Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

:dp8:sağol canım.ayy bendee düşününce bile uçuyom tunacım nasıl bi duydu bu ya düşünmek bile ayakları yerden kesiyo:)inşallah allah söletmiştir tunacımm. gerçii olsun hayırlı sağlıklı olsun erkek olsun kız olsun farketmez canım.hatta ikiz olsunn inankii hiçç farketmez hahaha çifter çifterr doğuralım inşallahh hahaha
valla annelik tarif edilemeyecek kadar harika bir duygu canım inş allah size de yaşatsın:) tabi en başta sağlıklı bebekler doğurun inş. öptümm kocamann.

defne defne tşk ederim beni bilgilendirdiğin için cnm inş bende yürüyeyim bundan sonra.
Tunam ALLAH analı babalı büyütssün abla olmuş sizinki:) Darısı bize tmm bakayım isimlere.
Kızlar bu arada idrar yollarımda iltihap cıktı :( korkutucu birşey değildir inş sizlerde de çıktı mı??
aminnn canım benm tşkler darısı sizlere artık. melodi iltihap atlatmıştı ilaç kullandı istersen ona bi sor şimdi aslan gibi oğlu var maşallah:) sana da çok geçmş olsun.

benimde 87,7 canım inşalah benimde düşer ne kadar kullandın kardelencim.ayy sen rahim filminide atlamışsınn kız ne güzell bi sorun yoksa vakti gelmemiştir canım.sen yine bi test yaptır canım ya belli olmaz.inşallah en yakın zamanda gelir bebeşlerimizzz.anne olmak istiyozzz bizz:emzirme:
canım hatırladığım kadarıyla hafta da 2 gün 1 er tane 1 ay da düştü hormonun seviyesi...ama şimdi yine yükselmiş olabilir dr ilk teşhiste göğüslerinden süt geliyor mu demişti..aslındaa yükseldiğini bizde anlayabiliriz süt gelmese bilee herzaman bi dolgunluk hissediyor insan..ilaçtan sonraa o dolgunluk gitmişti şimdi yinee aynı:( en yakın zamanda yaptırmalıyım o testi tekrar..

canım merakta kalacağına yap bir test ama en doğrusu doktora gitmek bu durumda.tekrar aramıza hoşgeldin:)

inşallah fıstığım gerek kalmadan kavuşursun bebeğine ama gerek kalırsa hiç korkma çok basit bir işlem anlamadan bitiveriyo:)

merhaba canım bu ilacı doktormu tavsiye etti,tedavi amaçlı bir ilaçmı nedir bilgilendirirmisin biraz? allah hayırlısıyla kucağına almayı nasipetsin

aminn canım inşallah gerek kalmaz ama korkuyo insan işte:)gelsin artık bebişlerimizz:emzirme:

valla annelik tarif edilemeyecek kadar harika bir duygu canım inş allah size de yaşatsın:) tabi en başta sağlıklı bebekler doğurun inş. öptümm kocamann.

aminnn canım benm tşkler darısı sizlere artık. melodi iltihap atlatmıştı ilaç kullandı istersen ona bi sor şimdi aslan gibi oğlu var maşallah:) sana da çok geçmş olsun.

inşallah tunam rabbimm tüm isteyenlere ve bana anne olmayı nasip etsin inşallah.en önemlisi sağlık hayırlı olması doğru canım:baby:bende öptümm kocamann kocaman senayıda öp benim için canım

canım hatırladığım kadarıyla hafta da 2 gün 1 er tane 1 ay da düştü hormonun seviyesi...ama şimdi yine yükselmiş olabilir dr ilk teşhiste göğüslerinden süt geliyor mu demişti..aslındaa yükseldiğini bizde anlayabiliriz süt gelmese bilee herzaman bi dolgunluk hissediyor insan..ilaçtan sonraa o dolgunluk gitmişti şimdi yinee aynı:( en yakın zamanda yaptırmalıyım o testi tekrar..

