Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Hepinize iyi akşamlar arkadaşlar. Ben akşamları ve hafta sonları giremediğimden gündüz saatlarinde sizlerin yazdıklarınızı okumakla yetiniyorum. Artık " Yeni Yılda Bebek Sahibi Olmak İsteyenler." olarak nufusumuz yeni doğan bebişlerimiz ile birlikte arttı ve inşallah artmaya da devam edecek. Allaha Emanet Olun......Hepinizi iyi akşamlar

sanada iyi akşamlar bembeyaz rabbim hayırlı doğum nasip etsin inşallah...bur-ay hoşgeldin aramıza bende bebek istiyorum inşallah yeni yılda hayırlısıyla hepimiz hamile oluruz canım,aminnn...beklenen adet tarihini yazarsan senide listeye eklerler canım...

teşekkür ederim canım Allahım sağlıkla kucağına almayı nasib ettsin inşallah şimdi ben incir kürü uyguluyorumve meryem suresini okuyorum 41 gün okunacakmış inşallah allah bu surenin hürmetine bana da hayırlı bir evlat nasib eder

bebekyüzlm cnm merak etme çok normal şeyler kasık ağrıları.Yerleşmeden kaynaklanıyor tatlm doktora gittiğinde magnezyum vermedi mi sana ? bnm öle bi olurdu ki sanki adet olucam az snra gibi.için rahat olsn sıkıntı etme vucudun bebek için çalışıyr onu yerleştirmek için upğraşıyor annesiiii:)
canım dr bana bu sefer hiç ilaç vermedi kontrole gitiğimde vercekmiş..

kızlarrrr çok moralim bozuldu :18:13 gün ggeciken reglim gelmedi hala ben bu akşam yine test yaptım ve sonuç negatif :18: Kısmet olmadı işte :18: umudumda yoktu zaten ben her ay bu duygularımı yaşayacam yaaa... çarşamba doktora gidicem umarım doktor bari güzel şeyler söler yoksa yıkılır kalırım ben :18:

Geri