Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ne güzel yaaaa valla cok seviniyorum böyle bebeğine kavuşanlara artık bizlerede dua edersen cok sevinirim cnmm :asskim:

canımm hayırlı uğurlu olsunn çok sevindim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin. darısı ben ve benim gibi isteyenlerin başına:)

canım arkadaşalarım öncelikle teşekkür ederim.

dua konusunda hiç şüpheniz olmasın.bilirim bebek sahibi olmanın ne kadar zor olduğunu..inşallah Rabbim hayırlısıyla sizlerede nasip eder..

aymelegım cnm allahım emeklerını bosa cıkarmadı zor zamanında bebegın sana el uzattı cnm benım cok sukur yaaa bende ogrendıgımde hıc hamıle gınbı hıssetmedım kendımı ama gorunce anne ben burdayım demeye baslmaıstı cnm ıns senınde ole olacak

selam kızlar..

sizlere çok güzel bir haberim var...

Hamileyiiiimmm....:):hamile:

çok mutluyum.çok farklı bir sevinçmiş.yaşayınca anladım..ve şimdi diliyorum Rabbim bu mutluluğu herkese yaşatsın..:d040:

şuan 5 hafta 2 günlük..Rabbim nazarlardan korusun..maşallah...:nazar:

son adet tarihim 1 ocak.yalnız birşey isteyeceğim ne olur benide kızartın hamiş melek olayım:)

aaaaaaaa çokkkk sevindimmm canımmm yaaa Allahh hayırlısı ile kucağına almak nasip etsin inşallahhhhhhh Rabbim sizlere bağışlasınnn çok mutlu oldummm inan ki :kiss:

bu arada pazar sabahı bende test yapıcam kızlar lütfen benim için dua edin yaaaaa artık umudum da kalmadı ama hayırlısı artık :tsk:

cnm hıc sıkıntı yapma kendıne Allah ın ıznıyle duyacaksın bende cok sıkıntı yapma ben 6. haftada duydum yanı atıyo dedı dr sıkıntı yapma sen

aaaaaaaa çokkkk sevindimmm canımmm yaaa Allahh hayırlısı ile kucağına almak nasip etsin inşallahhhhhhh Rabbim sizlere bağışlasınnn çok mutlu oldummm inan ki :kiss:

bu arada pazar sabahı bende test yapıcam kızlar lütfen benim için dua edin yaaaaa artık umudum da kalmadı ama hayırlısı artık :tsk:

teşekkür ederim.inşallah ASİMELEK sende güzel haberlerle gelirsin..

melek derya ben şuan hiç hissetmiyorum onu.öyle uyku, mide bulantısı,idrara çıkma falanda yok.ne bileyim bi garip geliyo şuan..

Geri