banada haftada 1 dedi canım hatta sabah yarım akşam yarım iç güçlü bi ilaç dedi. inşallah benimkide 1 ayda düşer.belirtilerde süt gelmesi adet düzensizliği falan var canım ama bende bunlar olmadı.dolgunlukta adete yakın başlıyo canım.inşallah yükselmemiştir tatlım.buünde kafama takıldı bu ilaç hamişken kullanılamayan bi ilaç,eee üzerine normel şekilde adet görenlerde oluyo hamile olduğunu anlayamıyosun.ya varsa demeden geçemiyo insançbugünde buna takıldım ayy işimiz çok zor ya:(

SELAAAAMMM Meleklerim :) ayyy inanmıyorum yaa ben çok uzun zamandır mekana giremiyordum malum askerim geldi miniş oğlumun doğumu derken eve zor yetr hale geldim daha yeni yeni düzene giriyorum fakat burası gayet güzel ilerlemiş koza yesi haziran13 aymelek ve şu an aklıma gelmeyen birçok arkadaşımızda sonunda meleklerine kavuşmuşlar :) çok sevindim :) allahım tamamına erdirsin inşallah canlarım yaa :) bu arada yeni meleklerde var hepiniz hoşgeldiniz burası mucizeler diyarı :) geçen sene nedenleri niçinleri konuşuyorken şimdi çoğumuz doğum bile yaptık ve harika ilerliyoruz :) dilerim sizlerde en kısa zamanda bebiş haberlerinizi bizlere yazarsınız hepinizi çok özlemişim gerçi facede bazı arkadaşlarla haberleşiyoruz arada ama burası uçmuş harika yaaa şimdilik hepinizi öpüyorum yine gelicem :)

SELAAAAMMM Meleklerim :) ayyy inanmıyorum yaa ben çok uzun zamandır mekana giremiyordum malum askerim geldi miniş oğlumun doğumu derken eve zor yetr hale geldim daha yeni yeni düzene giriyorum fakat burası gayet güzel ilerlemiş koza yesi haziran13 aymelek ve şu an aklıma gelmeyen birçok arkadaşımızda sonunda meleklerine kavuşmuşlar :) çok sevindim :) allahım tamamına erdirsin inşallah canlarım yaa :) bu arada yeni meleklerde var hepiniz hoşgeldiniz burası mucizeler diyarı :) geçen sene nedenleri niçinleri konuşuyorken şimdi çoğumuz doğum bile yaptık ve harika ilerliyoruz :) dilerim sizlerde en kısa zamanda bebiş haberlerinizi bizlere yazarsınız hepinizi çok özlemişim gerçi facede bazı arkadaşlarla haberleşiyoruz arada ama burası uçmuş harika yaaa şimdilik hepinizi öpüyorum yine gelicem :)

evet canım ya kavuştum sonunda nazlı kızıma:) Rabbim tüm isteyenlere bekleyenlere nasip etsin. Sen epey büyütmüşsün artık, bizde goruruz o gunlerı, kucagımıza aldıgımızı, buyuttugumuzu inşallahhh.

slm kızlar meleğim 20.03.2012 saat 10.55 de dünyaya geldi, 3950 gr 49 cm, kusura bakmayın hemen bilgi veremedim, hastaneden dün çıktık, uykusuz geceler başladı malum ama onların güzel yüzleri melek dokunuşları herşeye değer :)

hayırlı olsun lalezarımmmm ohh aldın mınık paşayı kucagına, darısı bekleyenlere inşallahhhh. Saglıkla huzurla büyüt.

ablacım özlemiştik seni iyi yaptın daha sık gel.gözün aydın 2 kere:) oğluşlarına kavuşmuşsun sağlıkla büyüt inşallah ablacım.

slm kızlar meleğim 20.03.2012 saat 10.55 de dünyaya geldi, 3950 gr 49 cm, kusura bakmayın hemen bilgi veremedim, hastaneden dün çıktık, uykusuz geceler başladı malum ama onların güzel yüzleri melek dokunuşları herşeye değer :)
gözünaydıınnnnnn:) rabbim analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasipetsin inşallah.

Geri