Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar nasılsınız

Moderatör tarafında düzenlendi:
Zaman ne çabuk geçiyor. Rabbim bebek isteyen kardeşlerimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin. Hamilelere hayırlı, sağlıklı hamilelikler ve doğumu yaklaşanlara hayırlı, sağlıklı doğumlar nasip etsin.

Şimdi de geldik ekim ayına hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor, bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? Darısı tüm listeye...
Bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 Salı günü saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3600 gr ve 53 cm olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................ocak hamişi OĞLAN

Çok şükür 07.10.2011 Cuma günü saat 18.50'de bebeğimiz 3330 gr olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

3.salkım......................şubat hamişi
KIZ
Çok şükür 11.10.2011 Salı günü bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

4.hazan_11.................şubat hamişi
Antalya KIZ
Çok şükür 19.10.2011 Çarşamba günü saat 09.35'de Beray bebeğimiz 2300 gr ve 46 cm olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

5.aussie-angel............şubat hamişi
KIZ
Çok şükür 25.10.2011 Salı günü Güleda bebeğimiz 3500 gr olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

6.burju........................mart hamişi
KIZ
Çok şükür 18.11.2011 Cuma günü Minel Nur bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

7.çölmeleği................mart hamişi Mardin/Midyat 19 yaş KIZ
Çok şükür 21.11.2011 Pazartesi günü bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

8.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 39 haftalık hamiş KIZ
Arkadaşımız 30 Kasım 2011 Çarşamba günü doğuma girecek Allah hayırlı doğumlar nasip etsin.

9.sen-lin12121212.....mart hamişi 38 haftalık hamiş OĞLAN
Arkadaşımız 9 Aralık 2011 Cuma günü doğuma girecek Allah hayırlı doğumlar nasip etsin.

10.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. 37 haftalık hamiş KIZ Çok mutluyum:)))

11.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış. 37 haftalık hamiş OĞLAN

12.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce
öğrt. 35 haftalık hamiş OĞLAN

13.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 34 haftalık hamiş KIZ

14.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 34 haftalık hamiş OĞLAN

15.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 32 haftalık hamiş OĞLAN

16.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 31 haftalık hamiş OĞLAN

17.bembeyaz.............mayıs hamişi
son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 29 haftalık hamiş OĞLAN

18.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 29 haftalık hamiş OĞLAN

19.incetopuk..............................mayıs hamişi
son adet 30 mayıs 27 haftalık hamiş

20.beyonceee............................haziran hamişi
26 haftalık hamiş

21.alanur2012............................haziran hamişi son adet 5 haziran 26 haftalık hamiş

22.gülparem..............................haziran hamişi son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 26 haftalık hamiş OĞLAN

23.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 25 haftalık hamiş KIZ

24.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 24 haftalık hamiş OĞLAN

25.sumsuk.........................haziran hamişi
son adet 17 haziran Konya 28 yaş 24 haftalık hamiş KIZ

26.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 24 haftalık hamiş OĞLAN ???

27.nihaan.....................temmuz hamişi
son adet 2 temmuz İstanbul 26 yaş Muhasebeci 22 haftalık hamiş KIZ

28.melodi_cn
...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 22 haftalık hamiş OĞLAN

29.gülandan......................temmuz hamişi
son adet 3 temmuz Uşak Ev hanımı 22 haftalık hamiş OĞLAN

30.deryanınmeleği..................temmuz hamişi son adet 6 temmuz 26 yaş 21 haftalık hamiş

31.best_dream....................temmuz hamişi
son adet 14 temmuz 20 haftalık hamiş
OĞLAN

32.tektanemmm....................temmuz hamişi
son adet 25 temmuz 19 haftalık hamiş KIZ

33.geweze..................temmuz hamişi son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 18 haftalık hamiş KIZ

34.baharrrımmm................a
ğustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 16 haftalık hamiş KIZ

35.ecce....................ağustos hamişi
son adet 15 ağustos 16 haftalık hamiş KIZ

36.sevde7..................ağustos hamişi
son adet 24 ağustos 15 haftalık hamiş OĞLAN

37.darkangel80..................ağustos hamişi
son adet 31 ağustos
14 haftalık hamiş

38.emral
.................eylül hamişi son adet 15 eylül 28 yaş 11 haftalık hamiş

39.
yaseminnnnnnn................ekim hamişi son adet 19 ekim Kütahya 22 yaş Ev hanımı 6 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)

40.beklenenbebiş................ekim hamişi son adet 21 ekim 20 yaş 6 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)

41.desde................ekim hamişi son adet 24 ekim 6 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)

