimize hepimiz sağlıkla kavuşalım..

Son düzenleme:
tatlım benim de ilki sezeryan oldu doktor riske atmak istemiyor bu da mecburen aynı olacak. doktorun sana bu konuda bşy dedi mi? hayırlısı olsun yeter ki bebeklerimize hepimiz sağlıkla kavuşalım..

Tunacım maaşallah bebeğinin kilosu güzel. Hatta bu 20 gün içinde daha yarım kilo alır gibi geliyor bana. İlki sezeryan olduğundan ikincisi de sezeryan olacak. Ne yapalım sağlık olsun.

ayy yaseminim açınca ilk senin yazını gördüm ve çok sevndim:) ne zamandır hamiş haberi alamamıştık. gözünüzaydın ne mutlu sana:) Allah tamamına erdrsin canım bak herşeyin bir zamanı var değil mi? kendine dikkat et hemen listeye ekliyorum:) 5 haftalıkmıymış? son adet tarihin neydi? darısı tüm isteyenlere..

çok sagol gamze ablam rabbim dualarımı duydu.rabbim hepimizede uzun ömürlü hayırlı evlatlara sahip olmak nasip etsin son adet tarihim 19 ekim. doktor tam göremedi 1 hafta sonra tekrar çıkaacagım kan testi falan verdi tahmini 5 haftalık

Zaman ne çabuk geçiyor. Rabbim bebek isteyen kardeşlerimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin. Hamilelere hayırlı, sağlıklı hamilelikler ve doğumu yaklaşanlara hayırlı, sağlıklı doğumlar nasip etsin.

Şimdi de geldik ekim ayına hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor, bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? Darısı tüm listeye...
Bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 Salı günü saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3600 gr ve 53 cm olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................ocak hamişi OĞLAN

Çok şükür 07.10.2011 Cuma günü saat 18.50'de bebeğimiz 3330 gr olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

3.salkım......................şubat hamişi
KIZ
Çok şükür 11.10.2011 Salı günü bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

4.hazan_11.................şubat hamişi
Antalya KIZ
Çok şükür 19.10.2011 Çarşamba günü saat 09.35'de Beray bebeğimiz 2300 gr ve 46 cm olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

5.aussie-angel............şubat hamişi
KIZ
Çok şükür 25.10.2011 Salı günü Güleda bebeğimiz 3500 gr olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

6.burju........................mart hamişi
KIZ
Çok şükür 18.11.2011 Cuma günü bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

7.çölmeleği................mart hamişi Mardin/Midyat 19 yaş 39 haftalık hamiş KIZ

8.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 38 haftalık hamiş KIZ

9.sen-lin12121212.....mart hamişi 37 haftalık hamiş OĞLAN

10.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. 36 haftalık hamiş KIZ Çok mutluyum:)))

11.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış. 36 haftalık hamiş OĞLAN

12.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce
öğrt. 34 haftalık hamiş OĞLAN

13.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 33 haftalık hamiş KIZ

14.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 33 haftalık hamiş OĞLAN

15.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 31 haftalık hamiş OĞLAN

16.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 30 haftalık hamiş OĞLAN

17.bembeyaz.............mayıs hamişi
son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 28 haftalık hamiş OĞLAN

18.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 28 haftalık hamiş OĞLAN

19.incetopuk..............................mayıs hamişi
son adet 30 mayıs 26 haftalık hamiş

20.beyonceee............................haziran hamişi
25 haftalık hamiş

21.alanur2012............................haziran hamişi son adet 5 haziran 25 haftalık hamiş

22.gülparem..............................haziran hamişi son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 25 haftalık hamiş OĞLAN

23.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 24 haftalık hamiş KIZ

24.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 23 haftalık hamiş OĞLAN

25.sumsuk.........................haziran hamişi
son adet 17 haziran Konya 28 yaş 23 haftalık hamiş KIZ

26.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 23 haftalık hamiş OĞLAN ???

