Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

şeker şeyim haberini aldım cnm buraya giremedim hiç malum bebişten vakit bulamıorum cnm inşallah sağlıkla zamanında gelir bbeğin kuzumn canını hiç sıkma allah şifa versin bitanem çok öpüyorum bebeğin ve seni

slm kızlarrrr:) uzuuuuuun zamandır yoktum eşimin mağaza açılılışları falan ortalıkta büyüttüm bebişimi:) sizler hep aklımdaydınız çok özledim buraları:( üstüne üstlük bilgisayar bozuldu yeni yaptırdık. Sonunda evimdeyim allahıma çok şükür:) eeee gelişmeler yeni bebişler varmı?

‎2011 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. BANA BU YIL GELEN EN GÜZEL HEDİYE KIZIM OLDU:) 2012 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizlerle olsun. Yeni yılın sizlere ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!

Zaman ne çabuk geçiyor. Rabbim bebek isteyen kardeşlerimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin. Hamilelere hayırlı, sağlıklı hamilelikler ve doğumu yaklaşanlara hayırlı, sağlıklı doğumlar nasip etsin.

Şimdi de geldik aralık ayına hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor, bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? Darısı tüm listeye...

Bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

DOĞUM YAPAN ARKADAŞLARIMIZ

Aman nazar değmesin

1.hurish................Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 Salı günü saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3600 gr ve 53 cm olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................OĞLAN

Çok şükür 07.10.2011 Cuma günü saat 18.50'de bebeğimiz 3330 gr olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

3.salkım......................
KIZ
Çok şükür 11.10.2011 Salı günü bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

4.hazan_11.................
Antalya KIZ
Çok şükür 19.10.2011 Çarşamba günü saat 09.35'de Beray bebeğimiz 2300 gr ve 46 cm olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

5.aussie-angel..............
KIZ
Çok şükür 25.10.2011 Salı günü Güleda bebeğimiz 3500 gr olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

6.burju........................
KIZ
Çok şükür 18.11.2011 Cuma günü Minel Nur bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

7.çölmeleği................Mardin/Midyat 19 yaş KIZ
Çok şükür 21.11.2011 Pazartesi günü bebeğimiz 3000 gr ve 50 cm olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

8.sarı gelin.................KIZ
Çok şükür 30.11.2011 Çarşamba günü Neslişah bebeğimiz normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

9.sen-lin12121212................OĞLAN
Çok şükür 05.12.2011 Pazartesi günü saat 08.40'da Hatem bebeğimiz 2900 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

10.mavişimbebekistiyor..........İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış.OĞLAN
Çok şükür 12.12.2011 Pazartesi günü saat 10.00'da Toprak Meriç bebeğimiz 3900 gr ve 53 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

11.tunaa.......................
Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. KIZ
Çok şükür 13.12.2011 Salı günü saat 10.40'da Sena bebeğimiz 3250 gr ve 50 cm olarak sezeryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

H A M İ Ş L E R İ M İ Z
Aman nazar değmesin

1.mavikedi...............nisan hamişi son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce
öğrt. 40haftalık hamiş OĞLAN
Arkadaşımız 2 ocak pazartesi günü sezeryana girecek. hayırlı ve sağlıklı doğumlar dileriz.

2.geliyobebiş...........nisan hamişi
son adet 8 nisan 39 haftalık hamiş KIZ
Arkadaşımız 2 ocak pazartesi günü sezeryana girecek. hayırlı ve sağlıklı doğumlar dileriz.

3.elçin&su...............nisan hamişi
son adet 9 nisan 39 haftalık hamiş OĞLAN
Arkadaşımız 3 ocak salı günü sezeryana girecek. hayırlı ve sağlıklı doğumlar dileriz.

4.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 37 haftalık hamiş OĞLAN

5.sheker_shey.........nisan hamişi
son adet 28 nisan Konya 36 haftalık hamiş OĞLAN

6.esinerkan..............mayıs hamişi
son adet 6 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 35 haftalık hamiş OĞLAN

7.bembeyaz.............mayıs hamişi
son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 34 haftalık hamiş OĞLAN

8.incetopuk..............................mayıs hamişi son adet 30 mayıs 32 haftalık hamiş

9.beyonceee............................haziran hamişi
31 haftalık hamiş

10.alanur2012............................haziran hamişi son adet 5 haziran 31 haftalık hamiş

11.gülparem..............................haziran hamişi son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 31 haftalık hamiş OĞLAN

12.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 30 haftalık hamiş KIZ

13.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 29 haftalık hamiş OĞLAN

14.sumsuk.........................haziran hamişi
son adet 17 haziran Konya 28 yaş 29 haftalık hamiş KIZ

15.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 29 haftalık hamiş OĞLAN

16.nihaan.....................temmuz hamişi
son adet 2 temmuz İstanbul 26 yaş Muhasebeci 27 haftalık hamiş KIZ

17.melodi_cn
...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 27 haftalık hamiş OĞLAN

18
.gülandan......................temmuz hamişi son adet 3 temmuz Uşak Ev hanımı 26 haftalık hamiş OĞLAN

