Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

defne defne, tunaa ve asimelek ve tüm dua edenler çok teşekkür ederim öncelikle... Şimdi size başıma gelenleri anlatayım... bahsetmiştim size özel bir hastanede çalışıyorum diye. burada tüp bebek merkezi de var hastaneye ait. tüp bebeğin doktoru benim babamın öğrencisi babam da jinekolog ve bir çok jinekolog manevi amcalarım falan var. şimdi ben babamın çok yakın bir prof arkadaşına muayene oldum hep. ama bizim hastanedeki tüp bebek doktoru babamın öğrencisi olan benim geçen ayki kan testimi görmek istedi. gösterdim e sende polikistik over lehine bi bulgu yok ama bi vajinal ultrasonografi yapıcam dedi bi kaç kan testi yazdı fsh,lh,e2 gibi... bunları da yaptır yarın falan bakalım dedi. bi de ekledi yumurta rezervin az olabilir bundan korkman gerekebilir dedi =((( moralim çok bozuk ya !!! yumurta rezervin az olabilir demek hamile kalma şansın az olabilir demek sonuçta =((

yok ablacım ya bigelişme.ama eminim olacak vede belki zaman çok ilerlediği için artık içimden tamamdır vakti geldi artık diye düşünüyorum:) az kaldı artık gibi geliyo. zaten benim 6 ayda bir böyle hisler düşüyo içime:):) buayda işte tam öyleyim ben galiba hamileyim:) evet ablacım işler çok yoğun birde evdeki pc bozuldu ondan fazla gireniyorum.

Hadi canım inş hayırlısı, hamilesindir de bizi de sevindirirsin buralarda :)

.

lale ablacım negüzel dimi ya böyle bebeğine bişeyler almak ,onun gelişine hazırlanmak, onunla sağlıkla mutlulukla yaşayacağın günlerin hazırlığını yapmak...allah hepimize nasipetsin inşallaaahhhh:)

Evet canım yaaa, o kadar zevkli ki yaşamadan bilinecek birşey değilmiş, önceleri sadece özenti oluyor, görüyorsun imreniyorsun o kadar, ama şimdi onu Allahın izniyle giyecek birinin olduğunu bilmek ve bunu bilerek almak anlatılmaz yaşanır diyorum ve rabbim en kısa zamanda sizede yaşıtacak canım merak etmeyin sadece en uygun zamanı bekliyor :)

ayyyy lale ablam insanın iinden herşeyi almak geliyo dimi =) bende park yatak aldım baby2go nun 70-110 odada biraz büyük durdu ama napalım geniş geniş yatsın kızım =) ben daha kıyafetlerini tamamlamadım ama mağazaya girince kendimi kaybediyorum ..

Evet yaa hepsi de ne kadar güzel ama :) benimki de öyle ben internetten indirimden aldım kutuda geldi henüz açmadım, ama ölçüler aynı...

defne defne, tunaa ve asimelek ve tüm dua edenler çok teşekkür ederim öncelikle... Şimdi size başıma gelenleri anlatayım... bahsetmiştim size özel bir hastanede çalışıyorum diye. burada tüp bebek merkezi de var hastaneye ait. tüp bebeğin doktoru benim babamın öğrencisi babam da jinekolog ve bir çok jinekolog manevi amcalarım falan var. şimdi ben babamın çok yakın bir prof arkadaşına muayene oldum hep. ama bizim hastanedeki tüp bebek doktoru babamın öğrencisi olan benim geçen ayki kan testimi görmek istedi. gösterdim e sende polikistik over lehine bi bulgu yok ama bi vajinal ultrasonografi yapıcam dedi bi kaç kan testi yazdı fsh,lh,e2 gibi... bunları da yaptır yarın falan bakalım dedi. bi de ekledi yumurta rezervin az olabilir bundan korkman gerekebilir dedi =((( moralim çok bozuk ya !!! yumurta rezervin az olabilir demek hamile kalma şansın az olabilir demek sonuçta =((

