Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar yazdıklarınız için hepinize teşekkür ederim. eşim açıklamış zaten sonra da sarılık yükseldi ve biz yine 2 gece küvezde kaldık. çok şükür düşürdüler ve şimdi evimizdeyiz. ikimiz de iyiyiz çok şükür. oğlum Alp 3600gr ve 51 cm doğdu. listeye bunu da eklerseniz sevinirim. fırsat bulursam sonra yine gelirim. doğum yapıcaklara Allah kolaylık versin.
canım iyi olduğunuza çok sevindim.kendinize iyi bakın bebeğinide kocamaaaan öptüm:)

şekerim benim 19 ocak benim için çok önemli bir gün eşimin doğum günü:) hadi hayırlısı bakalım oğlak burcu olacak desene zor bir burçtur ama dünya tatlısı oluyolar evcimen , yürekli , sabırlı , dürüst... şanslı anne olucan bebeğin zaten şanslı senin gibi bir annesi var:):)

ekide tüp bebek yaptırmıştım tutmuştu 3 haftalık düşmüşdü biyakınımda benden4 hafta önce hamile kalmıştı onun hamileligi devam ediyo dün çinsiyetini ögrendi bebişin uturasyon fotosunu bende unutmuş onu gördükce yüregim cızdediyo çok kötü oluyorum olsaydı bende onun çinsiyetini ögrenirdim diyorum neden beni bıraktın diyip kendime yükleniyorum

Kızlar kalp atışlarını biz de duyduk. Süper bişiymiş.dayanamadım ağladım walla. Doğru düzgün hiç belirti yok ben de, gündelik hayatıma devam ediyorum:) Öyle olunca anlamamıştım bir şey. Şİmdi anladım:) Sanırım sonunda ben anne oluyorum. kalp atışlarını duycam mı duymucam mı uçuk çıkardım inanın:) Ohhh çok mutlu ve rahatım. Allah isteyen herkese böyle güzel bir duyguyu yaşatsın
8 haftalık oldum ben canım, bulantılarla fılan boguşuyorum ama buna da şükür. Yeter ki bebeklerimiz iyi olsun :) bizde kalp atışlarını duyduktan sonra soyledık ne olur ne olmaz dıye, ama keyıflı oluyor herkes sevıncını paylaşıyor. Hayırlı haberlerını beklıyoruz canım

Mavikedi ne güzel:) Oh şöyle güzelcene kokla bebişini bizler için. Öpüyoruz seni :nazar:

kızlar yazdıklarınız için hepinize teşekkür ederim. eşim açıklamış zaten sonra da sarılık yükseldi ve biz yine 2 gece küvezde kaldık. çok şükür düşürdüler ve şimdi evimizdeyiz. ikimiz de iyiyiz çok şükür. oğlum Alp 3600gr ve 51 cm doğdu. listeye bunu da eklerseniz sevinirim. fırsat bulursam sonra yine gelirim. doğum yapıcaklara Allah kolaylık versin.

Abadi selam,
Benim de 2 mikro enjeksiyonum. Böyle düşünürsen ooooo işin içinden çıkılmaz. Ben de diyordum hep neden aşk evliliği yaptım da aşk bebeği olamadı. Neden iğneleri yiyip duruyorum. Hala karnımdan popomdan deli gibi iğne yiyorum, acısını hissedemez oluyorum. Bin şükür ki böyle yollar var. Tüp bebek güzel bir yöntem bunda olmadı ise diğerinden kesin olur. Ne mutlu ki tutmuş:) Anne olmanın ilk kuralı güzel düşünücez ki bebişlerimiz de güzel olsun:)

ekide tüp bebek yaptırmıştım tutmuştu 3 haftalık düşmüşdü biyakınımda benden4 hafta önce hamile kalmıştı onun hamileligi devam ediyo dün çinsiyetini ögrendi bebişin uturasyon fotosunu bende unutmuş onu gördükce yüregim cızdediyo çok kötü oluyorum olsaydı bende onun çinsiyetini ögrenirdim diyorum neden beni bıraktın diyip kendime yükleniyorum

Geri