Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

meraba kızlar bu gün dunya başıma yıkıldı sanki bu ay çok umutlanmıştım bütün belirtiler vardı demekki psikolojikmiş biraz erken geldi kırmızılar daha bir kaç gün vardı umutlar yeni yıla kaldı yani hakkımızda hayırlısı.

canım benim artık çok az kaldı malum vücutlar iyice büyüdü çok yorma kendini AEO öptüm..
Evet gamze abla artık taşımıyo beni vucudum:(bi de ben halim olduğu zaman hiç yerimde durmuyorum sonra da mahvediyo ayak ağrıları falan.Neyse ki az kaldı ALLAHIN iznyle ama sancılarım bu aralar daha bi sık sanki oğlan maaşallah :nazar:subhanallah çok hareketli sanırım sancılar onun hareketnden de kaynaklanıyo korkutuyo beni.Ne diyim RABBİM inşallah hayırlı bi şekilde zamannda nasip eder doğmasını.Ya da en erken 36 yı bi görsün istiyorum sağlıkla sıhatle gelsin benm meleğim ve bütn annelerin melekleri

meraba kızlar bu gün dunya başıma yıkıldı sanki bu ay çok umutlanmıştım bütün belirtiler vardı demekki psikolojikmiş biraz erken geldi kırmızılar daha bir kaç gün vardı umutlar yeni yıla kaldı yani hakkımızda hayırlısı.

canım inşallah yeni yıl hepimize yeni yenilikler getirir umuyorum bütün dilediklerimiz olur.Özellikle bizim gibilerin istekleri bebek yönünde ilk olarak

seni çok iyi anlıyorum canım,demekki 2012 de bebeğini kucağına alacaksın inşallahh:)...
sevgi iyice dinlen canım dikkat et kendine allaha emanet ol canımm...

merhaba kızlar aranıza yeni katıldım uzun zamandır takipçinizdimibenim bazı sorularım olucak 8 ay önce gebeydim ama kesem görünmedi gelişme yoktu kürtajla sonlandırdık malesef.daha sonrasında 3 ay korunduk.korunmayı bırakalı 5 ay oldu aama hala bebek yok,adetlerim düzenli 32 günde bir oluyorum yumurtlama günümü bu ay kesinlikle kaçırmadım,şimdi adetime 7 gün var,belirtiler ne zaman başlar sizce henüz erkenmi bende suan bi belirti yokda.

Oyyy kimler gelmiş kimleeeer:)cnm ya valla sende ayşemde girmiyosunuz inan dün aklımdaydınız napıyolar ne ediyolar bebişleriyle diye:)bebişi uyut gir mekana ayşem gelsin ona da söyliycem.Evet bitanem az kaldı artık bizimde ama son haftalalr geçmiyor bea:)bebişin koccaman abi olmuş annesiiiii oyyy yerim onu ben nası gülücük saçıyodur mahmut suraka bebeğimmmmm:)ALLAHIM esirgesin size bağışlasın inşallah.TÜRKİYE'YE gelmene de ayrıca sevindim gel de özlediğin etliekmekten ye güzel güzel.Sen buraya gelmek için gün sayıyosun bende oğlusuma kavuşmak için.Sen buraya geldiğinde inşallah benmde 2 haftam kalmış olucak doğumuma:)cnm bnm çoooooooooooook kocaman öpüyorum seni de kuzumu da.AEO ikinizde :kiss:

ah shekerim hayrlisi bakalim bi geleyim valla o etliekmekten nasik yicem birde inanmazsin ama gevreklerini ozledim onlari da yicem :D sen bu arada konyada mi dogum yapcaksin yoksa memleketine mi gideceksin ?

canım benimm mrb arada facede görüyorum seni ama burda da özledik. biz iyiyiz kızımla 12 günlük olduk çok şükür zor bir bebek değil abisi de çok seviyor:) maşallah siz de büyümüşüsüz ne tatlıdır şimdi tam sevmelik zamanları. ne güzel buralara geliyormuşsunuz gözün aydın. Allah kolaylık verir canım iyi bakın kendinize öptümm.. AEO.

ewet tunacim facede vakit oldukca yaziyorum ama burayi baya bi ihmal etmistim ama ozledim gercekten burayida. bu arada melek senamiz da usluymus sansliyiz diyorum bence. ins hep boyle uslu olurlar. yalniz bnm oglum basladi birazcik nazlanmalara. bu konuda dedemize benziyor. o da bi grip olsa olumcul yatiyormus gibi nazindan gecilmez der kayinvalidem. eee oglumun ismide mahmut kayinpederimin ismi. adini koy da illa da ceker demisler. ama olsun dedigin gibi cok tatli oluyor. simdi surekli yuzumuzede guluyor ya hersey bitiyor o anda.

merhaba kızlar aranıza yeni katıldım uzun zamandır takipçinizdimibenim bazı sorularım olucak 8 ay önce gebeydim ama kesem görünmedi gelişme yoktu kürtajla sonlandırdık malesef.daha sonrasında 3 ay korunduk.korunmayı bırakalı 5 ay oldu aama hala bebek yok,adetlerim düzenli 32 günde bir oluyorum yumurtlama günümü bu ay kesinlikle kaçırmadım,şimdi adetime 7 gün var,belirtiler ne zaman başlar sizce henüz erkenmi bende suan bi belirti yokda.

merwecim oncelikle hosgeldin mekana. bu belirtiler kisiye gore cok degisiklik gosteriyor. kimisinde olmuyor acikcasi bende adet gunumden bi kac gun once mide bulantim felan olmustu bi kac sefer goguslerim sismisti. ama bunlar bnm adet belirtilerimdi ayni zamanda. bnm adet olmadan once de midem bulaniyordu o yuzden hic suphelenmemistim. yani diyecegim umutlandirip seni uzmek istemem ama belki senin belirtilerin erken basliyor olabilir. belki de adet belirtilerindir. o yuzden her ikisine de kendini hazirla. ins hamissindir cnm. Rabbim aratmasin ve bekletmesin ins

Geri