Nazcım kendini hemen olumsuz şeylere odaklama, belkide öyle birşey yoktur dr ihtimalleri saymış sadece, sen kendini sakin tutmaya çalış, belkide hiç birşeye gerek kalmaksızın kendiliğinden geliverir meleğin :bebem:

Nazcım kendini hemen olumsuz şeylere odaklama, belkide öyle birşey yoktur dr ihtimalleri saymış sadece, sen kendini sakin tutmaya çalış, belkide hiç birşeye gerek kalmaksızın kendiliğinden geliverir meleğin :bebem:

Ah Lalezar; inşallah dediğin gibi olur... Terzi kendi söküğünü dikemez diye tam olarak benim için söylemişler.... Etrafımda prof.undan asistanına bi sürü jinekolog ama ben bi türlü hamile kalamıyorum =(( şimdi de bi arkadaşımla paylaştım durumu, o da diyoki bu şimdi gittiğin senden tetkik isteyen babanların öğrencisi babanlardan daha mı hakim sence daha mı tecrübeli saçmalama bence bişiy yok diyo. çünkü bana babamın yanın bi prof arkadaşı(benim polikistik overimi başından beri takip eden doktor) 65'ten 83 kiloya çıkınca 1buçuk yılda sadece kilo ver tetkiklerin gayet normal ve iyi demişti. bilemedim ya uff =(( bi an önce meleğim gelse de bu korkularım bitse...

tatlım aslında sana kötü birşey söylememiş neticede her türlü ihtimalin düşünülmesi iyi birşey.durumun en güzel tahlil sonuçlarından sonra değerlendirilebilir ancak bunun öncesinde hemen olumsuzluklara dalma lütfen. belkide bugüne kadar takibinde olduğun prof.ların gözünden kaçabilmiş en ufak birşeyi tespiteder vede budurum bebek sahibi olmanı sağlar bellimi olur.hakkımızda hayırlısı olsun canım.sonuçlardan bizide haberdaret ..

Ah Lalezar; inşallah dediğin gibi olur... Terzi kendi söküğünü dikemez diye tam olarak benim için söylemişler.... Etrafımda prof.undan asistanına bi sürü jinekolog ama ben bi türlü hamile kalamıyorum =(( şimdi de bi arkadaşımla paylaştım durumu, o da diyoki bu şimdi gittiğin senden tetkik isteyen babanların öğrencisi babanlardan daha mı hakim sence daha mı tecrübeli saçmalama bence bişiy yok diyo. çünkü bana babamın yanın bi prof arkadaşı(benim polikistik overimi başından beri takip eden doktor) 65'ten 83 kiloya çıkınca 1buçuk yılda sadece kilo ver tetkiklerin gayet normal ve iyi demişti. bilemedim ya uff =(( bi an önce meleğim gelse de bu korkularım bitse...
evet terzi kendi söküğünü dikemez ama boynuzda kulağı geçebilir.butarz teşhislerde bulunmada tecrübe evet çok önemli ama dediğim gibi belkide hiç farkedilmeyen birşeyi farkeder.olumsuz düşünme tatlım bana kalırsa sadece kendince seni takibe almış ve gerekli bazı testleri istemiş hepsi bu.inşallah güzel sonuçlar alıcaksın

tatlım aslında sana kötü birşey söylememiş neticede her türlü ihtimalin düşünülmesi iyi birşey.durumun en güzel tahlil sonuçlarından sonra değerlendirilebilir ancak bunun öncesinde hemen olumsuzluklara dalma lütfen. belkide bugüne kadar takibinde olduğun prof.ların gözünden kaçabilmiş en ufak birşeyi tespiteder vede budurum bebek sahibi olmanı sağlar bellimi olur.hakkımızda hayırlısı olsun canım.sonuçlardan bizide haberdaret ..

evet terzi kendi söküğünü dikemez ama boynuzda kulağı geçebilir.butarz teşhislerde bulunmada tecrübe evet çok önemli ama dediğim gibi belkide hiç farkedilmeyen birşeyi farkeder.olumsuz düşünme tatlım bana kalırsa sadece kendince seni takibe almış ve gerekli bazı testleri istemiş hepsi bu.inşallah güzel sonuçlar alıcaksın

defnecim inşallah dediğin gibi olur... umarım bi an önce tüm bebek isteyenlere rabbim nasip eder sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı. sonuçlardan haberdar etmez olurmuyum en rahat paylaşabildiğim ortam burası. Malum kendi derdiyle aynı olmayınca başka insanlar kulak arkası dinliyo anlattıklarımızı. bizi bizden başka en iyi bir allah anlar... çeken biliyo yani. o yüzden tüm gelişmeleri sizinle paylaşıcam mutlaka...