27.nihaan.....................temmuz hamişi
son adet 2 temmuz İstanbul 26 yaş Muhasebeci 21 haftalık hamiş

28.melodi_cn
...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 21 haftalık hamiş OĞLAN

29.gülandan......................temmuz hamişi
son adet 3 temmuz Uşak Ev hanımı 21 haftalık hamiş OĞLAN

30.deryanınmeleği..................temmuz hamişi son adet 6 temmuz 26 yaş 20 haftalık hamiş

31.best_dream....................temmuz hamişi
son adet 14 temmuz 19 haftalık hamiş
OĞLAN

32.tektanemmm....................temmuz hamişi
son adet 25 temmuz 18 haftalık hamiş KIZ

33.geweze..................temmuz hamişi son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 17 haftalık hamiş KIZ

34.baharrrımmm................a
ğustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 15 haftalık hamiş KIZ

35.ecce....................ağustos hamişi
son adet 15 ağustos 15 haftalık hamiş

36.sevde7..................ağustos hamişi
son adet 24 ağustos 14 haftalık hamiş OĞLAN

37.darkangel80..................ağustos hamişi
son adet 31 ağustos
13 haftalık hamiş

38.emral
.................eylül hamişi son adet 15 eylül 28 yaş 10 haftalık hamiş

39.
yaseminnnnnnn................ekim hamişi son adet 19 ekim Kütahya 22 yaş Ev hanımı 5 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)

40.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz:)

gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-CanAy......................??? 24 ekim

yukarıdaki grupta olanlar yeni adet tarihlerini bildirirlerse liste güncellenecektir..

-massal.......................??? 30 ekim
-dilber yavuz.................??? 5 kasım Tekirdağ (lovely'nin ablası:))
-defne defne.................??? 10 kasım 27 yaş Satış danışmanı
-lovely......................??? 19 kasım Samsun (dilber'in kardeşi:))
sılam_nisa....................??? 20 kasım Türkçe öğrt.
-beklenenbebiş................??? 21 kasım 20 yaş

-mini garaböcük..............? Gurbetçi Eskişehirli 26 yaş
-bebekyüzlüm...............2 aralık Ankara Ev hanımı
-sedenim...................8 aralık
-şimall..........................? Konya
-hale77...................9 aralık
-haziran13...................? İstanbul 35 yaş Mühendis
-unıca...................14 aralık
-fatma 2..................18 aralık
-burçemm...................? Tekirdağ
-essenn..........................21 aralık

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-mumined....................? Konya-Akşehir
-tuha..................? 39 yaş

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-elif_ecrin..................?
-pirenses..................?
-yesi.........................? 25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............?Ankara 28 yaş Memur
-sinemtugra......................?
-orjinal-catlaq..............? İstanbul
-çitos..........................? Yozgat
-ada_16......................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

Son düzenleme:
Tunacım maaşallah bebeğinin kilosu güzel. Hatta bu 20 gün içinde daha yarım kilo alır gibi geliyor bana. İlki sezeryan olduğundan ikincisi de sezeryan olacak. Ne yapalım sağlık olsun.
sağol canım evet sonlarda iyi kilo alıyorlar gerçekten bakalım kaçla tamamlıcaz:) evet yaa benm de öyle işte bakalım spinal düşünüyorum nplım hayırlısı olsun.

çok sagol gamze ablam rabbim dualarımı duydu.rabbim hepimizede uzun ömürlü hayırlı evlatlara sahip olmak nasip etsin son adet tarihim 19 ekim. doktor tam göremedi 1 hafta sonra tekrar çıkaacagım kan testi falan verdi tahmini 5 haftalık
aminnn canım hepimiz inş. oyy küçük mercimek daha annesi:) ok ekliyorum.

merhaba kızlar nasılsınız inşallah sizler ve melekleriniz çok iyidir yasemincim hayırlı olsun tatlım inşallah bebişin sana sımsıkı tutunur annesini üzmez saglıklı kucagına almak nasip olsun inşallah...kızlar dularınıza ihtiyacım var haftaya histereskopi ve laparoskopi amelıyatım var dualarınızı eksik etmeyin liütfen gamze abla maşallah meleğine az kaldı inşallah saglıklı sıhhatli kucagına alırsın bütün hamiş meleklerimize hayırlı doğumlar nasip olsun inşallah...

merhaba kızlar nasılsınız inşallah sizler ve melekleriniz çok iyidir yasemincim hayırlı olsun tatlım inşallah bebişin sana sımsıkı tutunur annesini üzmez saglıklı kucagına almak nasip olsun inşallah...kızlar dularınıza ihtiyacım var haftaya histereskopi ve laparoskopi amelıyatım var dualarınızı eksik etmeyin liütfen gamze abla maşallah meleğine az kaldı inşallah saglıklı sıhhatli kucagına alırsın bütün hamiş meleklerimize hayırlı doğumlar nasip olsun inşallah...
amiinn canım benim evet çok az kaldı sağol:) Allah senin de yardımcın olsun inş en yakın zamanda senin de meleğin gelir dikkat et kendine çok geçmş olsun.

Geri