Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

şimdi geleyim bende ki erken belirtilere adetten 11 gün önce kasıklarda ağrı özellikle sol tarafta,10 gün kala göğüste büyüme hassasiyet özellikle sağda uç kısmında sızlama, 1 hafta kala aşırı gaz ağızdan sanki kola içmişim gibi,ayaklarda aşırı üşüme,ara ara burun üstünde ve kirpiklerde kaşıntı,aşerme az ama bu arada bende akıntı olmadı gibi.şimdilik aklıma gelen bunlar görüşmek üzere kendinize iyi bakın dualarım sizinle.

Günaydın meleklerim evet rabbim banada o güzel müjdeyi vermek nasip etti:eller::eller::eller:
hamileyimmmmmmmmmmmmm:hamileyim::hamileyim::hamileyim:
daha 5 haftalık gibi önceki gün kan testi yaptırdım dünde doktora gösterdim tebrik etti beni sagolsun.daha tam kesenin içini göremedi çok ufak oldugu için hafta tekrar gidecegim
rabbim tüm isteyen herkese hayırlısını ve o güzel gönüllerinden geçeni naip etsin inşallah.
Inan dün ilk testi elime aldıgım elim ayagım boşaltı çokk heyecanlıydım. Rabbim bebişimi senesine gönderdi annesine. Inşallah bebegim annesine sımsıkı tutunur.o benim hayat kaynagım bundan sonra.
Eşime doktoruma ve sizlere çok teşekkkür ediyorum sizler olmasaydınız o kötü anlarımda ben ne yapardım bilemiyorum.
şimdide içimi acaba iyi bir anne olabilrimiyim ve bebegim tutunamazsa korkusu sardı. Sizlere şimdi daha çok ihtiyacım var. Benim şimdi nasıl beslenmeliyim bebegimi nasıl korumalıyım sizlerin tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.
Hepinize tekrar teşşekkürler:))

Allahımmmmm çooookkk şükürrrrrr tebrik ediyorum yasemincim Allahım sağlıklı hamişlikler nasip etsin canım ayağını sürü canım peşine takılalım Allaha emanet olun :bebeğim: canım çok çok sevindim varya :nazar:

Yasemıncım cok sevındım bıtanem rabbım melegını yollamıs ne kadar sevındım bılemessın bakk olmuyor dıyordun dert edıyordun gelmıs ısteee cnm cok dıkkat et kendıne hıc aklına kotu bısı getırme o sana tutundu annesı :))hayırlı ugurlu olsun cnm
desdecım senınde hayırlı olsun cnm allahım kucagına almayı nasıp etsın....
Lale abla cok gecmıs olsun allahım tez vakıtte saglık sıhat versın ınsallh :)

merhaba kızlar nasılsınız inşallah sizler ve melekleriniz çok iyidir yasemincim hayırlı olsun tatlım inşallah bebişin sana sımsıkı tutunur annesini üzmez saglıklı kucagına almak nasip olsun inşallah...kızlar dularınıza ihtiyacım var haftaya histereskopi ve laparoskopi amelıyatım var dualarınızı eksik etmeyin liütfen gamze abla maşallah meleğine az kaldı inşallah saglıklı sıhhatli kucagına alırsın bütün hamiş meleklerimize hayırlı doğumlar nasip olsun inşallah...

yasemincim hayırlı olsun, allah bizlere de nasip etsin inşallahhh.
Aysecim senın de inşallah iyi geçer operasyonların. Allah hepimizin yardımcısı olsun. çok zor ve yıpratıcı bir süreç , umutlarımız , emeklerimiz boşa çıkmasın dilerim.
hepiniz çok sagol kızlar dualrım sizlerle rabbim hiç bi duayı geri çevirmiyor yalnız zamanını bekliyor
yaseminn tebrik ederim canım hiç korkma annesine sımsıkı tutuncak ve sende her anne gibi çok ama çok iyi bakacaksın ona.darısı bizlere olsun inşallahh canım.gözlerm doldu inan nasıl beklediğini ve isteğini biliyorum en azından bende bu duyguları yaşıyorum.sabırla bekliyorum. özel bişey yaptınmı canım
sagol bitanem özel bişey yapmadım ben. Klomeni ilk kez üst üste kullandım bu ay öncekiler bazı sebeplerden dolayı 1 ay ara iledi.birde bu ay rahim filmi çekildim.inan rahım filminden sonra olacagına kendime tam itiraf edemesemde biliyodum.bu at tam aksine bayrama denk gelmişti sadece iğneden sonra 2 kez ilişkiye girebildik.rabbim sizlerede en kısa zamnda tatdırsın
slm canım senin aşılaman ne zamandı ..

