Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

klomen nasıl kullanılıyor mutlaka doktor kontrolünde mi olmalı biraz bilgi verirmisiniz bana??
umarım olur bir an önce Asi'nin de benim de... tüm bebek isteyenlerin tabi....Rabbim kimseyi bu duygudan mahrum bırakmasın...
nazcım öncelikle hakkında hayırlısı olsun rabbim bebeğini en kısa zamanda hayırlısıyla gönderir inşallah klomene gelince evet canım mutlaka doktor kontrolünde kullanmalısın çünkü doktor sürekli çağırıyo ve yumurtalarını kontrol ediyo ve daha birsürü şey ve inşallah sonucu hemen alıyosun o yüzden pko yu hiç takma kafana benim aylarca adet olmadığım zamanlar oluyodu yumurtalarım tembeldi olmazsa benim olmazdı ama şükürler olsun rabbime bebeğimi 2 ay sonra gönderdi bana başka hiçbir tedavi olmadım sadece klomen yardımcı olabildiysem çok sevinirim

canım hemşom çoook tşk ederim. çok şükür kavuştum kızıma darısı diğer arkadaşlara inş. aminnnn canım hepimizin çocukları uzun ömürlü olsun. çok şükür şimdilik gece uykularımız iyi inş böyle devam eder. ben de seni ve kızını öptüm..

ay canlarım kıyamam size yaa inş yakın zamanda sizlerden de bebek haberleri alırız Allah büyük. başka uğraşılar bulun kendinize stres yapmayın umarım süpriz yaparlar ve güzel bir yeniyıl hediyesi olurlar size..

sağol tuna ablam dularınız yeter bize inşallah o haberlerle bizde geleceğiz birgün buraya

geveze; çok haklısın umut ve inanç yok olmadıkça hepimiz birer birer bebeklerimizi kucağımıza alıcaz ben inanıyorum. hak verirsin tabi sende yaşamışsın bu ay olucak diye umutla bekleyip sonra regl görmek insanı yıkıyo, hele bi de benim gibi polikistik overli olup çok geç gelince regl o gelmediğinde kesin tuttu bu ay hamileyim diye umutlanıp kanda 0.0 görmek.... sonra söktürücüye başlamak... sora yine aynı şeyler... Allah hepimize bir an önce nasip etsin yavrularımızı....
aminn nazcımm amim.o kadar çok kan testi ve idrar testi yaptım ki.tek çizgi ve 0.0 insanı altüst ediyo ama olsun güçlü olalım ki bebeklerimiz gelsin:)

selam melekler;

Oncelikle yeni uyelerimiz var onlara hosgeldin diyorum ve yeni hamis olan arkadaslarimiza da hayirli olsun diyorum. bebekyuzlum ve haziran13 cok sevindim sizlerin hamis olamniza...Rabbim kucaginiza almayi da nasip etsin ins. Acilarini gostermesin. burda icinde kor gibi evlat hasretiyle yanip tutusan arkadaslarima da en kisa zamanda nasip etsin ins...

Nasilsiniz melekler nasil gidiyor? bayadir mekana girmiyordum ozledim buralari da. shekerim dogumuna memeleketin kadar gun kalmis. hadi hayirlisi. mavikedi, geliyo bebis ve elif ecrin ocak 2 ve 3 sizler icin buyuk gun olarak yazilmis. ne kadar guzel yavrularinizi kucaginiza sag salim alin ins. benim icin koklayin o cennet kokan yavrularinizi kucaginiza alinca :)) simdi sizlere zaman gecmiyordur. ne hasretle bekliyorsunuzdur. son gunlerde hele hic gecmiyor gunler...

bize gelince oglusumla 4 ayi bitirdik cok sukur. gunler su gibi akip geciyor. cok tatli pasam. evimizin nese kaynagi cok neseli bi bebek... ocak 12 de turkiyeye geliyoruz bizde. oglusum buyuklerinin elini opmeye geliyor :D biz de ona gun sayiyoruz bi yandan hazirliklar alisverisler felan. yalniz esim burda kaliyor ve yol gozumde cok buyuyor yalniz basima o kadar yolu nasil gelcem bilmiyorum allah yardimcim olsun ins. cooook ozledim herkesi... bu hasretlik icin sabredecem artik napalim :))

selam melekler;

Oncelikle yeni uyelerimiz var onlara hosgeldin diyorum ve yeni hamis olan arkadaslarimiza da hayirli olsun diyorum. bebekyuzlum ve haziran13 cok sevindim sizlerin hamis olamniza...Rabbim kucaginiza almayi da nasip etsin ins. Acilarini gostermesin. burda icinde kor gibi evlat hasretiyle yanip tutusan arkadaslarima da en kisa zamanda nasip etsin ins...

