Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

iyigeceler kızlar biliyorum sizi çok ihmal ettim ama inanın bu aralar çok yoğunum bir de internet bağlantımızda problem var. tuna biraz hastaydı çok şükür iyileşti sayılır yavaş yavaş ödevleri de fazlalaşmaya başladı. ee zaten sena hanımın hareketlilikte maşallahı var:) apartmanımız yalıtım oluyor ustalar bizden geçiyor her taraf her yerde, bir odamıza laminant parke yaptırıyoruz, halılarımı yıkatmaya verdim evde taşınır havası oldu kıza emekleyecek yer yok:( aklım da sizde daha şimdi totomun üstüne oturdum:( sizler nasılsınız umarım herşey yolundadır. hepinizi öptümm kib aeo.
çok geçmiş olsun ablacım tunaya, inşaat işi zor oluyo ama olsun bayram temizliği olmuştur sana güle güle kullanın inşallah:) iki meleğini de kocaman öptüm kendine iyi bak.

çok geçmiş olsun ablacım tunaya, inşaat işi zor oluyo ama olsun bayram temizliği olmuştur sana güle güle kullanın inşallah:) iki meleğini de kocaman öptüm kendine iyi bak.
sağol yağmurum bugün daha iyi okulu da özledi gitti bakalım. valla her taraf her yerde inş yoluna girecek tşkler. ben de seni öpüyorum magnezyumu ihmal etme doktoruna bulantıyı sor bakalım bende olmamıştı. aeo

beklenen bebişim yeni nickini listemize ekledm canım ok. maşallah yerim ben senin tatlı kızını:)

gece_kuşu canım hayırlısı olsun yeni tarihini eklettirebilirsn inş bu son adetindir:)

bebekyüzlüm o eski sohbetler adet beklemeler hamişlik müjdeleri günlerini ben de çok özlüyorum. face de de gelmiyorsun bebekten gerçekten çoğu şeye zaman kalmıyor allah sağlık versn de. sen milleti takma canım onları doğuran biziz bazısı çok boş konuşur. öptüm sizi de:)

Herkese merhaba umarım iyisinizdir...

Ben de buraya malesef çok gelemiyorum. Hem iş hem de işten sonra evde kızımla vakit geçiriyoruz. Kendisi maşallah çoooookkk hareketli durduğu yerde durmuyor, bu yüzden neti açamıyorum.

Eskilere de selamlar.

gece_kuşu canım hayırlısı olsun yeni tarihini eklettirebilirsn inş bu son adetindir:)

amin canım hayırlısı olsun, yeni adet tarihim kasımın 30'unda..
inş son adetimdir..
tekrar tşkr eder bol hamişli aylar dilerim..
:beybi::beybi::beybi:

yazıları hep okuyorum ama pek bişey yazmıyorum çünkü artık durgunlaştı buralar eski halini özledim yoğun halini.bu arada 17 ekimde allah izin veririse oğlumu kucağıma alıcam heyecan ve korkuyu birden yaşıyorum karışığım yani.neyse herkesi çok öpüyorum allaha emanet olun

Geri