19.deryanınmeleği..................temmuz hamişi
son adet 6 temmuz 26 yaş 26 haftalık hamiş

20.best_dream....................temmuz hamişi
son adet 14 temmuz 25 haftalık hamiş
OĞLAN

21.tektanemmm....................temmuz hamişi
son adet 25 temmuz 24 haftalık hamiş KIZ

22.geweze..................temmuz hamişi son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 23 haftalık hamiş KIZ

23.baharrrımmm................a
ğustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 21 haftalık hamiş KIZ

24.ecce....................ağustos hamişi
son adet 15 ağustos 21 haftalık hamiş KIZ

25.kurabiye79....................ağustos hamişi son adet 20 ağustos Konya 20haftalık hamiş OĞLAN

26.sevde7..................ağustos hamişi son adet 24 ağustos 20haftalık hamiş KIZ

27.darkangel80..................ağustos hamişi son adet 31 ağustos 19 haftalık hamiş KIZ

28.emral
.................eylül hamişi son adet 15 eylül 28 yaş 16 haftalık hamiş

29.
yaseminnnnnnn................ekim hamişi son adet 19 ekim Kütahya 22 yaş Ev hanımı 11 haftalık hamiş

30.beklenenbebiş................ekim hamişi son adet 21 ekim 20 yaş 11 haftalık hamiş

31.desde................ekim hamişi son adet 24 ekim 11 haftalık hamiş

32.elif-ecrin................ekim hamişi son adet 31 ekim 10haftalık hamiş

33.bebekyüzlüm...............kasım hamişi
son adet 6 kasım Ankara Ev hanımı 9haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)

34.haziran13...................kasım hamişi İstanbul 35 yaş Mühendis 7 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)

35.aylinibrahim13..................kasım hamişi Yeni hamişimiz tebrikler:)

36.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz:)

gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-sedenim...................??? 8 aralık
-funda34.....................??? 8 aralık
-unıca...................??? 14 aralık
-burçemm...................??? 15 aralık Tekirdağ
-fatma 2..................??? 18 aralık
-bur-ay..................??? 26-29 aralık
-edalıım.................??? 30 aralık
-defne defne...............??? 31 aralık 27 yaş Satış danışmanı
-şimall........................??? Konya
-sılam_nisa.................??? Türkçe öğrt.

-marjinya.................5 ocak
-hale77...................8 ocak
-asimelek...................?
-dilber yavuz..............? Tekirdağ (lovely'nin ablası:))
-uykucu şirine.................?
-abadii..................17 ocak
-essenn.................22 ocak
-ciel....................23 ocak
-naz_ars...............?
-kardelen000................29 ocak
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-mumined....................? Konya-Akşehir
-tuha..................? 39 yaş

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-pirenses..................?
-yesi.........................? 25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............? Ankara 28 yaş Memur
-sinemtugra......................?
-orjinal-catlaq..............? İstanbul
-çitos (beyza21)....................? Yozgat
-ada_16......................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

shekerciğim çok merak ediyorum seni umarım iyisindir belki de 2011 in şu son saatlerinde oğlun kollarında:) güzel haberlerini merakla bekliyoruz canım AEO.

facede senin durumu kızlara sordum ilk başta aussie-angel cvp yazdı. önceden onu yazmıştım burda. sarı gelin sen-lin12121212 ve melodi_cn de Allah yardımcısı olsun diyorlar slmları var sana. bu plesanta yaşlanmasını çölmeleğinin yaşadığını demişler bilgin olsun.

ayrıca admin mawi de senin için çok güzel bir msj yazmış aynen aktarıyorum canım:
gamzecim şekere benden çok slm söyle öncelikle dualarım onunla onun kalbi hakkaten çok güzel bir insan ve onu çok seviyorum her nekadar tanımasamda yüzünü görmesemde bana o pozitif eletriğini veren insanlardan biri Allah yar ve yardımcısı olsun.benim ikizlerimden oğlumun suyu azalmıştı ve eşler iki tane olduğu halde kaynaşıp tek eş haline dönmüştü oğluşum beslenemedi o yüzden biliyorsunuz erken doğum yaptım hemde 33 haftalık ve şeker bu durumdan korkmasın erken teşhis olması iyi olmuş gerek duyulursa bebeği erken alırlar sakın bebeğine bişey olacak v erken alınacak diye korkmasın koruyan mevlam öyle bir koruyorkiii amenna.. stres yapmasın rabbim onu tez zamanda sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla bebeğine kavuşmayı nasip etsin

konuları okumadım ama senin yadığını okudum tuuna .. bende eş yaşlanması olmuştu ve doktorlar haftada 1 nst önermişti ama hareketlerinede çok dikkat etmek gerekyrmş bende eş yaşlanması ve su azlığı vardı suyum bitmek üzereydi normal doğum riskli oluyordu o yüzden sezeryan oldum ama ihmal edilmemesi gerekiyorr bu arada erken doğum riskide oluyr eş yaşlanmasında

Geri