Nasilsiniz melekler nasil gidiyor? bayadir mekana girmiyordum ozledim buralari da. shekerim dogumuna memeleketin kadar gun kalmis. hadi hayirlisi. mavikedi, geliyo bebis ve elif ecrin ocak 2 ve 3 sizler icin buyuk gun olarak yazilmis. ne kadar guzel yavrularinizi kucaginiza sag salim alin ins. benim icin koklayin o cennet kokan yavrularinizi kucaginiza alinca :)) simdi sizlere zaman gecmiyordur. ne hasretle bekliyorsunuzdur. son gunlerde hele hic gecmiyor gunler...

bize gelince oglusumla 4 ayi bitirdik cok sukur. gunler su gibi akip geciyor. cok tatli pasam. evimizin nese kaynagi cok neseli bi bebek... ocak 12 de turkiyeye geliyoruz bizde. oglusum buyuklerinin elini opmeye geliyor :D biz de ona gun sayiyoruz bi yandan hazirliklar alisverisler felan. yalniz esim burda kaliyor ve yol gozumde cok buyuyor yalniz basima o kadar yolu nasil gelcem bilmiyorum allah yardimcim olsun ins. cooook ozledim herkesi... bu hasretlik icin sabredecem artik napalim :))
Oyyy kimler gelmiş kimleeeer:)cnm ya valla sende ayşemde girmiyosunuz inan dün aklımdaydınız napıyolar ne ediyolar bebişleriyle diye:)bebişi uyut gir mekana ayşem gelsin ona da söyliycem.Evet bitanem az kaldı artık bizimde ama son haftalalr geçmiyor bea:)bebişin koccaman abi olmuş annesiiiii oyyy yerim onu ben nası gülücük saçıyodur mahmut suraka bebeğimmmmm:)ALLAHIM esirgesin size bağışlasın inşallah.TÜRKİYE'YE gelmene de ayrıca sevindim gel de özlediğin etliekmekten ye güzel güzel.Sen buraya gelmek için gün sayıyosun bende oğlusuma kavuşmak için.Sen buraya geldiğinde inşallah benmde 2 haftam kalmış olucak doğumuma:)cnm bnm çoooooooooooook kocaman öpüyorum seni de kuzumu da.AEO ikinizde :kiss:

HERKEZE SLM KIZLAR ÇOK GÜZEL ŞEYLER YAZIYOSUNUZ SİZLERİ OKURKEN ÇOK MUTLU OLUYORUM KENDİMİ HAYAL EDİYORUM ANNE OLAKMIYIM DİYE KIZLAR BEN ÇOK YORULDUM YILLARDIR TEDAVİ TEDAVİ ELDE HİÇ.....:grev: 2SENE İLAÇ 1BUÇUK SENE AŞILAMA 2SENE TÜP BEBEK BANA KALAN GEEN AYDAN 3HAFTALIK DÜŞÜK OKADAR YIPRANDIMKİ ANATAMAM GİTMEDEİGİM DOKTOR KALMADI AMA SORUNDAYOK KIZLAR SIFIRLANDIM MADİ DURUMUM BİTTİ EDE AVUÇTA KALMADI DOKTORA GİDEMİYORUM İŞDE BULAMIYORUM BİTTİM YANİ Bİİ Bİİ BİR MUCİZEOLSA YAVUM BANA GELSEE ÖYLEE DİLİYORUMKİ ANATAMAM HAMİLELERİN DUVASI KABUL OLURMUŞ BANA DUVA EDİN NEOLUR ÇITPINDIM DİDİNDİM OLMADI ARTIK BIRAKTIM ZATEN EVDE NE YAPA BİLİRİM DUVA ETMEKTEN BAŞKAAA :cry:

Cnm bnm yaşadğn sorunlar hakkında hiç bi bilgim yok şöyle yap böyle yap diyemiyeceğim ama dua konusunda emin ol sürekli ediyorum bebek isteyenlere.Yaşadğın şeyler kolay değil elbette zor ama RABBİM herşeyin zamanını bizden daha iyi biliyor ve senn bebeğinde zamanı gelince çıkıp gelicektir belkide sürpriz yapıcak anne babasına :)stres bu sürecin düşmnı cnm zor stres yapmamak ama senden uzak olsun mümkün olduğunca inşallah..Mevlam yar yardımcınız olsun senn ve bütün bekleyenlerin inşallah.ALLAHIM vereceği zamana dek sizlerden gücü sabrı dayanabilmeyi eksik etmesin..ALLAHIM büyük cnm inşallah sennde diğer meleklerimzde kavuşucak bebeklerine merak etme.

selam melekler;

canım benimm mrb arada facede görüyorum seni ama burda da özledik. biz iyiyiz kızımla 12 günlük olduk çok şükür zor bir bebek değil abisi de çok seviyor:) maşallah siz de büyümüşüsüz ne tatlıdır şimdi tam sevmelik zamanları. ne güzel buralara geliyormuşsunuz gözün aydın. Allah kolaylık verir canım iyi bakın kendinize öptümm.. AEO.

Geri