Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

cnm yazdırdn mı rennie kullanıyo musun dediğim gibi?umarım faydası olmştur reflü çok zor gerçekten.Cinsiyet konusnda ilk içimden geçen erkek oldu bakalam RABBİMDEN hayırlısı olsn cnm
günaydın canım tahminleri doğru oğluşum olacak dün ultrasonda küçücük şeyin keyfini bir görecen ellerini hareket ettiriyor ağzını açıp kapatıyor bayıldım hayırlısıyla dünyaya bir gelsede o boğumlu yerlerinden bir ısırsam doktor renniyi yazmadı çok sıkışırsan talcid sormamı söyledi birkaç gündür zaten talcid kullanıyorum bazen iyi geliyor bazen hiç işe yaramıyor benim midemin cinsliğinden heralde .

güzel dilekleriniz için hepinize tşkler kızlar:)) kızımı hepiniz için öpüp koklayacağım teyzeleri. darısı tüm isteyenlere...

asim hiç üzülme inş beklemediğin bir anda meleğine kavuşursun çarşyı iple çekiyoruz..

lavinyam senin de bebeğin yakında gelir umarım.

yeni gelen arkadaşlar ciel bur-ay ve abadii aramıza hgdiniz inş burası size uğur getirir ve yekında bebek müjdelerinizi alırız. beklenen adet tarihlerinizi söyleyin listemize ekleyelim.

Allah analı babalı büyütsün canım darısı benim ve benim gibi bekleyenlerin başına benimde oğlum olacakmış listeye eklersen sevinirim

Geri