Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

günaydınlar herkese canlarımm:) ben 31 aralıkta tamda gününde regl oldum kısmet gelecek aya kaldı. yeni tarihim 27 ocak.eklerseniz sevinirim:)

geliyobebişime allah kolaylıklar versin inşallah hayırlısıyla alsın kucağına bebeğini.

Herkese günaydın,
Ben bu siteye evlendikten 7-8 ay kadar sonra üye olmuştum yani 4 koca sene, bunun içinde bebek özlemiyle ve çabalarla geçen 2 sene... mutluluklar, üzüntüler, kıvanç duymalar, sizlerin adına mutlu olmalar, yine sizlerin adına üzülmeler, neler yaşanmadı ki... geriye baktığımda, benimle birlikte bebek özlemiyle yanan birçok arkadaşım bebeklerinin doğum günlerini kutlarken, bazı arkadaşlarım, hala sabırla beklemede, bazılarıda benim gibi bebeğinin gelmesini heyecanla bekliyor :) ama şu varki Rabbim ne eylerse güzel eyliyor, gerçekten en iyi zamanı biz değil O daha iyi biliyor...
2012 yılının ilk iş gününde, yine burda sizlerle ve karnımda bebeğim, eşim ve sevdiklerimle olmaktan çok mutluyum, burda paylaşımda bulunduğumuz tüm meleklerin yeni yıllarını kutlarken, 2012 yılının hepinize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini, bebek isteyen arkadaşlarımızın bir an önce bebeklerine kavuşmalarını, bebekleri dünyaya gelen arkadaşlarımızın bebeklerinin nice uzun sağlıklı ömürler geçirmesini, doğum yapacak olan arkadaşlarımızında bebeklerini kolaylıkla ve sağlıkla kucaklarına almalarını yüce rabbimden diliyorum...
2012 hepimize ilk önce sağlık, mutluluk, huzur getirsin inşallah, nice nice güzel senelere....

Herkese günaydın,
Ben bu siteye evlendikten 7-8 ay kadar sonra üye olmuştum yani 4 koca sene, bunun içinde bebek özlemiyle ve çabalarla geçen 2 sene... mutluluklar, üzüntüler, kıvanç duymalar, sizlerin adına mutlu olmalar, yine sizlerin adına üzülmeler, neler yaşanmadı ki... geriye baktığımda, benimle birlikte bebek özlemiyle yanan birçok arkadaşım bebeklerinin doğum günlerini kutlarken, bazı arkadaşlarım, hala sabırla beklemede, bazılarıda benim gibi bebeğinin gelmesini heyecanla bekliyor :) ama şu varki Rabbim ne eylerse güzel eyliyor, gerçekten en iyi zamanı biz değil O daha iyi biliyor...
2012 yılının ilk iş gününde, yine burda sizlerle ve karnımda bebeğim, eşim ve sevdiklerimle olmaktan çok mutluyum, burda paylaşımda bulunduğumuz tüm meleklerin yeni yıllarını kutlarken, 2012 yılının hepinize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini, bebek isteyen arkadaşlarımızın bir an önce bebeklerine kavuşmalarını, bebekleri dünyaya gelen arkadaşlarımızın bebeklerinin nice uzun sağlıklı ömürler geçirmesini, doğum yapacak olan arkadaşlarımızında bebeklerini kolaylıkla ve sağlıkla kucaklarına almalarını yüce rabbimden diliyorum...
2012 hepimize ilk önce sağlık, mutluluk, huzur getirsin inşallah, nice nice güzel senelere....
lale ablacım yaa nede güzel ifadeetmişsin duygularını.amin ablacım amin. allahım hepimize herşeyin en hayırlısını versin:)

lale abla sen aşılamanı nerde hangi hastanede yaptırmıştın toplamda kaça malolmuştu bir sakıncası yoksa söyleyebilirmisin lütfen? bende artık aşılamaya kararverdim çünkü bilgiye ihtiyacım var:(

kızlar günaydın,
öncelikle umarım hepiniz iyisinizdir, 2012 de tüm meleklere eşleri, evlatları (veya gelecek bebişleri) ve tüm sevdikleriyle huzurlu, sağlıklı ve bol kazançlı bir yıl diliyorum.
bu ay ciddi ciddi denemeye başlıyoruz artık, ovulasyon testi falan sipariş ettim. bir şey sorucam bilen var ise; benim adetim, 30 -31 gün sürüyor, sanırım 16. gün gibi yumurtlama oluyor (kasık sancılarım ve akıntım oluyor bu günde) sizce teste ne zaman başlayayım, ve tabi denemelere kaçıncı gün başlamalıyım? yumurtlama her ay farklı bir günde olabilir mi? veya bir ay olup diğer ay hiç olmayabilir mi? Ayyy inşallah işe yarar çok heyecanlıyım :)
öpüldünüz hepiniz

lale abla sen aşılamanı nerde hangi hastanede yaptırmıştın toplamda kaça malolmuştu bir sakıncası yoksa söyleyebilirmisin lütfen? bende artık aşılamaya kararverdim çünkü bilgiye ihtiyacım var:(

Canım ben Balıkesir'de yaşıyorum, burda Özel bir hastanede yaptırdım, ama aşılama işlemini yapan dr bu hastaneden ayrıldı Kuadasinde devam edecekmiş, şu an başka bir özel hastanedeki başka bir dr.a devam ediyoruz... Ücret konusuna gelince, aşılama işlemi sadece 150 TL, özel hastanenin çalıştığı labratuvara da 150 TL spermlerin aınıp yıkanması için verdik, ilaçlar çok pahalı sadece, 1,500 cıvarı tutuyor, ama biz SGK'lı olduğumuz için 490 kadarını ödedik, birde bundan önce hormon tahlileri falan da yapılıyor ki, bunları tabikide özelde yaptırmak zorunda değilsin, devlette de yaptırabilirsin, biz işte tahlilere de 500 cıvarı verdik, böyle canım sormak istediğinbaşka bişi olursa yaz :) İnşallah hakkında hayırlısı olsun..

Geri