42.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz:)

gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-massal.......................??? 30 ekim
-defne defne.................??? 10 kasım 27 yaş Satış danışmanı
-lovely......................??? 19 kasım Samsun (dilber'in kardeşi:))
-iclal..........................??? 19 kasım
-sılam_nisa....................??? 20 kasım Türkçe öğrt.
-mini garaböcük.............??? Gurbetçi Eskişehirli 26 yaş

-kardelen000.....................30 kasım
-bebekyüzlüm...............2 aralık Ankara Ev hanımı
-sedenim...................8 aralık
-funda34.....................
8 aralık
-şimall..........................? Konya
-hale77...................9 aralık
-dilber yavuz................9 aralık Tekirdağ (lovely'nin ablası:))
-haziran13...................? İstanbul 35 yaş Mühendis
-unıca...................14 aralık
-burçemm...................15 aralık Tekirdağ
-fatma 2..................18 aralık
-essenn..........................21 aralık

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-mumined....................? Konya-Akşehir
-tuha..................? 39 yaş

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-elif_ecrin..................?
-pirenses..................?
-yesi.........................? 25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............?Ankara 28 yaş Memur
-sinemtugra......................?
-orjinal-catlaq..............? İstanbul
-çitos..........................? Yozgat
-ada_16......................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

Son düzenleme:
kızlar ben mecburiyetten girdim sezeryana kontrole gitmiştim suyum çok azalmışş zaten bana 6.aydan itibaren suyun az diyorlardı tamamen bitmişti son gittiğimde dkrm normal doğum yapmak istersen bebek su olmadığı için haznede sıkışır dedi bu riski göze alırsan yaparız dedi ama kendini riske atma dedi hemen acil sezeryana aldılar beni epidural oldm alttsn uyuşturdular ama acı dışında herşeyi hissediyrdm sonunda tansiyonum çok düşmüş daha fazla dayanamadım ve kolumdanda narkoz verdiler biraz zor oldu anlycğnz ..3kilo 50 cm lik bi kızım oldu:D çok mutluyum rabbime çok şükür onu kucağıma alabildim ama aşırı ağlıyo 1 hafta oldu doğum yapalı toplasan 4 5 saat anca uyudum bide göğüs uçlarım çok feci oldu ne yapabilirim bi ilgisi olan varmı ki acaba?

Tunaaaaaaaaaaa benim beklenmeyen regl tarihim 16 Aralık, aşılamam var inşallah nasip olur bu ay bende sizlerin arasına katılırım :)
Cnm bnm yaaaa RABBİM sana tez zamanda nur topu gibi evlatlar versn.Kıs ağzımdan evlatlar çıktı ikizin mi olucak ne:):)nasıl ki evladmn sağlıkla sıhatle doğmasını istiyosam,ALLAH şahidim seni de bekleyenlerinde evlat sahibi olmalarını bi o kadar istiyorum yani canı yürekten..Hayırlı haberlerle gel cnm inşallah

Cnm bnm yaaaa RABBİM sana tez zamanda nur topu gibi evlatlar versn.Kıs ağzımdan evlatlar çıktı ikizin mi olucak ne:):)nasıl ki evladmn sağlıkla sıhatle doğmasını istiyosam,ALLAH şahidim seni de bekleyenlerinde evlat sahibi olmalarını bi o kadar istiyorum yani canı yürekten..Hayırlı haberlerle gel cnm inşallah
hamilelerin duası kabun olur sheker_shey bu kadar yürekten dua ettiğin için Allah razı olsun canım benim çokk teşekkürler isteyen herkes tez vakitte hamile olsun bebeklerini sağlıkla kucaklarına alsınlar inşallah tabaka bende innşallahh:)
sizlerede Rabbim sağlıklı kolay doğumlar nasip etsin inşallah canımm

hımm neden olmasın ikiz annesi olurum ayyy valla isterim Rabbim versinde 1-2 kabulümdür yeterki olsun canım Allah razı olsun senden ve arkadaşlardan hep dualar ediyorsunuz bana inşallah Rabbim beni de benim gibi bekleyenlerinde yüzünü güldürür sizinde sağlıklı doğum haberlerinizi vermeyi nasip etsin :kiss:

canlarım yazamasamda takip ed,yorum sizi doğumu yaklaşannlara rabbim yardım etsin bebek bekleyenlerede tez vakitte bebek diliyorum biz iyiyiz çok şükür gaz problemimiz halen devam ediyo bebişim çok ağlıyo hepinizi çok öpüyorum allaha emanet olun sılam dualarım seninle canısı
oyy ayşem kolay gelsin canım annelik zor 40 gün sürer bebeğin huysuzluğu diyorlar bak uyutmak için verber eğitimi diye bişi var internette deneyenler çok memnun dene istersen canım bebişi öptüm Allaha emanet olun canım :kiss:

Geri