Kızlar yarın eşim safra kesesi ameliyatı olacak, işyerimden çok zor izin alabildim, çok gerginim şu anda felaket başım ağrıyor :s bize dua edin kızlar ..
geçmiş olsun tatlım kendini arada ihmal etme
yasemin tebrik ederim canım çok ama çok sevindim:)darısı bizim başımıza inşallah...
Lalezar eşine çok geçmiş olsun canım,allah yar ve yardımcınız olsun,sorunsuz geçecek inşallah sakın üzülmeki bebeğinde üzülmesin iyi haberlerini bekliyorum canımm dualarım sizinle.tunaa sensiz iki gün zor olacak ama siz iyi olun yeterki hem döndüğünde 4 kişilik bir aile olacaksınız ne güzel:)bende çoğalmak istiyorum yaaa:):)
sagol canım.biliyorum yazacaklarım senin teselliedemez ama inan rabbim en dogru zamanı biliyor sensine geldi yavrum sabır ve zaman en büyüük ilaç tatlım
slm melekler size bir haberim var.ben ha mi le yim .darısı isteyen tüm meleklerin başına
tebrik ederim tatlım rabbim elimeze aldıgımız günşeride gösterir inşallh
allahımmmmm çooookkk şükürrrrrr tebrik ediyorum yasemincim allahım sağlıklı hamişlikler nasip etsin canım ayağını sürü canım peşine takılalım allaha emanet olun :bebeğim: Canım çok çok sevindim varya :nazar:
sagol bitanem o güzel yüreklerinizin tüm samimiliğine inanıyorum.rabbim en kısa zamanda sana yaşatsın bu duyguları.sen için ferah tut ayagımı sürüyorum.
yasemıncım cok sevındım bıtanem rabbım melegını yollamıs ne kadar sevındım bılemessın bakk olmuyor dıyordun dert edıyordun gelmıs ısteee cnm cok dıkkat et kendıne hıc aklına kotu bısı getırme o sana tutundu annesı :))hayırlı ugurlu olsun cnm
desdecım senınde hayırlı olsun cnm allahım kucagına almayı nasıp etsın....
Lale abla cok gecmıs olsun allahım tez vakıtte saglık sıhat versın ınsallh :)
sagol canım.allahın izniyle bebegime layık bi anne olmaya çalışacagım.

sağol yasemincimm sağlıcakla kucağına al inşallah tatlım.uzun hayırlı sağlıklı ömür versin rabbim bebişine canım.rahim filminden sonra genelde tutuyormuş rabbim çok büyük senin zamanın gelmiş beklerken:)bizim için zaman ne göstercek bakalım. inşallahh çok bekletmeden gelir bebeklerimiz

merhaba melekler iyi dileklerinize tekrar çok teşekkür ederim.bu arada hamiş olmak isteyen meleklere de önemli bir tavsiye benden hani ovulasyon günlerinize özen gösteriyorsunuz ya iyi güzel de ben bu ay naptım onu söyleyeyim.son adet tariihim 24 ekimdi ben adet bittikten sonra ovulasyon gününe kadar gün aşırı ve ovulasyonu takip eden 4 günde dahil düzenli bir şşekilde eşimle beraber oldum.öğrendiğime göre döllenme erken gerçekleşmiş.demem o ki ovulasyon günleri öncesinde de çalışma yapmanız gerekiyo.rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah dualarım her daim sizinle olacak kendinize iyi bakın stres yapmayın hepinizi öpüyorum sağlıcakla kalın.:eller:

Geri