Hala inanamıyoruz değil mi sumsukcum, ben hala ultrasonda gördüğüm bebeğin benim olduğuna bile inanamıyorum :)
Yatağınız hayırlı olsun canım, içinde sağlıkla mutlulukla uyumak nasip etsin Allahım..
Bende aldım, kraftın park yataklarındar aldım, çünkü evde bir tane tek kişilik yatağımız var, yani bebekken kullanalım sonra o yatağı kullanır, sadece dolap, şifonyer, oyuncak dolabı aldım, birde perdelik gemici desenli kumaş aldım annem dikecek :)
artık bu haftadan itibaren odayı hazırlayıp yerleştirmeye başlışcaz, hafta sonu tabikide, son eksiklerde bu hafta tamamlanacak gibi, yine unuttuklarımız vardır elbet :) Almaya doyamıyorum, sürekli cicili bicili şeyleri gördükçe almak geliyor içimden, daha kendimi tutuyorum :)

lale ablacim buyuttum pasayi. sizin de hazirliklar tamamlaniyor ne guzel. cok heyecanlisindir su anda. cok guzel her birini alip yerlestirmek. Allahh kucagina da almayi da ansip etsin ins. nasil geciyor zorlaniyormusun artik lale abla sonlara yaklastikca insan baya bi agirlasiyor :)

defne seni sık sık burda görmek çok güzel canım özlemişim yaa:)hadi inşallah hislerin doğru çıkar ve hamilesindir canım..naz çok doğru söylüyosun burda aynı sorunları yaşanlar olarak birbirimizi çok daha iyi anlıyoruz..iyi haberlerini bekliyorum canım..lalezar ne güzel seninde az kaldı artık hazırlıklar devam ediyo ahh darısı hepimizin başına inşallah,o zaman geldiğinde sizlerin tecrübelerinden faydalanıcaz inşallah...

defne seni sık sık burda görmek çok güzel canım özlemişim yaa:)hadi inşallah hislerin doğru çıkar ve hamilesindir canım..naz çok doğru söylüyosun burda aynı sorunları yaşanlar olarak birbirimizi çok daha iyi anlıyoruz..iyi haberlerini bekliyorum canım..lalezar ne güzel seninde az kaldı artık hazırlıklar devam ediyo ahh darısı hepimizin başına inşallah,o zaman geldiğinde sizlerin tecrübelerinden faydalanıcaz inşallah...
inşallah canım benim.ben zaten 6 ayda bir böyle hissediyorum periyodik oldu artık:) e buda 3. hissedişim vardır bir hayır:) 2012 de bizim gibi bekleyenlerin yüzü gülecek hissediyorum..

herkeslere merhabalar arkadaşlar inşallah bütün hamilelerimizin sağlıkları sıhatleri yerindedir ve inşallah bebekleriniz çok iyidir rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip eder inşallah bebek özlemi çeken arkadaşlarımıza da tez zamanda melekleri gelir inşallah rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.. tunaa ablacım maşallah çok tatlı bebeğin var Allah bağışlasın hurish türkiyeye geliyosun gözün aydın bende bi ankaralı olarak ankara ya gelmene çok sevindim.. ve Rabbim nasip ederse kızıma kavuşmama sadece 5 günüm kaldı çok sabırsız ve heyecanlıyım benim için dua ederseniz çok mutlu olurum kızımızın herşeyi hazır sadece kızımızın gelmesi kaldı hayırlısıyla kucağıma alırım inşallah. hepinizi çok seviyorum Allah a emanet olun..

Geri